Fuzja ze Strefą Kibica na Euro 2024

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024. To wielkie święto piłki nożnej śledzić będą miliony kibiców wspierających swoje reprezentacje. Do wspólnego oglądania rozgrywek zaprasza także Fuzja, która oficjalnie otwiera Strefę Kibica w niezwykle klimatycznej przestrzeni – industrialnej Kotłowni Karola Scheiblera z zabytkowym piecem w tle.
Wielkie emocje i wspólne kibicowanie Biało – Czerwonym! Pierwszy mecz Reprezentacji Polski odbędzie się w niedzielne popołudnie 16 czerwca o godzinie 15:00. Nasza drużyna zmierzy się wtedy z Holandią, a mecz będzie transmitowany prosto ze stadionu piłkarskiego w Hamburgu – Volksparkstadion. Z pozostałymi grupowymi rywalami Polacy zagrają 21 czerwca (piątek) o godzinie 18:00 oraz 25 czerwca (wtorek) także o godzinie 18:00. Na Olympiastadion w Berlinie nasza drużyna zmierzy się z Austrią, natomiast w Dortmundzie na Signal Iduna Park zagramy z Francją. Walkę Polaków o wyjście z grupy śledzić będzie można na żywo na wielkim ekranie, który od 16 czerwca pojawi się w niezwykłym wnętrzu zabytkowej Elektrowni Karola Scheiblera w Fuzji, a ściślej w historycznej Kotłowni. Na kibiców czekać będą tutaj leżaki oraz krzesła ze stolikami, a także food trucki.
Sportowe emocje w Fuzji nie opuszczą nas aż do samego końca. W Strefie Kibica w Fuzji wspólnie oglądać będziemy na żywo również półfinały oraz finał Euro 2024. Już teraz zapraszamy 9 lipca (wtorek) o godzinie 21:00, 10 lipca (środa) o godzinie 21:00 oraz w niedzielny wieczór 14 lipca także o 21:00.
Do Elektrowni Karola Scheiblera, gdzie funkcjonować będzie Strefa Kibica, dotrzemy od ulicy Milionowej 6a oraz od ulicy Tymienieckiego m.in. poprzez przejście łączące kompleks z Fabryką Sztuki.
Harmonogram emisji meczów Euro 2024 w Strefie Kibica w Fuzji:
16 czerwca Polska – Holandia, niedziela 15:00
21 czerwca Polska – Austria, piątek, 18:00
25 czerwca Polska – Francja, wtorek, 18:00
9 lipca, wtorek, 21:00, półfinał
10 lipca, środa, 21:00 półfinał
14 lipca, niedziela, 21:00 finał Euro 2024

Motorola zaprasza fanów piłki nożnej na ekskluzywny konkurs związany z FIFA Club World Cup 2025™. Do wygrania pięć wyjazdów na finał i półfinał

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania
Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.