Komunikaty PR

Flagowy sklep marki Outhorn otworzy się w VIVO! Piła

2023-01-25  |  15:48
Biuro prasowe
Kontakt

Agencja PR
Open Media

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
biuro|openmedia.pl| |biuro|openmedia.pl
12 268 97 50
openmedia.pl

Minimalizm, atrakcyjne kroje, perfekcyjna jakość wykonania to elementy, które pozwalają budować kapsułową garderobę. Nie na sezon, a na lata. Wiedzą o tym doskonale miłośnicy ponadczasowej i użytkowej mody, dla których już 27 stycznia w VIVO! Piła otworzy się flagowy salon Outhorn. Z tej okazji klienci centrum handlowego mogą liczyć na dedykowane rabaty od marki.

W piątek, 27 stycznia, w VIVO! Piła działalność zainauguruje Outhorn. Będzie to pierwszy flagowy salon marki w Pile i 16 w Polsce. Outhorn zajmie lokal o powierzchni niemal 247 mkw., zlokalizowany między sklepami Reserved oraz H&M. Z okazji otwarcia, nowy najemca przygotował dla klientów specjalną promocję - rabat 20% dla każdej osoby, która w dniach 27-28 stycznia zakupi min. 2 produkty.

- Wierzymy, że naszego nowego najemcę – Outhorn – pokochają wszyscy fani prostoty, wygody i casualowego stylu oraz, że salon marki będzie często odwiedzany przez miłośników uniwersalnych rozwiązań w modzie. W asortymencie sklepu dostępne będą kurtki, bluzy, spodnie, stroje kąpielowe, odzież treningowa czy akcesoria dla kobiet i mężczyzn. Wszystko stworzone z doskonałej jakości materiałów i w kolorach inspirowanych naturą informuje Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Konsument Połączenie działań CX i EX kluczem do budowania konkurencyjności biznesu Biuro prasowe
2023-02-01 | 11:00

Połączenie działań CX i EX kluczem do budowania konkurencyjności biznesu

Ewelina Ciach, Senior Solution Consultant w firmie Medallia Pracownicy budują najbardziej wartościową relację z klientem i to oni mają ogromny wpływ na doświadczenia odbiorców
Konsument Olimp dołącza do Republiki Smaku w centrum handlowym Promenada
2023-01-27 | 13:25

Olimp dołącza do Republiki Smaku w centrum handlowym Promenada

Strefa food court „Republika Smaku” w CH Promenada oferuje szeroki wybór restauracji, z których można skorzystać w przerwie między zakupami, by odpocząć i
Konsument Your KAYA i lekko otwierają wspólny butik
2023-01-24 | 17:00

Your KAYA i lekko otwierają wspólny butik

„Akceptacja. Pielęgnacja. Relaksacja”. To hasło widnieje na oknie butiku przy Mokotowskiej 28 – miejscu, w którym przeplatają się filozofie dwóch polskich

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Transport

Inflacja nie powstrzymuje Polaków przed podróżowaniem. Szukają atrakcyjnych ofert, ale niekoniecznie najtańszych

Inflacja dotyka także branżę turystyczną – w ubiegłym roku odnotowano wzrost cen paliwa lotniczego, w wielu krajach rosły też koszty żywności i noclegów, co przełożyło się na wyższe ceny wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji. I choć to może wpływać na częstotliwość wyjazdów, nie oznacza to, że Polacy rezygnują z wypoczynku za granicą czy wybierają wyłącznie najtańsze oferty. – Polacy wolą wydawać pieniądze na podróże, które dają wspomnienia, niż na rzeczy, które zostają z nami na krótszy czas – mówi Deniz Rymkiewicz, rzecznik prasowy eSky.pl.

Transport

Rekordowy rok portów w Szczecinie i Świnoujściu. Inwestycje w offshore i gazoport umocnią ich pozycję na Bałtyku

Budowa terminala kontenerowego, który będzie w stanie przyjmować największe statki, jakie mogą wpływać na Bałtyk, rozbudowa gazoportu i projekty związane z sektorem offshore – to najważniejsze, realizowanie obecnie inwestycje w Porcie Szczecin–Świnoujście. Już w tej chwili jest to najszybciej rozwijający się zespół portowy na południowym Bałtyku. Realizowane inwestycje mają ten rozwój dodatkowo przyspieszyć, choć władze portu wskazują, że prognozy na nadchodzący rok są obarczone wieloma niewiadomymi. – W ciągu ostatnich dwóch–trzech lat mieliśmy już dwa „czarne łabędzie” i miejmy nadzieję, że one nie latają stadami – wskazuje Daniel Stachiewicz, wiceprezes zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. 

Handel

Rynek tłuszczów roślinnych zmienił się diametralnie po inwazji Rosji na Ukrainę. Poszły za tym znaczące podwyżki cen

Po ataku Rosji na Ukrainę zakłócone zostały globalne dostawy olejów roślinnych, głównie słonecznikowego i rzepakowego, których oba te kraje były znaczącymi dostawcami. W efekcie ceny olejów roślinnych błyskawicznie poszły w górę i wzrosło zapotrzebowanie na ich zastępniki, w tym tani olej palmowy, którego największymi producentami są Malezja i Indonezja. Jak podkreśla WWF Polska, dla bezpieczeństwa żywnościowego i zrównoważonego rozwoju istotne jest korzystanie z produktów certyfikowanych i zapewnienie jak najkrótszych łańcuchów dostaw.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.