Czas na „Wygaszanie punktów PAYBACK”!
Od początku stycznia ruszyła kolejna edycja akcji „Wygaszanie punktów PAYBACK”, która potrwa do końca lutego. W tym czasie uczestnicy Programu mogą skorzystać z wyjątkowych ofert dostępnych w sklepie z nagrodami. Równowartość punktów, które stracą ważność, wynosi aż 24 milionów złotych.
W akcji mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy Programu PAYBACK, również ci, których punkty nie są zagrożone wygaśnięciem. Jak? Wystarczy wejść na sklep.payback.pl, gdzie na PAYBACK-owiczów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe przygotowane przez renomowane marki – Tefal, Kärcher, JBL, Ambition czy Russell Hobbs, a także karty podarunkowe na zakupy m.in. na Allegro, RTV Euro AGD, Douglas, H&M i Empik.
– Wygaszanie punktów PAYBACK to stały punkt w naszym kalendarzu. Wszystko po to, aby punkty zgromadzone przez uczestników Programu przed trzema laty nie przepadły, a mogły zostać wymienione na wyjątkowe nagrody czy karty upominkowe. Co więcej, punktami można także wspierać akcje charytatywne, np. program Pajacyk, do czego gorąco zachęcamy. Potencjał zakupowy i możliwość wsparcia najbardziej potrzebujących jest w tym roku ogromna – punkty zagrożone wygaśnięciem mają łączną wartość aż 24 mln złotych – tłumaczy Paweł Zuń, e-Commerce Manager w PAYBACK Polska.
Aby sprawdzić, czy nasze punkty mogą wkrótce wygasnąć, należy zalogować się w serwisie internetowym PAYBACK lub w aplikacji i wejść w zakładkę „Moje punkty PAYBACK”, gdzie podane są wszystkie aktualne środki, a także informacja, ile z nich może stracić ważność w najbliższym czasie.
Szczegóły akcji, która potrwa do północy 28 lutego, są dostępne pod adresem www.PAYBACK.pl/wygaszanie.

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.