Komunikaty PR

TaniaKsiazka.pl rozwija sieć sprzedaży stacjonarnej.

2021-11-30  |  06:00
Biuro prasowe
Kontakt
Wiktoria Sajdak
Good One PR

ul. Edwarda Jelinka 38
01-646 Warszawa
wiktoria.sajdak|goodonepr.pl| |wiktoria.sajdak|goodonepr.pl
+48 796 996 272
goodonepr.pl/

Internetowa księgarnia TaniaKsiazka.pl wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy preferują tradycyjną formę zakupów. Nowe miejsca sprzedaży stacjonarnej – w Poznaniu, Ciechanowie i Częstochowie – to kolejne punkty marki, które oferują nie tylko możliwość odbioru zamówień złożonych online, ale także zakupy na miejscu. Łącznie na mapie Polski jest już 7 księgarni stacjonarnych i 13 punktów partnerskich odbioru zamówień. Do końca roku firma planuje kolejne otwarcia.

TaniaKsiazka.pl to prężnie rozwijająca się księgarnia internetowa, która istnieje na rynku od 15 lat. Październik i listopad były dla firmy szczególnie pracowitymi miesiącami – w tym czasie otwarto trzy nowe punkty stacjonarnej sprzedaży. Aktualnie sklepy marki znajdują się już w 7 miastach w Polsce – oprócz Ciechanowa, Częstochowy i Poznania – także w Białymstoku, Ełku, Suwałkach oraz Grajewie. Można w nich zrobić nie tylko zakupy na miejscu, ale także, jak w 13 innych punktach TaniaKsiazka.pl, skorzystać z opcji odbioru zamówień złożonych online, za które nie ponosi się dodatkowych kosztów przesyłki. Jak zapowiedział założyciel marki, do końca roku planowane są otwarcia następnych księgarni na mapie Polski.

– Każde kolejne otwarcie nowej księgarni stacjonarnej w Polsce to dla nas ekscytujący czas. Świadomość rozwoju marki motywuje i napędza do kolejnych działań w tym kierunku. W planach mamy otwarcie nowych punktów stacjonarnych TaniaKsiazka.pl, jednak póki co nie zdradzamy szczegółów. Pragniemy umożliwić naszym klientom bezpłatny odbiór zamówień, a także wygodę zakupów zrobionych w sklepie – mówi Łukasz Kierus, prezes i założyciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, marki należącej do spółki Glosel.

Oferta TaniaKsiazka.pl w nowych księgarniach                

Nowa księgarnia w Poznaniu znajduje się przy ul. Zamenhofa 133, w Ciechanowie przy ul. Warszawskiej 37, natomiast w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego 1. Można w nich zakupić nie tylko książki, komiksy, ale również przybory papiernicze i szkolne oraz gry planszowe i zabawki. W ich asortymencie znajdują się także zestawy klocków o różnym stopniu zaawansowania. To świetne miejsca nie tylko pod kątem wyboru literatury, ale też zaopatrzenia dzieci na rok szkolny, znalezienia pomysłu na prezent lub zakupu zabawek dla swoich pociech. Zwolennicy zakupów online na stronie TaniaKsiazka.pl mogą wybierać z oferty ponad 400 tys. różnych produktów jak m.in. podręczniki szkolne czy naukowe, a następnie odebrać bezpłatnie zamówienie w księgarni.

Dzięki otwarciu stacjonarnych księgarni w województwie mazowieckim, śląskim oraz wielkopolskim, nasi klienci będą mogli skorzystać z dwóch opcji zakupowych. Dla tradycjonalistów, którzy lubią obejrzeć produkt przed zakupem i dokładniej się z nim zapoznać, wizyta w sklepie będzie idealnym wyborem. Dla tych, którzy wolą zakupy online, księgarnia pozwala na odbiór osobisty w czasie dogodnym dla klienta. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana, dlatego każdy zainteresowany powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie – dodaje Łukasz Kierus, prezes i założyciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl

Otwieranie kolejnych księgarni stacjonarnych oraz punktów odbioru to realizacja strategii, mającej zapewnić jak największą dostępność klientom marki. Działania podejmowane przez TaniaKsiazka.pl mają na celu spełnianie oczekiwań konsumentów i poszerzanie grona polskich czytelników.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma ZAWSZE SPRAWDZAJ KONTRAHENTA! Biuro prasowe
2022-05-24 | 14:07

ZAWSZE SPRAWDZAJ KONTRAHENTA!

JAK ZABEZPIECZYĆ FIRMĘ, ŻEBY NIE MUSIEĆ KORZYSTAĆ Z FIRMY WINDYKACYJNEJ? Każdy przedsiębiorca pragnie satysfakcjonującej i bezproblemowej współpracy z nowymi klientami. W tym
Firma BRAK ZDJĘCIA
2022-05-24 | 13:00

30 lat CEIC – czołowego dostawcy alternatywnych danych na temat rynków wschodząc

30 lat CEIC – czołowego dostawcy alternatywnych danych na temat rynków wschodzących   Mija 30 lat od powstania CEIC, platformy analitycznej wiodącego dostawcy danych makroekonomicznych i informacji dla najszybciej
Firma Oferteo.pl otwiera się na firmy z Ukrainy
2022-05-24 | 13:00

Oferteo.pl otwiera się na firmy z Ukrainy

Oferteo.pl, wiodący w Polsce reverse marketplace dla firm usługowych, umożliwi firmom z Ukrainy pozyskiwanie klientów na swojej platformie. Dzięki temu przedsiębiorcy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

IX Kongres Polska Chemia

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Firma

Warszawa dołącza do prestiżowego grona. Miasto wyrasta na jednego ze start-upowych liderów

Stolica Polski z każdym rokiem umacnia swoją pozycję jako ważny i prężnie rozwijający się hub dla start-upów. Na potencjał tutejszego rynku wpływają m.in. wykształcona kadra techniczna, coraz większe zainteresowanie ze strony międzynarodowych funduszy i rozwinięty ekosystem wspierania innowacji. Warszawa dołączyła właśnie do prestiżowego grona miast, które mają własną edycję przewodnika „Startup Guide”. Ma on ułatwić początkującym przedsiębiorcom, również z zagranicy, start na tutejszym rynku. – To niesamowite, że ktoś w Bostonie będzie mógł wziąć go do ręki i pomyśleć: „może warto byłoby zacząć robić coś ciekawego w Europie, właśnie w Warszawie” – mówi Aureliusz Górski, dyrektor wykonawczy Fundacji Venture Café Warsaw, współinicjator przewodnika

Prawo

Dzieci z Ukrainy są łatwym łupem dla handlarzy ludźmi. W ewakuowaniu ich do bezpiecznych miejsc pomagają amerykańskie fundacje

Wojna w Ukrainie stanowi bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia 7,5 mln dzieci. Według oficjalnych danych z początku maja od początku eskalacji konfliktu zginęło ich ponad 230, a kilkaset zostało rannych, ale UNICEF podkreśla, że w rzeczywistości te liczby mogą być dużo wyższe. W tej chwili tylko w samej Ukrainie 3 mln dzieci potrzebuje pilnej pomocy humanitarnej. Szacuje się też, że ok. 60 proc. z nich musiało opuścić swoje domy, a chaos związany z przemieszczaniem się ludności na dużą skalę wykorzystują handlarze ludźmi. – Wkraczają do sierocińców, korzystając na chaosie i braku nadzoru. Kiedy uda im się zdobyć paszporty dla tych dzieci, tracimy je na zawsze – mówi James Zumwalt z grupy Aerial Recovery.

Konsument

TikTok ogłasza współpracę z partnerami pozarządowymi. Chce promować różnorodność i bezpieczeństwo cyfrowe twórców

Użytkownicy platform cyfrowych są coraz bardziej świadomi i coraz większą wagę przywiązuje się w nich do budowania kultury różnorodności i inkluzywności. Chodzi o różnego typu inicjatywy, które z jednej strony będą właściwie i szeroko eksponować grupy społeczne dotychczas słabo reprezentowane, z drugiej – o zwalczanie mowy nienawiści i edukowanie.  – Takie działania to od lat priorytet TikToka – podkreślają przedstawiciele serwisu, którego liczba użytkowników dynamicznie rośnie z miesiąca na miesiąc. Platforma tylko w IV kwartale ubiegłego roku usunęła ponad 85 mln filmów z obraźliwymi treściami, w tym 90 proc., zanim jeszcze ktokolwiek zdążył je wyświetlić. 

 

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.