II turniej siatkówki plażowej Cynkometu. Firma wspiera Dni Czarnej Białostockiej
Masz-Media Ida Marzenna Szwaczko
Waszyngtona 18/213
15-269 Białystok
maszmedia|wp.pl | |maszmedia|wp.pl
693400464
www.maszmedia.pl
Wszyscy chętni mogą zgłaszać chęć udziału w turnieju, który odbędzie się 2 lipca 2022 nad Zalewem Czapielówka w Czarnej Białostockiej. Organizatorem rozgrywek jest Cynkomet, podlaski producent maszyn rolniczych i sponsor Dni Czarnej Białostockiej.
To już druga edycja rozgrywek, zorganizowanych przez Cynkomet. Ubiegłoroczna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wzbudziła wiele emocji.
- Jako firma od lat związana z Puszczą Knyszyńską i działającą na terenie Podlaskiego Parku Przemysłowego wspieramy inicjatywę gminy Czarna Białostocka, promującą ten region - mówi Karol Szydłowski, kierownik marketingu Cynkomet. – Angażujemy się w organizację turnieju piłki siatkowej, jest to przede wszystkim dobra zabawa i promocja aktywności fizycznej, ale też okazja do zaprezentowania firmy.
Turniej rozpocznie się o godz. 13 nad zalewem w Czarnej Białostockiej. Dwuosobowe drużyny walczyć będą w systemie pucharowym – przegrani odpadają, zwycięzcy przechodzą do dalszych rozgrywek. Drużyny walczą o Puchar Prezesa Cynkometu oraz inne atrakcyjne nagrody, których wręczenie przewidziane jest na godz. 17 na stadionie miejskim. Wszyscy chętni – bez względu na wiek i płeć – mogą zgłaszać swój udział do dn. 30 czerwca na adres turniej@cynkomet.pl. Więcej informacji na www.cynkomet.pl/tsp i na profilu firmy na FB.

Doskonale warunki na narty w Szczyrku. Narciarze tłumnie odwiedzają Beskid Sport Arenę!

Znamy datę Rosa Challenge Tour 2025

Zielona Infrastruktura Sportowa Przyszłości – nie moda tylko konieczność!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.