Komunikaty PR

Tylko we wrześniu każdy los liczony jest podwójnie

2023-09-19  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Clue PR


Warszawa
00-353 Warszawa
julia.knychala|cluepr.pl| |julia.knychala|cluepr.pl
517 488 287

Trwa Wielka Loteria Milwaukee, w której łączna wartość nagród to aż pół miliona złotych. Loteria obowiązuje tylko u wybranych autoryzowanych dystrybutorów marki. Nagroda główna to Ford Transit z systemem Packout, dodatkowo do wygrania łącznie 270 nagród tygodniowych i miesięcznych.

Ci, którzy w dniach od 11 września do 30 listopada 2023 r. dokonają u wybranych autoryzowanych dystrybutorów zakupu produktów Milwaukee o wartości minimum 2500 zł brutto i zgłoszą udział, mają szansę wygrać nagrody w loterii marki. Zwycięzca loterii zyska Forda Transita z systemem Packout. Szans na nagrody od Milwaukee jest więcej, bo co tydzień zostanie rozlosowanych 20 nagród w postaci narzędzi, akcesoriów, środków ochrony indywidualnej czy oświetlenia (łącznie 240 nagród). Dodatkowo, co miesiąc do wylosowanych szczęśliwców trafi 10 nagród miesięcznych, m.in. narzędzi, podgrzewanej odzieży roboczej czy elementów systemu Packout (łącznie 30 nagród miesięcznych). Tylko we wrześniu każdy los jest liczony podwójnie, co istotnie zwiększa szansę na zdobycie cennego sprzętu.

- Po rozwiązania Milwaukee sięgają profesjonaliści z branż takich jak budowlana, elektryczna, energetyczna, transportowa, hydrauliczna, ogrodnicza, stolarska i wielu innych. Biorąc udział w loterii zyskują podwójnie. Z jednej strony, kupując nasze rozwiązania u autoryzowanych dystrybutorów marki mają pewność, że sprzęt jest oryginalny, pochodzi z legalnego źródła i mogą wydłużyć gwarancję do 3 lat. Po drugie, rejestrując zakup zyskują szansę zdobycia nagrody tygodniowej, miesięcznej i nagrody głównej - auta, które wyposażymy w zestaw Packout czyli elementy modułowego systemu do przechowywania i transportowania sprzętu. Zakup w innym punkcie sprzedaży niż wymienione na stronie loterii jest wykluczony z udziału w loterii. – powiedział Janusz Mitko, Regional Marketing Manager Milwaukee CEE.

Kryteria udziału w loterii 

W Loterii mogą uczestniczyć osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat, osoby fizyczne wykonujące działalność gospodarczą oraz osoby prawne. Żeby wziąć udział w loterii należy dokonać zakupu produktów marki Milwaukee o wartości minimum 2500 zł brutto u wybranego autoryzowanego dystrybutora, który bierze udział w akcji. Następnie do 30.11.2023 należy dokonać rejestracji losu na stronie www.wielkaloteriamilwaukee.pl, gdzie znajduje się regulamin akcji. Lista autoryzowanych dystrybutorów Milwaukee, którzy biorą udział w loterii znajduje się na stronie: https://wielkaloteriamilwaukee.pl/#dystrybutorzy.

O Milwaukee

Milwaukee jest przodującym producentem elektronarzędzi Heavy Duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka Milwaukee jest liderem w branży elektronarzędzi zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Koncentrując się m.in. na branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i transportowej, marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18, M12 oraz MX Fuel. Katalizatorem kolejnych innowacji Milwaukee od lat jest podnoszenie bezpieczeństwa i wydajności pracy profesjonalnego użytkownika, a także dążenie do stworzenia całkowicie bezprzewodowego środowiska pracy. Marka oferuje coraz większą ilość akumulatorowych alternatyw pozbawionych mankamentów rozwiązań napędzanych spalinowo, sieciowo bądź pneumatycznie. Bez kompromisów na mocy i wydajności, a także bez emisji spalin, konserwacji czy konieczności stosowania benzyny.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Konsument KRD: w tych powiatach jest największe zadłużenie na 1000 mieszkańców Biuro prasowe
2023-09-25 | 08:00

KRD: w tych powiatach jest największe zadłużenie na 1000 mieszkańców

Średnie zadłużenie Polaków, według danych Krajowego Rejestru Długów, wynosi 20 tys. zł. Ale nie w każdym regionie kraju jest ono takie samo. Są miejsca na mapie Polski, gdzie
Konsument Dłużnicy alimentacyjni winni już 14,5 mld zł, dla większości to nie jedyny dług
2023-09-22 | 08:00

Dłużnicy alimentacyjni winni już 14,5 mld zł, dla większości to nie jedyny dług

W Polsce 292 tys. osób, głównie mężczyzn, uchyla się od obowiązków alimentacyjnych i ma łącznie ponad 14,5 mld zł długów z tego tytułu. Najgorzej pod tym
Konsument Polska firma meblarska w finale konkursu DesignEuropa Awards
2023-09-21 | 01:00

Polska firma meblarska w finale konkursu DesignEuropa Awards

Nowy Styl, polski producent mebli, otrzymał nominację za innowacyjne krzesło obrotowe WithME. Projekt polskiej firmy konkurował z innymi wzorami, takimi jak Smeg’s Full Automatic

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Kongres Nowej Mobilności

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

E-handel coraz bardziej ekologiczny. InPost umożliwi sprawdzanie oszczędzonego śladu węglowego na każdej paczce

Branża kurierska mocno stawia na zielone formy dostawy. Temu służyć ma chociażby elektryfikacja flot samochodów dostawczych, których przybywa na polskich drogach, ale wciąż zbyt wolno. Druga kwestia to dostawy do punktów odbioru i automatów paczkowych. Jak wskazuje InPost, kurier jest w stanie w tym samym czasie dostarczyć do nich dziesięciokrotnie więcej paczek niż w przypadku dowozów do domów. To z kolei oznacza mniejsze korki i ograniczenie emisji spalin. Nadający i odbierający w Paczkomatach przesyłki niedługo w aplikacji będą mogli sprawdzić, jaki jest ślad węglowy poszczególnych transakcji i jak wypada to na tle innych form dostawy.

Infrastruktura

Wojna w Ukrainie zaburzyła rozwój gospodarki i turystyki Podkarpacia. Strategia Karpacka na szczeblu UE szansą dla całego regionu

Wojna w Ukrainie mocno wpływa na biznes i turystykę na Podkarpaciu. – Przedsiębiorstwa, które są blisko granicy, odczuwają pewien niepokój i nie ma już wśród nich tak dynamicznego rozwoju – mówi Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego. Jak wskazuje, Podkarpacie współpracuje z ukraińskimi podmiotami nad wdrażaniem wspólnych projektów, a po zakończeniu konfliktu tamtejsze firmy chcą wziąć udział w powojennej odbudowie. Władze województwa mają też nadzieję na zacieśnienie polsko-ukraińskiej współpracy nad piątą makroregionalną strategią UE dla regionu Karpat, która jak na razie wciąż jest w trakcie prac na forum unijnym.

Edukacja

Szkoły zawodowe coraz popularniejsze. Wybiera je już prawie 60 proc. uczniów po podstawówce

Po latach zaniedbania i niedofinansowania szkolnictwo zawodowe zaczyna się cieszyć w Polsce rosnącą popularnością. Jak podaje MEiN, obecnie 58,5 proc. młodych ludzi po szkole podstawowej wybiera kształcenie branżowe i techniczne. To dobra wiadomość dla firm, dla których niedobór wykwalifikowanych kadr o odpowiednich kompetencjach jest jedną z głównych bolączek. – Naszą rolą – biznesu i pracodawców – jest wspomaganie szkolnictwa zawodowego, żeby tworzyć warunki do nauczania przedmiotów technicznych na najnowszych technologiach i sprzęcie – podkreśla Michał Walczak z Festool Polska.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.