Premiera halloweenowych słodyczy reklamowych SLODKIE
„Takich słodyczy domagali się klienci”
Halloween – nieprzypadkowo kojarzone z kulturą amerykańską – obchodzone jest rokrocznie w ostatni październikowy wieczór. Zwyczaj ten od lat bije rekordy popularności, a w obchody Halloween angażują się dziś nie tylko dzieci. Wiele firm w USA, Kanadzie, Australii czy Wielkiej Brytanii także planuje na ten dzień różne atrakcje dla swoich pracowników, związane z halloweenowymi motywami, wśród których główne miejsce zajmuje oczywiście dynia. Pomysłów na świętowanie nie brakuje, a potrzeby zdają się być coraz większe. Odpowiedział na nie m.in. polski producent słodyczy reklamowych, SLODKIE, który stworzył premierową kolekcję słodkości na Halloween.
Działając aktywnie od lat na rynku europejskim, dostrzegliśmy wyraźną potrzebę stworzenia produktów dopasowanych do Halloween. Choć w Polsce obchody te są ciągle niszowe i zdecydowanie mają charakter konsumencki, to nasi sąsiedzi oczekiwali ciekawych, smacznych, atrakcyjnych produktów również w relacjach biznesowych. Takich słodyczy domagali się klienci, więc postanowiliśmy zapełnić tę lukę – komentuje Anna Garmada, CEO firmy SLODKIE.
Halloweenowa oferta słodkości
W kolekcji halloweenowej SLODKIE znalazło się 18 produktów. Wśród nich m.in.:
PRALINY SPOOKY COFFIN – halloweenowa bombonierka w kształcie trumny to słodycz, która z pewnością zaskoczy każdego obdarowanego. W środku znaleźć można czekoladki w kształcie czaszek wykonane z czekolady mlecznej z certyfikatem Cocoa Horizons z nadzieniem z dodatkiem hibiskusa i cytryny.
PRALINY SWEET GRAVESTONES 6 SZT – piorunujące słodycze w formie nagrobków wykonane są z mlecznej czekolady z nadzieniem na bazie deserowej czekolady i sycylijskich orzechów laskowych.
CZEKOLADOWY LIZAK DYNIA – to zarówno symbol jesieni jak i zbliżającego się Halloween. Lizak wykonany jest z czekolady certyfikowanej Cocoa Horizons i owinięty w folię kompostowalną lub nadającą się w 100% do recyklingu.
SŁODYCZE REKLAMOWE CANDY BOX – to podłużne pudełko wypełnione karmelkami o smaku owoców leśnych, przypomina klasyczny cukierek, który jest nieodzownym elementem halloweenowej tradycji trick or treat.
Projekty opakowań edycji Halloween stworzyła artystka związana z marką – Anna Rudak – ceniona polska ilustratorka. Zamówienia na halloweenowe słodkości składać można, kontaktując się z doradcą handlowym SLODKIE. Cała oferta dostępna jest w zakładce: slodkie.com/katalog/slodycze-reklamowe/slodycze-na-halloween.
Knorr: 186 lat kulinarnej rewolucji, której serce bije w Poznaniu
Lantmannen Unibake, dostawca produktów piekarniczych, obchodzi 30-lecie w Polsce
Producenci napojów zawiązali spółkę akcyjną KAUCJA.PL
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.