Komunikaty PR

Punkt Spisowy w Atrium Copernicus

2021-09-07  |  15:02
Biuro prasowe

Pamiętasz o obowiązku spisu powszechnego? Masz na to czas do końca września. Aby ułatwić torunianom udział w spisie, Atrium Copernicus we współpracy z Urzędem Miasta Toruń udostępnia Punkt Spisowy, z  którego mogą skorzystać w każdą sobotę września. Punkt zlokalizowany jest na parterze, niedaleko głównego wejścia do centrum, w sąsiedztwie stoiska Piekarni Bartkowscy i salonu Time Trend. Inicjatywa przeprowadzana jest w  ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Do 30 września 2021 r. na terenie całego kraju przeprowadzany jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i  Mieszkań 2021. Spis obejmuje wszystkich obywateli, a udział w nim jest obowiązkowy. Dlatego każda osoba, która jeszcze nie wypełniła obowiązku spisowego, będzie miała możliwość zrobić to w dowolną sobotę września, podczas wizyty w centrum handlowym Atrium Copernicus.

Punkt obsługiwany jest przez rachmistrzów, którzy na miejscu pomogą chętnym dokonać spisu powszechnego. Do poprawnego wypełnienia formularza potrzebny jest jedynie dowód osobisty, a sama czynność trwa około 10 minut. Więcej informacji na temat spisu znajduje się na stronie spis.gov.pl oraz na stronie Urzędu Miasta Toruń.

Z Punktu Spisowego w Atrium Copernicus będzie skorzystać w każdą sobotę września, w godz. 10.00 – 16.00.

- Wspólnie z Urzędem Miasta udostępniamy dla mieszkańców punkt spisowy, aby ułatwić im w ten sposób wywiązanie się z obowiązku przekazania danych w ramach NSP. Atrium Copernicus to popularne miejsce na mapie Torunia, w którym przy okazji zakupów, można sprawnie wypełnić obowiązek spisowy. Pomogą w tym rachmistrzowie, którzy chętnie udzielą informacji i rozwieją wszelkie wątpliwości – mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gospodarka Sukces z przeszkodami: Blisko 1/3 polskich przedsiębiorczyń zmaga się z koniecznością udowadniania swojej wartości w biznesie Biuro prasowe
2025-03-27 | 10:00

Sukces z przeszkodami: Blisko 1/3 polskich przedsiębiorczyń zmaga się z koniecznością udowadniania swojej wartości w biznesie

Godzenie rozwoju zawodowego z życiem rodzinnym, argumentowanie swojej wartości oraz dowodzenie słuszności swoich pomysłów – to zaledwie kilka wyzwań, na jakie
Gospodarka Czarna Lista Barier: postulaty deregulacyjne Konfederacji Lewiatan
2025-03-24 | 15:50

Czarna Lista Barier: postulaty deregulacyjne Konfederacji Lewiatan

Prawie 300 postulatów deregulacyjnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, a dotyczących m.in podatków, zatrudnienia, cyfryzacji czy energetyki
Gospodarka BCC: budżet, inwestycje, podatki
2024-12-30 | 08:00

BCC: budżet, inwestycje, podatki

Polska gospodarka w ostatnich latach rozwija się w sposób dynamiczny, jednak nie bez wyzwań. Tempo wzrostu, chociaż nieco słabsze od oczekiwań z początku roku 2024 było solidne, a w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.