Komunikaty PR

Nowa członkini Rady Nadzorczej 2loop Tech

2022-09-20  |  01:00
Kontakt
Marta Grzyb
PR Inspiration

Plac Wolnica 13/14
31-060 Kraków
marta.grzyb|prinspiration.pl| |marta.grzyb|prinspiration.pl
730 190 230
prinspiration.pl/

Do Rady Nadzorczej 2loop Tech S.A. dołączyła Barbara Sissons – wraz z dynamicznym rozwojem, do firmy przyłączają się eksperci z różnych branż, wnosząc nieocenioną wartość dla całego zespołu.

 

Barbara Sissons to specjalistka z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu – jej dziedziną były do tej pory głównie finanse i administracja. Spółki giełdowe, państwowe firmy polskie i międzynarodowe były obszarem, w którym przez kilkanaście lat budowała karierę zawodową. To m.in. Mennica Polska, Compaq, SCA Hygiene Products, Optimus czy Totalizator Sportowy – jej misją było czynne wspieranie biznesu firm poprzez kompetentne i jakościowe zarządzanie zespołem i finansami. Doświadczenie zdobywała również w wielu radach nadzorczych przeróżnych spółek, głównie z sektora produkcyjno-handlowego. Skończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie a także Advanced Management Program IESE University of Navarra w Barcelonie.

W tym momencie Barbara Sissons zajmuje stanowisko CFO w Kinnarps Polska oraz Prezesa Zarządu w Pink Crow, a także Członka Zarządu Fundacji Liderek Biznesu.

2loop Tech S.A., zajmujący się recyklingiem odpadów pochodzących z OZE, wciąż rozwija się pod kątem technologicznym i merytorycznym – jednym z przejawów jest właśnie powiększanie zespołu ekspertów. Nadzór nad finansami, na przejrzystość czego kładziony jest szczególny nacisk, pozwala na utrzymanie wiarygodności firmy na najwyższym poziomie. Profesjonaliści z różnych gałęzi biznesu, technologii i nauki chcą sygnować firmę swoim doświadczeniem i wiedzą, co niezwykle pozytywnie wpływa na rozwój i wizerunek marki 2loop Tech S.A.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Inspiration
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Energetyka PGE i Ørsted udostępnią terminal instalacyjny T5 w Gdańsku dla projektu Ocean Winds Biuro prasowe
2025-06-25 | 10:00

PGE i Ørsted udostępnią terminal instalacyjny T5 w Gdańsku dla projektu Ocean Winds

Spółka Ocean Winds oraz należąca do PGE i Ørsted spółka Elektrownia Wiatrowa Baltica-2 podpisały umowę rezerwacyjną, która umożliwi wykorzystanie
Energetyka Polityka klimatyczno-energetyczna z ludzką twarzą jest możliwa - konferencja
2025-03-12 | 16:20

Polityka klimatyczno-energetyczna z ludzką twarzą jest możliwa - konferencja

Czy polityka klimatyczno-energetyczna może być przyjazna ludziom? Jak maksymalnie wykorzystać jej społeczne i ekonomiczne korzyści? O tym debatować będą eksperci podczas konferencji
Energetyka Farma fotowoltaiczna w Miłkowicach – pierwszy projekt OZE z udziałem Amazon w Polsce – produkuje już energię słoneczną!
2025-02-07 | 06:00

Farma fotowoltaiczna w Miłkowicach – pierwszy projekt OZE z udziałem Amazon w Polsce – produkuje już energię słoneczną!

Zakup energii odnawialnej z farmy fotowoltaicznej w Miłkowicach jest jednym z czterech projektów Amazon w Polsce, opartym na OZE, które pomagają

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Edukacja

Konsument

Branża pomp ciepła w Polsce odczuwa konsekwencje dezinformacji. Krążące mity zniechęcają do tej technologii

Przedstawiciele branży pomp ciepła biją na alarm: mity i dezinformacja krążące w przestrzeni publicznej, brak wystarczającego wsparcia informacyjnego rządu i nieprawidłowości w działalności nieuczciwych firm w poprzedniej edycji programu Czyste Powietrze – to główne przyczyny pogorszenia wizerunku tej technologii. Branża walczy z dezinformacją i stara się wzmacniać świadomość społeczną w zakresie ekologicznych i ekonomicznych korzyści z instalacji pomp ciepła. Jednocześnie podkreśla potrzebę kompleksowych działań ze wsparciem rządu.

Handel

W UE trwa dyskusja o większej kontroli przesyłek e-commerce o wartości poniżej 150 euro. Zwolnienie z cła jest nadużywane

Do Europy w ubiegłym roku trafiło ok. 4,5 mld przesyłek e-commerce o niskiej wartości, czyli poniżej progu 150 euro, który zwalnia z cła. To dwa razy więcej niż w 2023 roku. W 65 proc. przypadków wartość przesyłki jest zaniżana właśnie z uwagi na politykę celną, co zdaniem instytucji unijnych jest naruszeniem uczciwej konkurencji. W dodatku wiele z tych produktów nie spełnia norm bezpieczeństwa czy norm środowiskowych wymaganych w Europie. Dlatego trwa dyskusja nad tym, jak zwiększyć kontrolę nad wpływającymi z zagranicy paczkami.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.