MINIczekolady z Wawelu – na słodką przekąskę okazja zawsze się znajdzie!
Wraz z nadejściem wiosny marka Wawel prezentuje nowoczesną, odświeżoną odsłonę pysznych MINIczekolad. Nowe opakowania znanej i lubianej linii przekąsek zostały wzbogacone hasłami sugerującymi najlepsze okazje do ich spożycia. Do rodziny MINIczekolad z Wawelu dołączył także nowy, wyjątkowy smak – Peanut Butter, opatrzony znakiem „przyjazny dla wegan”.
Wszystkie MINIczekolady z Wawelu mają formę umożliwiającą dzielenie na kostki, dzięki czemu można je spożywać jak czekoladę. Poręczny rozmiar tej pysznej przekąski pozwala rozkoszować się jej smakiem zarówno w różnych miejscach, jak i podczas wielu okazji. Jest idealna do zjedzenia w drodze, na wycieczce, jako przekąska do kawy czy dodatek do słodkiej chwili tylko dla siebie.
Idealne na każdą okazję!
Odkryj całe portfolio MINIczekolad z Wawelu! Sięgnij po Advocat z kremowym nadzieniem o smaku likieru advocat, poczuj głębię intensywnego czekoladowego smaku skrytego w Choco, pozwól zatopić się swoim zmysłom w słodkim krówkowym nadzieniu, zamkniętym w kultowej Krówkowej. Spróbuj też łagodnego mlecznego smaku połączonego z delikatnie karmelowym wnętrzem, subtelnie ukrytym w MINIczekoladzie Toffi.
Tegoroczną nowością wśród popularnych MINIczekolad z Wawelu jest Peanut Butter. To doskonale zbalansowany słodko-słony smak masła orzechowego z kremowym nadzieniem wzbogaconym warstwą orzeszków arachidowych. To także pierwsza MINIczekolada z linii produktów przyjaznych dla wegan (Vegan Friendly).

Smak zaczyna się od mięsa

Dlaczego na świątecznych stołach zostaje tyle jedzenia?

„Herbapol. We współpracy z naturą.”
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.