Komunikaty PR

Więcej rowerów elektrycznych, szosowych i nowe modele górskie w KROSS na 2021

2020-09-29  |  09:45
Biuro prasowe
Kontakt

Paweł Świąder
Prepare Sp. z o.o.

Świętokrzyska 18
00-052 Warszawa
pawel.swiader|prepare.pl| |pawel.swiader|prepare.pl
783917437
www.prepare.pl

Szeroka gama rowerów elektrycznych, nowa konstrukcja modeli górskich oraz większa oferta rowerów szosowych. Polski KROSS zaprezentował nowości na sezon 2021

KROSS, lider rynku rowerowego w Polsce, jako jedna z niewielu firm w tym roku, przedstawił w Przasnyszu na konferencji dealerskiej nową kolekcję na kolejny sezon. Wśród nowości zaprezentowanych przybyłym gościom, pokazano 7 modeli rowerów elektrycznych: miejskich, crossowych i górskich a także kompletnie zmienioną serię Level skonstruowaną na nowej ramie. Polski producent rowerów poszerza także ofertę znanych i cenionych graveli z rodziny Esker. KROSS stawia na najwyższą jakość, więcej modeli dla każdego, przystępne ceny oraz podnosi poprzeczkę w obszarze obsługi klienta. Nadchodzący sezon w wykonaniu najbardziej rozpoznawalnej marki rowerowej w Polsce zapowiada się emocjonująco. 

Nowe modele, w tym cała gama rowerów elektrycznych, coraz szersza oferta, podnoszenie jakości i dalsza poprawa obsługi klienta – w ten sposób polski KROSS odpowiedzialnie szykuje się do nowego sezonu 2021. W tym roku te przygotowania odbywają się w cieniu pandemii oraz boomu na rowery, jakiego wcześniej w Polsce nie było. Z badań Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego wynika, że w ostatnich miesiącach aż 41% Polaków ograniczyło przejazdy różnymi środkami transportu na rzecz rowerów, w największym stopniu rezygnując z komunikacji publicznej oraz taksówek. Blisko co piąty Polak planuje w nadchodzących miesiącach zakup roweru a 4% populacji kupiło go w czasie pandemii. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca rower jako najbezpieczniejszy w obecnych czasach środek transportu. 

Biorąc pod uwagę powyższe trendy a także bacznie obserwując rosnące zainteresowanie rowerami z napędem elektrycznym, KROSS przygotował na nowy sezon bardzo atrakcyjną ofertę dla klientów. W jej centrum znalazło się aż 7 nowych modeli rowerów elektrycznych w nowej kategorii Trans Hybrid. Jest wśród nich e-bike dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym rodzajem jednośladów, charakteryzujący się wysoką jakością i przystępną ceną. Są także modele crossowe, miejskie i dla fanów górskich wycieczek, także wspomagane silnikiem elektrycznym. 

KROSS zaoferuje także nowe modele rowerów z kategorii Level. Wśród nowości znalazły się: nowa rama, design, technologia i geometria a także nowa specyfikacja. W podstawowych modelach tej kategorii montowane będą napędy 2x9 a w wyższych (od 4.0) napędy typu 1x. 

Kolejną kategorią, na którą w nowym sezonie stawia KROSS jest rodzina Graveli. Wśród nich znajdą się dwa zupełnie nowe modele: Esker 7.0 oraz Esker 1.0. Wersja z 7.0 będzie dostępna z nową ramą karbonową. Vento, to segment w rodzinie rowerów szosowych, który także doczekał się odświeżenia, w tym nowych kolorów i grafiki.

Na nowości mogą także liczyć fani popularnych serii Trans, Kid’s oraz Hexagon. Oprócz usprawnień konstrukcyjnych KROSS zaoferuje w tych kategoriach rowery w nowych kolorach i grafikach. KROSS wprowadza również w kategorii Kid’s modele z serii Light. Rowery te charakteryzują się niską wagą w stosunku do swoich poprzedników. Linia Hexagon doczekała się zmian w osprzęcie a także nowych wersji kolorystycznych. Akcesoria do rowerów to równie mocny punkt w ofercie KROSS. W nadchodzącym sezonie firma zaoferuje nowe torby, plecaki, bidony, bagażniki, przyczepki rowerowe oraz chwyty na kierownicę. 

KROSS w przyszłym sezonie zaproponuje także najnowsze rozwiązania proklientowskie, które będą bezpośrednio powiązane ze sprzedawanymi modelami rowerów. Dzięki nim klienci będą mogli skorzystać ze wszystkich obecnych i nowych usług świadczonych przez producenta. Gotowe rozwiązania zostaną zaprezentowane na wiosnę.

W tym roku KROSS obchodzi 30-lecie istnienia na polskim rynku. W sierpniu 1990 roku, twórca i założyciel marki – Zbigniew Sosnowski otworzył w Przasnyszu swój pierwszy sklep rowerowy. 

W KROSS od zawsze wierzymy, że właściwe podejście, podejmowanie odważnych i czasem trudnych decyzji, daje firmie przewagę i działa na korzyść naszych klientów. Po 30 latach rozwijania polskiej, rodzinnej firmy rowerowej, KROSS jest największym producentem rowerów w Polsce, w tym rowerów elektrycznych. Eksportujemy nasze produkty do 50 krajów na całym świecie i mamy własną produkcję nowoczesnych ram karbonowych. Nasze rowery tworzymy także dla najlepszych sportowców, którzy zdobywają medale na Igrzyskach. Za nami sezon, który wymagał od nas wiele pracy, poświęcenia i stałego rozwiązywania pojawiających się problemów. Dzięki doświadczeniom i wyciąganiu wniosków z niełatwego sezonu naznaczonego pandemią, jesteśmy jeszcze lepiej przygotowani do kolejnego roku i rosnących potrzeb oraz wymagań naszych klientów – mówi Zbigniew Sosnowski, prezes i założyciel polskiego KROSSA. 

KROSS jako jedna z nielicznych firm, nie przerwał pracy w fabrykach w czasie pandemii, po to by w pełni odpowiedzieć na widoczne, rosnące zapotrzebowanie klientów. Dzięki temu rowery KROSS były cały czas dostępne. KROSS od 30 lat dostarcza polskim miłośnikom rowerów najlepsze produkty, w przystępnych cenach. W dobie pandemii, rower to bezpieczny środek transportu do pracy i szkoły oraz idealny towarzysz turystycznych wypraw. Dobrze przemyślana oferta KROSS na sezon 2021 odpowiada na zwiększone i zróżnicowane zapotrzebowanie Polaków.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Prepare Sp. z o.o.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Doskonale warunki na narty w Szczyrku. Narciarze tłumnie odwiedzają Beskid Sport Arenę! Biuro prasowe
2024-12-27 | 18:00

Doskonale warunki na narty w Szczyrku. Narciarze tłumnie odwiedzają Beskid Sport Arenę!

W poprzednim sezonie (2023/2024) ośrodek Beskid Sport Arena otwarł się już 2 grudnia, natomiast w tym roku trzeba było poczekać trochę dłużej. Wszystko jednak wskazuje na to, że
Sport Znamy datę Rosa Challenge Tour 2025
2024-12-09 | 01:00

Znamy datę Rosa Challenge Tour 2025

To już pewne – na polu golfowym Rosa odbędzie się kolejny turniej z cyklu Challenge Tour.  Oficjalny harmonogram został opublikowany dzisiaj na oficjalnej stronie turnieju. W nowym
Sport Zielona Infrastruktura Sportowa Przyszłości – nie moda tylko konieczność!
2024-10-18 | 09:00

Zielona Infrastruktura Sportowa Przyszłości – nie moda tylko konieczność!

Eksperci od dawna dyskutują o potrzebie wprowadzania ekologicznych rozwiązań w infrastrukturze sportowej oraz o wyzwaniach związanych ze zrównoważonym rozwojem. W centrum uwagi

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Prace nad unijnym budżetem po 2027 roku nabierają tempa. Projekt ma być gotowy w lipcu

W Parlamencie Europejskim głosowanie nad sprawozdaniem dotyczącym wieloletniego budżetu UE na lata 2028–2034. Uwzględnia ono stanowisko PE ws. priorytetów na kolejną perspektywę finansową, ale też struktury i zasobów budżetu. Priorytetem ma być m.in. kwestia obronności ze względu na globalne napięcia geopolityczne i wojnę w Ukrainie. Zdaniem europosła PiS w pracach nad wieloletnimi ramami finansowymi brakuje rzetelnej debaty o źródłach finansowania planowanych wydatków i konieczności szukania oszczędności. Obawia się przy tym niekorzystnych zmian w polityce spójności i polityce rolnej.

Handel

Rynek saszetek nikotynowych w Polsce będzie uregulowany. Osoby nieletnie nie będą mogły ich kupić

Siódmego maja sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która w części reguluje rynek woreczków nikotynowych. Eksperci z Forum Prawo dla Rozwoju podkreślają pilną potrzebę objęcia tego rynku przepisami prawnymi. Podkreślają, że brak odpowiednich regulacji prawnych dotyczących tych produktów, obecnych na polskim rynku od pięciu lat, to realne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Niezbędne są kompleksowe przepisy, które uregulują kwestię saszetek i ograniczą do nich dostęp młodzieży.

Prawo

PE pracuje nad zmianą rozliczania redukcji emisji CO2 dla nowych aut. Producenci mogą uniknąć wysokich kar

Na wtorkowym posiedzeniu Parlamentu Europejskiego posłowie zgodzili się w trybie pilnym procedować kwestię zmiany dotyczącej redukcji emisji CO2 dla nowych aut osobowych i dostawczych. Głosowanie w tej sprawie odbędzie się w czwartek 8 maja. Dzięki zmianie podejścia do obowiązku corocznej redukcji dwutlenku węgla producenci samochodów mogą uniknąć grożących im kar, które pewnie przełożyłyby się na wzrost cen dla klienta końcowego oraz na dalsze pogorszenie kondycji branży.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.