Miesiąc wzmocnień w InnerValue. Do zespołu dołącza Krzysztof Majdan

Krzysztof Majdan, dotąd związany z największymi redakcjami w Polsce, dołączył do zespołu agencji InnerValue. Będzie zajmował się spółkami z branży technologicznej. To niejedyne wzmocnienie agencji. Awanse otrzymali Paweł Strzyżewski, który obejmie stanowisko Head of Investor Relations oraz Jan Nostitz-Jackowski, który jako Creative Manager pokieruje obszarem digital.
Krzysztof Majdan jest związany z mediami od ponad dziesięciu lat. W tym czasie pracował w m. in. w „Gazecie Wyborczej”, „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Współtworzył od początku polską edycją „Business Insidera”, potem został redaktorem naczelnym serwisu InnPoland.pl. Ostatnim przystankiem była funkcja redaktora prowadzącego w serwisie Money.pl. Odpowiadał za tematykę technologiczną, telekomunikacyjną i biznesową. Jest autorem jedynego wywiadu, jakiego udzielił polskim dziennikarzom prezes Microsoftu Satya Nadella. Od maja dołączył do zespołu agencji Inner Value. Będzie odpowiadał za obszar komunikacji spółek innowacyjnych, głównie technologicznych.
- Byłem ciekaw, jak jest po drugiej stronie lustra. Postanowiłem wreszcie to sprawdzić - mówi Krzysztof Majdan. – Redakcjom poświęciłem ponad 10 lat, czas na zmiany. Inner Value pozwoli mi nauczyć się nowych rzeczy, a o to przecież w pracy chodzi - dodaje.
- InnerValue to dziś agencja z holistycznym podejściem do biznesu. Nie jesteśmy już tylko firmą specjalizującą się w relacjach inwestorskich, choć to wciąż jeden z kilku corowych obszarów naszej działalności. Jako firma zajmująca się profesjonalną komunikacją biznesową zbudowaliśmy zespół specjalistów z obszarów PR, IR, digital contentu, brandingu oraz ESG. Cieszymy się, że InnerValue chcą rozwijać z nami tak doświadczone osoby jak Krzysztof – mówi Kamila Petrus, executive director w Inner Value.
Maj jest obfitym kadrowo w dobre informacje miesiącem dla InnerValue. Awanse otrzymali Paweł Strzyżewski i Jan Nostitz-Jackowski. Paweł objął stanowisko Head of Investor Relations. Do jego nowych zadań należy m.in. zarządzanie i nadzór nad pracą konsultantów zajmujących się relacjami inwestorskimi konsultantów. Będzie też opracowywał strategiczne, kluczowe dla IR projekty agencji.
Jan Nostitz-Jackowski objął kierownictwo nad obszarem digital w InnerValue, czyli najbardziej kreatywną częścią firmy. Jako Creative Manager będzie prowadził nowe inicjatywy, od pomysłu, przez wybór narzędzi i promocję, na realizacji kończąc.
To niejedyne wzmocnienia agencji. Do zespołu dołączył także Łukasz Wołoszczak, który z ramienia organizacji studenckiej Klub Inwestora SGH koordynował wydarzenia edukacyjne poświęcone inwestycjom alternatywnym.

Z ziemniaka zrobili biznes

Jak wykorzystać kryptowaluty w biznesie?

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

60 proc. młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE. Chcą mieć udział w kształtowaniu jej polityk
Tegoroczny Eurobarometr wskazuje, że sześciu na 10 młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE i uważa, że ich kraje korzystają z obecności w Unii. Doceniają przede wszystkim swobodę podróżowania bez granic i paszportów. Jednocześnie deklarują chęć większego wpływu na kierunek, w którym rozwijana jest wspólnota, i wskazują na nowe wyzwania, przed którymi stoi ich pokolenie i którymi UE powinna się zająć.
Konsument
Branża pomp ciepła w Polsce odczuwa konsekwencje dezinformacji. Krążące mity zniechęcają do tej technologii

Przedstawiciele branży pomp ciepła biją na alarm: mity i dezinformacja krążące w przestrzeni publicznej, brak wystarczającego wsparcia informacyjnego rządu i nieprawidłowości w działalności nieuczciwych firm w poprzedniej edycji programu Czyste Powietrze – to główne przyczyny pogorszenia wizerunku tej technologii. Branża walczy z dezinformacją i stara się wzmacniać świadomość społeczną w zakresie ekologicznych i ekonomicznych korzyści z instalacji pomp ciepła. Jednocześnie podkreśla potrzebę kompleksowych działań ze wsparciem rządu.
Handel
W UE trwa dyskusja o większej kontroli przesyłek e-commerce o wartości poniżej 150 euro. Zwolnienie z cła jest nadużywane

Do Europy w ubiegłym roku trafiło ok. 4,5 mld przesyłek e-commerce o niskiej wartości, czyli poniżej progu 150 euro, który zwalnia z cła. To dwa razy więcej niż w 2023 roku. W 65 proc. przypadków wartość przesyłki jest zaniżana właśnie z uwagi na politykę celną, co zdaniem instytucji unijnych jest naruszeniem uczciwej konkurencji. W dodatku wiele z tych produktów nie spełnia norm bezpieczeństwa czy norm środowiskowych wymaganych w Europie. Dlatego trwa dyskusja nad tym, jak zwiększyć kontrolę nad wpływającymi z zagranicy paczkami.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.