Komunikaty PR

Coraz więcej chętnych do udziału w Aeromixer 2020

2020-03-02  |  09:50
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.28 MB )

Już ponad 90 polskich i zagranicznych firm zapowiedziało udział w drugiej edycji Civil and Military Aeromixer 2020, która za miesiąc odbędzie się we Wrocławiu. Organizator – firma Bosetti Global Consulting – informuje, że na tym etapie liczba zarejestrowanych firm i instytucji jest ponad dwukrotnie wyższa niż przed dwoma laty i każdego dnia zgłaszają się nowi zainteresowani. „W tym roku obserwujemy m.in. wyraźny wzrost zainteresowania Aeromixerem ze strony podmiotów z Niemiec i Czech” – wyjaśnia Enrico Ciullo, koordynator imprezy.

Przypomnijmy: Civil and Military Aeromixer 2020 będzie drugą edycją kluczowej imprezy networkingowej i naukowej branży aeronautycznej, która odbędzie się 25 marca 2020 w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Wrocław. Dla firm z tego sektora (oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działanie w nim) impreza będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz sprawdzenia, jakim zainteresowaniem cieszyć się mogą ich produkty i rozwiązania. Istotnym elementem programu Aeromixera jest część naukowa, która w tym roku poświęcona będzie zastosowaniu druku 3D (additive manufacturing), a także rozwiązaniom z dziedziny Przemysłu 4.0 w branży lotniczej.

„W pierwszej edycji imprezy Aeromixer, w 2018 r., udział wzięło ok. 120 podmiotów, w tym ok. 90 firm i ok. 30 instytucji branżowych oraz regionalnych. Co istotne, większość zgłoszeń i rejestracji finalizowana była w ostatnich tygodniach, a na podobnym etapie jak obecnie – czyli ok. miesiąca przed imprezą – zarezerwowanych mieliśmy ok. 40 uczestników. W tym roku sytuacja wygląda jeszcze lepiej. Już teraz zarejestrowało się ponad 90 firm” – informuje Enrico Ciullo, koordynator imprezy.

Jeśli chodzi o strukturę uczestników, to w tym roku odnotowano wyższe niż przed dwoma laty zainteresowanie ze strony organizacji branżowych i gospodarczych. „Stanowią one już obecnie ok. 50% zarejestrowanych uczestników, co wydaje nam się świetną informacją – oznacza to bowiem, że organizacje branżowe skupiające firmy z branży aeronautycznej doceniają to, jak Aeromixer pomaga w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. Oczywiście, wśród uczestników dominują na razie firmy i organizacje z Polski – ale mamy również sporo zgłoszeń z USA, Włoch, Niemiec oraz Czech. Warto przypomnieć, że Stany Zjednoczone są krajem partnerskim tegorocznej edycji imprezy, zaś Włochy były partnerem Aeromixera 2018” – dodaje przedstawiciel Bosetti Global Consulting.

„Wydaje nam się, że wiele firm jest już nieco zmęczonych i rozczarowanych tradycyjną formą targów, na których wystawcy po prostu prezentują, co mają do zaoferowania, a goście biernie się temu przyglądają. My zdecydowaliśmy się postawić na zdecydowanie bardziej angażującą formułę, w której potencjalni partnerzy mogą błyskawicznie i precyzyjnie poznać swoje potrzeby, zorientować się, na ile efektywna może być ich współpraca i od razu rozpocząć jej planowanie” – podsumowuje Enrico Ciullo.

Zdaniem Partnerów

Osoby, które wciąż zastanawiają się, czy i dlaczego warto wziąć udział w imprezie Aeromixer 2020, być może przekonają opinie sponsorów imprezy – przedsiębiorstw, które już zaangażowały się w jej organizację:

„W udziale w imprezie Aeromixer 2020 widzimy ogromną szansę na zainteresowanie naszą ofertą zupełnie nowej grupy potencjalnych klientów, poszukujących często nietypowych, „szytych na miarę” rozwiązań i usług budowlanych. Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające projekty z tej dziedziny i zdajemy sobie sprawę, że właśnie takich rozwiązań często poszukują firmy działające w sektorze aeronautycznym. Liczymy więc na wiele owocnych rozmów, wymianę doświadczeń… i nawiązanie kontaktu z potencjalnymi kontrahentami” – komentuje Jos Amsing, prezes firmy CoBouw Polska.

„Nasi inżynierowie od kilkunastu lat współtworzą innowacyjne rozwiązania dla branży aerospace. Dobrze, że powstają takie wydarzenia jak Aeromixer. To miejsce, gdzie możemy porozmawiać z ludźmi z branży, poznać ich wyzwania i wspólnie stawiać im czoła. Rzadko się zdarza taka okazja, gdzie podczas jednej konferencji, możemy spotkać ludzi, którzy kreują to co widzimy na niebie” – Tomasz Szpikowski CEO Bergman Engineering.

„PKO Bank Polski po raz drugi zdecydował się na udział w międzynarodowym spotkaniu biznesowym producentów, dostawców i inwestorów sektora lotniczego – rozumiemy i doceniamy nowoczesną formułę oraz rolę, jaką Aeromixer odgrywa w stymulowaniu rozwoju polskiego biznesu aeronautycznego jak i wspieraniu kooperacji w tej dziedzinie. Praktyka pokazuje, że proponowany przez organizatorów model wymiany doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów przez potencjalnych partnerów doskonale się sprawdza – szczególnie w zakresie spotkań 1:1 – mówi Robert Ślawski, dyrektor Południowo-Zachodniego Regionalnego Oddziału Korporacyjny PKO Banku Polskiego we Wrocławiu.

 „Nasza firma specjalizująca się w transporcie elementów wielkogabarytowych od zawsze stara się być jak najbliżej potencjalnych klientów i kontrahentów – a Aeromixer 2020 jest właśnie takim wydarzeniem. To idealne miejsce dla firm, które poszukują nowych partnerów, nowych rynków i nowych form kooperacji, dlatego też nie mogło nas tu zabraknąć. Dodatkowym atutem imprezy jest fakt, że już po raz kolejny organizatorom udało się idealnie dobrać grono uczestników, partnerów i sponsorów, na które składają się zarówno instytucje rządowe i organizacje branżowe, jak i kluczowi gracze rynku aeronautycznego z Polski i zagranicy” – komentuje Marco Marta, Commercial Manager firmy Manima Srl (Gruppo Marta Fernando).

Więcej informacji o imprezie oraz formularz rejestracyjny znaleźć można na stronie https://aeromixer.eu/

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Lotnictwo Orbit® zaprasza na Orbitę Chillu na Lotnisku Chopina Biuro prasowe
2024-07-11 | 18:18

Orbit® zaprasza na Orbitę Chillu na Lotnisku Chopina

Szukasz wygodnego miejsca na „chillowanie” przed wylotem – Orbit® znalazł na to rozwiązanie. Z okazji sezonu urlopowego marka przygotowała wyjątkową niespodziankę dla
Lotnictwo BRAK ZDJĘCIA
2024-06-05 | 08:52

Lepsza oferta AirHelp dla pasażerów

AirHelp, największa na świecie firma technologiczna  zajmująca się poprawianiem doświadczenia pasażerów lotniczych, oferuje ulepszoną usługę poprzez subskrypcję AirHelp+.   Największym atutem produktu  jest
Lotnictwo Emirates i Azul rozszerzają partnerstwo
2024-01-19 | 08:00

Emirates i Azul rozszerzają partnerstwo

Członkowie Skywards i TudoAzul od teraz mogą zdobywać i wykorzystywać mile i punkty na wszystkich lotach obsługiwanych przez linie Azul i Emirates.   W 2021 r. obaj

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

ePłatności z wykorzystaniem portfeli cyfrowych będą już wkrótce dostępne w mObywatelu. Do pilotażu usługi dołączy więcej urzędów

Ponad 50 gmin korzystających z ePłatności w mObywatelu i 82 tys. zrealizowanych transakcji – to dotychczasowy efekt pilotażu tej usługi prowadzonego od ubiegłego roku. Mieszkańcy uczestniczących w nim gmin mogą przez aplikację i portal płacić m.in. podatek od nieruchomości czy podatek rolny albo uiszczać opłaty za śmieci. Do opcji opłacania zobowiązań administracyjnych wkrótce dojdą także płatności z inicjatywy użytkownika, czyli np. opłaty skarbowe ponoszone przy okazji załatwiania różnych spraw urzędowych. Trwają także prace nad wdrożeniem kolejnych metod płatności – do BLIK-a właśnie dołączyły karty płatnicze, a następne będą cyfrowe portfele, czyli Google Pay i Apple Pay.

Ochrona środowiska

Kosmiczne śmieci są coraz większym problemem. Ich obecność na orbicie generuje znaczne koszty

Liczba kosmicznych odpadów stale rośnie. Ich źródłem są obiekty, które zostały wysłane w kosmos, zakończyły misję lub uległy rozpadowi. Krążące w przestrzeni kosmicznej fragmenty tych obiektów stwarzają ryzyko kolizji z tymi, które są obecnie eksploatowane. Unikanie takich zdarzeń wiąże się z koniecznością ponoszenia wydatków na monitoring zagrożeń czy zwiększeniem zużycia paliwa poprzez obieranie niekolizyjnych kursów. Jednym ze sposobów na zmniejszenie tego problemu jest wydłużenie eksploatacji obiektów poprzez ich tankowanie na orbicie. Polacy pracują nad taką technologią.

Ochrona środowiska

Beton z alg czy szkło fotowoltaiczne. Ekologiczne innowacje zmieniają sektor budowlany

Sektor budynków i budownictwa jest największym emitentem gazów cieplarnianych, odpowiadając za 37 proc. globalnych emisji – wynika z danych ONZ. Tradycyjne materiały budowlane, takie jak beton czy cegły, są stopniowo udoskonalane, aby jak najlepiej odpowiadać na wyzwania środowiskowe. – Większość producentów, szczególnie tych dużych, skupia się na tym, aby obniżać koszty ekologiczne produkcji materiałów, tak żeby konsumenci otrzymywali produkt bardziej zrównoważony – ocenia Tomasz Bojęć, partner zarządzający w ThinkCo. Z drugiej strony na rynek wchodzą innowacje, które stosowane w większej skali będą stopniowo zazieleniać budownictwo.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.