Szoper Everli na misji zakupowej
Dla wielu zakupy kojarzą się z czasem spędzonym w kolejkach, przeszukiwaniem regałów, czy walką o miejsce parkingowe. Jesień, z jej kapryśną pogodą, potrafi dodatkowo uprzykrzyć ten proces. A gdyby tak zakupy spożywcze można było robić z domu, spędzając czas z dziećmi, przy ciepłym kubku herbaty?
Takie rozwiązanie proponuje Everli — platforma umożliwiająca zakupy spożywcze online
w największych sieciach handlowych w cenach takich samych jak w sklepach. Firma działa obecnie w ponad 40 miastach w Polsce, oferując dostęp do tysięcy produktów z takich sieci handlowych jak Kaufland, Auchan czy Carrefour. Ponadto zakupy można robić w mniejszych delikatesach i sklepach lokalnych oraz specjalistycznych
Zakupów dokonują doświadczeni Szoperzy, którzy dobierają produkty pod kątem zadowolenia klientów - są szkoleni, by wybrać najlepsze owoce czy zaproponować najlepsze alternatywy dla niedostępnych produktów. Podczas składania zamówienia możemy zaznaczyć odpowiednią opcję, aby Szoper skontaktował się z nami w razie potrzeby i skonsultował ewentualny zamiennik. Dzięki temu, zakupy realizowane przez Everli nie różnią się jakością od tych, które zrobilibyśmy osobiście.
Jak to działa?
Podczas rejestracji zostaniemy poproszeni o podanie standardowych danych, łącznie
z adresem dostawy. W zależności od tego, gdzie mieszkamy, do wyboru będziemy mieć inne sklepy w okolicy. Po zarejestrowaniu się i wyborze ulubionego sklepu cały proces zakupów jest niezwykle intuicyjny. Możemy robić zakupy korzystając zarówno ze strony WWW, jak
i z przyjaznej aplikacji mobilnej. Co ważne, im częściej korzystamy z Everli, tym lepiej system dostosowuje się do naszych preferencji, sugerując produkty i marki dopasowane do naszych upodobań, a my oszczędzamy jeszcze więcej czasu.
Przy finalizacji zamówienia mamy kilka opcji do wyboru w przypadku niedostępności konkretnego produktu: możemy pozwolić Szoperowi na samodzielne wybranie zamiennika, zdecydować o całkowitym pominięciu produktu lub wyrazić chęć omówienia go przez telefon. Po potwierdzeniu adresu i wybraniu dogodnej dla nas godziny dostawy wystarczy zapłacić Blikiem lub kartą. Potem pozostaje już tylko czekać. W umówionym czasie przed naszymi drzwiami zjawi się Szoper z torbami pełnymi zakupów.
Sprytna oszczędność
Z Everli nie tylko oszczędzamy czas, ale również pieniądze. Każdy rodzic wie, jak trudno jest skupić się na zakupach, gdy obok kręci się dziecko marzące o nowej zabawce czy słodyczach. Robienie zakupów online pozwala uniknąć impulsywnych decyzji oraz spontanicznych wyborów, co w efekcie pozytywnie wpływa na nasz domowy budżet.
Zakupy w Everli to też szansa na bezpośrednie korzyści finansowe. Wiele sieci handlowych dostępnych na platformie oferuje promocje identyczne z tymi w sklepach stacjonarnych. Ale to nie wszystko - możemy też korzystać z dedykowanych zniżek w postaci ofert Cashback, które pozwalają zaoszczędzić jeszcze więcej w porównaniu z tradycyjnymi zakupami.
Jeśli nasze zakupy przekroczą wartość 350 zł, dostawa jest całkowicie bezpłatna. A jeśli planujemy robić zakupy regularnie, warto zastanowić się nad subskrypcją Everli Plus. Dzięki niej mamy nielimitowane darmowe dostawy zakupów, brak opłat serwisowych oraz specjalne zniżki i promocje tylko dla subskrybentów.
Knorr: 186 lat kulinarnej rewolucji, której serce bije w Poznaniu
Lantmannen Unibake, dostawca produktów piekarniczych, obchodzi 30-lecie w Polsce
Producenci napojów zawiązali spółkę akcyjną KAUCJA.PL
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.