Komunikaty PR

Shoper z usługą Connect dla lepszej obsługi klienta e-sklep

2022-02-08  |  11:00
Biuro prasowe

Shoper, właściciel najpopularniejszej w Polsce platformy dla rynku e-commerce, poszerzył portfolio swoich usług o Shoper Connect. To nowoczesna aplikacja, która usprawnia i przyspiesza obsługę klienta sklepu internetowego. 

– Shoper dostarcza firmom działającym w dynamicznie rosnącym segmencie MŚP wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia skutecznej i nowoczesnej sprzedaży w kanale online. Od oprogramowania sklepu po liczne usługi dodatkowe – m.in. obsługę kampanii reklamowych, bezgotówkowe płatności czy systemy rekomendacji produktowych – które zwiększają możliwości sprzedażowe naszych klientów. Kolejną z nich jest Shoper Connect – aplikacja, która pokrywa bardzo istotny obszar e-sprzedaży, czyli szybką i nowoczesną obsługę klienta – mówi Paweł Rybak, Chief Commercial Officer w Shoper.

Shoper Connect usprawnia proces obsługi klienta przez stworzenie profesjonalnej infolinii. Nie wymaga przy tym wsparcia ze strony IT – właściciele sklepów internetowych Shoper otrzymują w ramach Shoper Connect gotową do użycia usługę. Do ich dyspozycji są m.in. takie opcje jak web call (wykonywanie połączeń bezpośrednio ze strony www), wiadomości powitalne (IVR), identyfikacja dzwoniącego czy wysyłanie i odbieranie SMS. Wszystko obsługiwane z poziomu nowoczesnej aplikacji mobilnej, pozwalającej na wygodną obsługę klienta z dowolnego miejsca na ziemi.

Jak wynika z badania przeprowadzonego wśród właścicieli sklepów internetowych Shoper, najskuteczniejszym narzędziem w generowaniu sprzedaży jest właśnie obsługa klienta, świadczona na wysokim poziomie. Podobną skuteczność w ocenie sprzedających mają reklamy w wyszukiwarce Google oraz w social media. Prowadzenie więc dobrej jakościowo obsługi i komunikacji z kupującymi, to bardzo ważny aspekt każdego e-biznesu. Dzięki Shoper Connect można uruchomić nowoczesną, firmową infolinię, nawet jeśli jesteś jednoosobowym sprzedawcą – dodaje Krzysztof Helak, App Store Coordinator w Shoper.

Z usługi Shoper Connect mogą już skorzystać wszystkie sklepy pracujące na platformie Shoper. Na start otrzymują one bezpłatny numer telefonu oraz pulę 100 darmowych SMS-ów i minut do wykorzystania podczas okresu próbnego. O wszystkich korzyściach nowej usługi można przeczytać na stronie: https://www.shoper.pl/shoper-connect.

Shoper Connect to kolejna nowość udostępniona na platformie Shoper w przeciągu ostatnich miesięcy. Na początku 2022 roku Shoper uruchomił dla swoich sprzedawców usługi finansowania (Brutto i Uncapped). W lutym zaproponował także program do obsługi faktur i magazynu online (Shoper Faktury i Magazyn) – dostępny szeroko dla wszystkich firm, nie tylko tych korzystających na co dzień z platformy Shoper.

 

 

O Spółce:

Shoper S.A. to właściciel najpopularniejszej w Polsce platformy pod tą samą nazwą (Shoper) dla rynku ecommerce, sprzedawanej w modelu SaaS (Software as a Service). Spółka oferuje kompleksowy ekosystem wspierający użytkowników w prowadzeniu, zarządzaniu i rozwoju własnej sprzedaży online. W ramach usług dodatkowych udostępnia m.in. wsparcie w obszarze marketingu, logistyki czy płatności. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online Biuro prasowe
2024-12-31 | 10:00

E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online

Rok 2025 zapowiada się jako przełomowy w branży e-commerce. Dynamiczny rozwój technologii i rosnące oczekiwania klientów wyznaczają nowe standardy w tym sektorze. Nowoczesne
Handel Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO
2024-12-27 | 12:00

Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO

Zakupowy maraton Polaków wchodzi właśnie na ostatnią prostą. Po Black Week i zakupach przedświątecznych teraz przyszły zimowe wyprzedaże, które tradycyjnie rozpoczynają się
Handel Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!
2024-12-20 | 14:00

Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!

Warszawska Reduta jest pierwszym i jedynym obiektem w stolicy, w którym klienci znajdą zarówno supermarket Biedronka, jak i hipermarket Carrefour. Dzięki połączeniu dwóch

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.