The White Bear Coffee z nową kawiarnią w Krakowie!
Na początku kwietnia marka the White Bear Coffee powiększyła się o szóstą kawiarnię franczyzową. Mieści się ona w Krakowie przy ul. Szujskiego 11 i jest największym powierzchniowo lokalem w sieci. Można tam spróbować m.in. kaw speciality wypalanych w białostockiej palarni oraz rzemieślniczych lodów.
The White Bear Coffee jest jedenastą kawiarnią powstałej w 2019 r. sieci. Obecnie kawy od Miśka napijemy się w Białymstoku, Warszawie, Lublinie, Suwałkach, Giżycku i Ostrowie Wielkopolskim.
Tym, co wyróżnia lokale pod szyldem WBC, jest połączenie ciekawego menu z designerskim wystrojem wnętrz. Klimat kawiarni dopełniają liczne dodatki i obrazy oparte na nieoczywistych, intrygujących kolażach.
Sieć posiada własną palarnię kawy, w której produkowane są ziarna do ekspresów oraz metod przelewowych. Dzięki temu gwarantuje najwyższą jakość naparów i powtarzalność smaku.
– Kawiarnia w Krakowie sprawi, że nasza marka zyska rozpoznawalność także w południowej części Polski. Cieszymy się, że Misiek został tak miło przyjęty przez mieszkańców stolicy Małopolski – mówi Marcin Zalewski, współwłaściciel franczyzy.
Na gości the White Bear Coffee w Krakowie, poza kawą, czekają także herbaty, soki, ciasta, gofry, drożdżówki i kanapki. A ponadto całe menu śniadaniowe. Nowi klienci mogą także zarejestrować się w aplikacji mobilnej z programem lojalnościowym oraz zapisać do newslettera.

Z ziemniaka zrobili biznes

Jak wykorzystać kryptowaluty w biznesie?

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.