Goodyear na targach IAA Transportation 2024
Biuro Prasowe Goodyear Polska
Przy Bażantarni 13
02-793 Warszawa
goodyear|alertmedia.pl| |goodyear|alertmedia.pl
609 329 385
https://news.goodyear.eu/pl-pl/
Podczas targów IAA Transportation 2024, które odbędą się w dniach 17-22 września w Hanowerze, firma Goodyear zaprezentuje swój kompleksowy pakiet rozwiązań Goodyear Total Mobility, umożliwiający flotom realizację celów zrównoważonego rozwoju bez uszczerbku w zakresie zwiększania wydajności i konkurencyjności. Producent przybliży również zasady działania swojej nowej oferty Tires-As-a-Service, czyli ‘opony jako usługa’. Stoisko Goodyeara będzie zlokalizowane w hali 21, na stanowisku B38. Targi IAA Transportation, będące wiodącą międzynarodową platformą dla pojazdów użytkowych, transportu i logistyki, stanowią dla Goodyeara doskonałą okazję do zaprezentowania innowacyjnych produktów i usług w ramach pakietu Total Mobility, które wspierają floty transportowe w dynamicznie zmieniającym się krajobrazie logistycznym. Goodyear jest przekonany, że dzięki kompleksowym rozwiązaniom w zakresie mobilności zrównoważony rozwój i wysoka wydajność mogą być zintegrowanymi celami. Opony jako usługa Oprócz znanych już rozwiązań, Goodyear przedstawi niedawno wprowadzoną ofertę Tires-As-a-Service, czyli ‘opony jako usługa’, która pozwala producentowi zarządzać kompleksową obsługą opon w imieniu swoich klientów. To oparte na subskrypcji rozwiązanie pomaga flotom oszczędzać czas i pieniądze poprzez zewnętrzne zarządzanie oponami, wydłużając sprawność pojazdów i zmniejszając liczbę awarii. „Jesteśmy podekscytowani możliwością uczestnictwa w targach IAA Transportation 2024. To wydarzenie to doskonała okazja do zaprezentowania naszego ekosystemu rozwiązań Goodyear Total Mobility. Centralna lokalizacja na targach podkreśla, jak nasze innowacyjne rozwiązania mogą pomóc flotom stać się bardziej wydajnymi i zrównoważonymi,” powiedział Maciej Szymański, dyrektor Goodyear ds. marketingu w segmencie opon użytkowych w Europie. Odwiedzający stoisko Goodyeara będą mogli osobiście przekonać się o korzyściach płynących z zastosowania pakietu Goodyear Total Mobility dzięki interaktywnym pokazom oraz bezpośrednim rozmowom z ekspertami. |
![Sytuacja na rynku samochodów w Polsce korzystna dla branży leasingu i MŚP [RAPORT EFL] Biuro prasowe](https://www.newseria.pl/files/703287956/depositphotos-386621210-l,w_300,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Sytuacja na rynku samochodów w Polsce korzystna dla branży leasingu i MŚP [RAPORT EFL]

Wygraj przejazd supersamochodem na lotnisko! Easy Parking i Cylindersi zapraszają do konkursu

Polski rynek dóbr luksusowych rośnie, Mercedes odpowiada
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

60 proc. młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE. Chcą mieć udział w kształtowaniu jej polityk
Tegoroczny Eurobarometr wskazuje, że sześciu na 10 młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE i uważa, że ich kraje korzystają z obecności w Unii. Doceniają przede wszystkim swobodę podróżowania bez granic i paszportów. Jednocześnie deklarują chęć większego wpływu na kierunek, w którym rozwijana jest wspólnota, i wskazują na nowe wyzwania, przed którymi stoi ich pokolenie i którymi UE powinna się zająć.
Konsument
Branża pomp ciepła w Polsce odczuwa konsekwencje dezinformacji. Krążące mity zniechęcają do tej technologii

Przedstawiciele branży pomp ciepła biją na alarm: mity i dezinformacja krążące w przestrzeni publicznej, brak wystarczającego wsparcia informacyjnego rządu i nieprawidłowości w działalności nieuczciwych firm w poprzedniej edycji programu Czyste Powietrze – to główne przyczyny pogorszenia wizerunku tej technologii. Branża walczy z dezinformacją i stara się wzmacniać świadomość społeczną w zakresie ekologicznych i ekonomicznych korzyści z instalacji pomp ciepła. Jednocześnie podkreśla potrzebę kompleksowych działań ze wsparciem rządu.
Handel
W UE trwa dyskusja o większej kontroli przesyłek e-commerce o wartości poniżej 150 euro. Zwolnienie z cła jest nadużywane

Do Europy w ubiegłym roku trafiło ok. 4,5 mld przesyłek e-commerce o niskiej wartości, czyli poniżej progu 150 euro, który zwalnia z cła. To dwa razy więcej niż w 2023 roku. W 65 proc. przypadków wartość przesyłki jest zaniżana właśnie z uwagi na politykę celną, co zdaniem instytucji unijnych jest naruszeniem uczciwej konkurencji. W dodatku wiele z tych produktów nie spełnia norm bezpieczeństwa czy norm środowiskowych wymaganych w Europie. Dlatego trwa dyskusja nad tym, jak zwiększyć kontrolę nad wpływającymi z zagranicy paczkami.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.