Komunikaty PR

Spycharki TD-25M owocem działań centrum badawczo-rozwojowego LiuGong Dressta

2020-08-17  |  15:45
Biuro prasowe
Kontakt
Maurycy Nosowski
BuzzAir

ul. Niekłańska 35/1
03-924 Warszawa
maurycy.nosowski|buzzair.pl| |maurycy.nosowski|buzzair.pl
+48 22 402 96 10
www.corepr.pl

LiuGong Dressta Machinery zaprojektował i wdraża do produkcji w Stalowej Woli dwie spycharki gąsienicowe TD-25M Series 1 i Series 2, które pozwolą konkurować z maszynami największych producentów na świecie. To efekt działania centrum badawczo-rozwojowego i wprowadzania nowych modeli kolejnej generacji sprzętu budowlanego, które mają zwiększyć przychody spółki w perspektywie do 2023 roku.

Spycharki gąsienicowe TD-25M Series 1 i TD-25M Series 2 to maszyny które wyróżniają się zupełnie nowym wyglądem. Zastosowane w nich zostały rozwiązania pozwalające konkurować z maszynami największych koncernów na świecie takimi jak Caterpillar D8T i Komatsu D155.

 

Maszyny charakteryzuje elektryczny system sterowania osprzętem roboczym. System taki w bardzo prosty sposób pozwala na zainstalowanie systemów automatycznej niwelacji gruntu, np. Trimble, Leica, Topcon. Wyposażone są one również w systemy zdalnego monitorowania pracy, które pozwalają na bieżące śledzenie tego co dzieje się z maszynami w danym momencie, np. wskazuje gdzie maszyna jest, jakie jest zużycie paliwa, w jakiej kondycji jest jednostka napędowa, itd. Nowa przestronna kabina użyta do obu serii maszyn spełnia wymagania komfortu pracy operatora, zapewnia doskonałą widoczność, doskonale tłumi drgania i zapewnia poziom hałasu wewnątrz kabiny lepszy niż maszyny konkurencji.

Series 1 jest maszyną przeznaczoną głównie na rynki wschodnie, częściowo europejskie, afrykańskie oraz azjatyckie. Maszyna Series 2 natomiast na rynek USA i Europy. Series 1 jest już w produkcji, z taśmy „zeszło” kilkanaście sztuk i zostały już sprzedane klientom. Przykładem takiego odbiorcy w Polsce jest największa kopalnia węgla kamiennego w Bełchatowie. Maszyny sprawują się dobrze, a klienci są zadowoleni. Dodatkowo wszystkie żądania naszych kontrahentów są skrupulatnie zbierane i będą wdrażane przy produkcji seryjnej – wymienia Howard Dale, Prezes LiuGong Dressta Machinery.

Prototyp Series 2 jest aktualnie w fazie testów - zarówno wewnątrz Liugong Dressta Machinery, jak i u klientów. Produkcja seryjna dla Series 2 zaplanowana została na wrzesień tego roku. Pierwsza z maszyn została już zamówiona przez dealerów w USA.

Zakład produkcji maszyn LiuGong Dressta Machinery w Polsce jest gotowy, by do 2023 roku dwukrotnie zwiększyć swoją wydajność dzięki nowym inwestycjom w produkcję, działalność badawczo-rozwojową i wprowadzenie nowych modeli kolejnej generacji sprzętu budowlanego na łączną kwotę 10 milionów euro. przychodów w perspektywie do 2023 roku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Liugong, zapraszamy na stronę: www.liugong.com 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: BuzzAir
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gospodarka Niewypłacalność firm na świecie znów w górę – wzrost o 10% Biuro prasowe
2024-07-25 | 20:00

Niewypłacalność firm na świecie znów w górę – wzrost o 10%

W skrócie:  • Według stanu na połowę 2024 r. w większości krajów odnotowywano ciągłą tendencję wzrostową liczby upadłości przedsiębiorstw, co potwierdza
Gospodarka Sukces w biznesie i tenisie na trzy nogi – refleks, precyzja i mental
2024-07-24 | 09:30

Sukces w biznesie i tenisie na trzy nogi – refleks, precyzja i mental

Biznes i sport, mimo że są na pierwszy rzut oka różne, mają więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać. Weźmy na przykład tenis. W obu przypadkach kluczowa jest
Gospodarka Niewypłacalności firm w Polsce
2024-07-24 | 09:00

Niewypłacalności firm w Polsce

Allianz Trade spodziewa się, że trend wzrostowy w zakresie niewypłacalności firm utrzyma się dłużej niż można było wcześniej oczekiwać (4700 przypadków w 2024 r., tj. +5%

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Polskie firmy z szansą na zdobycie azjatyckich rynków. Mogą otrzymać wsparcie na promocję podczas Expo 2025 w Osace

W 2025 roku w japońskiej Osace odbędzie się Wystawa Światowa Expo 2025. Udział w niej, a także towarzyszących imprezie wydarzeniach i targach to dla polskich firm szansa na wzrost rozpoznawalności swoich marek za granicą, a w konsekwencji na rozwój ich potencjału eksportowego. Expo 2025 będzie się koncentrowało na innowacjach służących zrównoważonemu rozwojowi. PARP, który jest partnerem wydarzenia w Polsce, do 26 września br. czeka na wnioski firm zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i ekspansją na azjatyckie rynki. W ramach programu mogą one otrzymać wsparcie na udział w targach, na misje wyjazdowe i kampanie promocyjne przed i po zakończeniu Expo. Nabór finansowany jest z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki 2021–2027

Polityka

Rośnie ryzyko wybuchu epidemii w Strefie Gazy. Brakuje czystej wody, kanalizacji i toalet, a w zniszczonej enklawie wykryto polio

W Strefie Gazy brakuje praktycznie wszystkiego – od żywności i wody po podstawowe leki – ale najgorsze może dopiero nadejść – alarmuje Polska Akcja Humanitarna. – Kilka dni temu w wodzie w Strefie Gazy znaleziono polio typu 2. Ta woda jest bardzo zanieczyszczona, infrastruktura wodno-sanitarna na tym terenie tak naprawdę już nie istnieje. Na dodatek od dziewięciu miesięcy dzieci nie są szczepione, ponieważ nie ma warunków, żeby to zrobić, więc istnieje bardzo duże zagrożenie wybuchu epidemii – mówi Magdalena Foremska z PAH. W odpowiedzi na kryzys organizacja uruchomiła duże projekty pomocowe, które mają zapewnić żywność i opiekę medyczną w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu.

IT i technologie

Gminy potrzebują inwestycji w cyberbezpieczeństwo. Eksperci widzą duże ryzyka wynikające z zaniedbań

Dane gromadzone przez jednostki samorządu terytorialnego mogą być bardzo niebezpiecznym narzędziem w rękach przestępców. Wykradzione mogą posłużyć do fałszowania tożsamości człowieka. Tymczasem poziom inwestycji w cyberbezpieczeństwo jest w gminach niski, a liczba ataków hakerskich na nie stale rośnie. Eksperci czekają na pozytywne skutki rządowego programu Cyberbezpieczny Samorząd. W jego ramach 1,5 mld zł trafi na inwestycje w poprawę bezpieczeństwa cybernetycznego samorządów: zarówno na poziomie sprzętu i oprogramowania, jak i kompetencji oraz procedur.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.