Komunikaty PR

Pierwszy stacjonarny concept store Answear.com w Fabryce Norblina już otwarty

2024-05-27  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Do pobrania doc ( 0.08 MB )

W warszawskiej Fabryce Norblina rozpoczął właśnie działalność jedyny w Europie stacjonarny concept store Answear.com. Na powierzchni 2.000 mkw., klienci mogą zanurzyć się w świecie premium fashion brands, które dotąd były dostępne wyłącznie online.

Answear.com to wiodąca platforma oferująca markową odzież, obuwie i akcesoria, działająca na 12 międzynarodowych rynkach, m.in. w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Ukrainie, Chorwacji czy Włoszech. W warszawskim kompleksie przy Żelaznej 51/53 jej właściciele otworzyli właśnie jedyny dotąd stacjonarny salon – Answear Concept Store. W jego ofercie znajduje się szeroka gama produktów renomowanych modowych brandów premium – od eleganckich kreacji od Michaela Korsa czy Victorii Beckham, przez casualowy styl Tommy’ego Hilfigera, aż po ekskluzywne akcesoria marki Furla. Dostępne są również kolekcje dla dzieci oraz wyjątkowe przedmioty z kategorii home & lifestyle.

Wnętrze sklepu, zaprojektowane przez Iwonę Kwadrans i Ewelinę Niemczyk-Łozę, to połączenie funkcjonalności z estetyką. Starannie dobrane detale, takie jak drewniana podłoga wykonana na zamówienie oraz oryginalne meble, tworzą niepowtarzalną atmosferę. Olbrzymie witryny znajdujące się w wejściu do salonu przypominają dzieła sztuki, które mogą zachwycić, ale także zainspirować. Za projektami widocznymi w witrynach stoi Anna Szczęsny, która pracowała dla takich domów mody, jak Hermes czy Valentino.

- Answear Concept Store to więcej niż tylko sklep. To centrum doświadczeń i przestrzeń, w której moda łączy się z kreatywnością, a zakupy stają się niezapomnianym doświadczeniem dzięki wyjątkowej atmosferze, poziomowi komfortu, a także okazji do relaksu, rozrywki i inspiracji – mówi Marta Sawicka, dyrektorka marketingu wizerunkowego Answear.com.

Nadeszła chwila, na którą długo czekaliśmy! Serdecznie gratulujemy Answear.com otwarcia swojego unikatowego konceptu w Fabryce Norblina. Salon od samego wejścia robi piorunujące wrażenie i jestem przekonany, że korzystając z jego oferty klienci wzniosą się na zupełnie inny poziom doświadczeń zakupowych niż dotychczas – komentuje Marcin Juszczyk, partner zarządzający w Grupie Capital Park.

W Answear Concept Store Klienci mogą personalizować zakupy w Punkcie Customizacji, cieszyć się kawą w kawiarni Answear x Coffeedesk w otoczeniu roślinnej oranżerii, czy korzystać z Pickup Point do odbioru zamówień złożonych na stronie Answear.com. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak inteligentne przymierzalnie i ultranowoczesne komputery kasowe firmy Elo Touch, podnoszą standard zakupów i sprawiają, że są one jeszcze bardziej komfortowe i interaktywne.

Answear Concept Store ma być także przestrzenią do spotkań, która połączy w sobie światy mody i lifestyle’u. Właściciele planują organizować tu regularne eventy i warsztaty we współpracy z markami i z udziałem znanych osobistości ze świata mody i kultury, które będą okazją do jeszcze lepszego poznania oferty produktowej oraz idei stojącej za rozwojem ulubionych brandów klientów Answear.com.

Answear Concept Store w Fabryce Norblina działa na poziomie +2 w budynku Plater i zaprasza w godzinach:

  • Poniedziałek - Czwartek: 11:00 - 21:00
  • Piątek - Sobota: 11:00 - 22:00
  • Niedziele handlowe: 11:00 - 20:00
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Beyond Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Konsument Andrzej Gałdecki, Key Account Manager w DPD Polska
2025-07-21 | 13:00

Komentarz rynkowy DPD Polska: efekt rekompensaty szansą dla e-commerce w sezonie letnim

Sezon wakacyjny niesie ze sobą nie tylko wzmożony ruch turystyczny, ale i ciekawe zmiany w zachowaniach konsumenckich.  Gdy z różnych powodów –
Konsument Burgerowy fenomen nie zwalnia – ponad 30% wzrostu zamówień burgerów w aplikacji Glovo
2025-05-28 | 09:00

Burgerowy fenomen nie zwalnia – ponad 30% wzrostu zamówień burgerów w aplikacji Glovo

Z okazji Międzynarodowego Dnia Burgera, przypadającego na 28 maja, Glovo podsumowuje kulinarne wybory Polaków. W 2024 roku zamówili oni ponad 30% więcej burgerów niż rok
Konsument Aloha w dostawie! Lilo i Stich wracają – a z nimi na fali poké bowle
2025-05-22 | 22:00

Aloha w dostawie! Lilo i Stich wracają – a z nimi na fali poké bowle

Już 23 maja na ekrany powraca kultowa opowieść o przyjaźni z hawajskim klimatem – Lilo i Stich. Wraz z premierą filmu, Glovo zachęca użytkowników do

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Prawo

Możliwość pozyskiwania danych z ZUS i prowadzenia zdalnych kontroli. Państwową Inspekcję Pracy czeka szereg zmian

Instytucje kontrolujące stopniowo zmieniają swój charakter na bardziej doradczy, informacyjny i edukacyjny – wskazuje Główny Inspektor Pracy. Ta zmiana odpowiada na potrzeby procesu deregulacji prowadzonego przez rząd, który zresztą w pierwszym pakiecie uwzględnił ograniczenie liczby kontroli i ich czasu. Jednocześnie trwają prace nad wzmocnieniem PIP w ramach kamieni milowych przewidzianych w Krajowym Planie Odbudowy, w tym nadaniu jej uprawnień do przekształcania pozornych umów cywilnoprawnych w umowy o pracę.

Prawo

Mikro-, małe i średnie firmy liczą na lepszy dostęp do finansowania. To coraz istotniejszy klient dla sektora bankowego

Sektor MŚP stanowi 99 proc. firm w Polsce i odpowiada za prawie połowę polskiego PKB. Dlatego od jego rozwoju w dużej mierze uzależniony jest wzrost gospodarczy. Ekonomiści wskazują jednak, że poziom inwestycji jest zbyt niski, by budować silne podstawy rozwoju. Jak  wskazuje Rzecznik MŚP, przedsiębiorcy liczą na lepszy dostęp do finansowania bankowego. Chodzi nie tylko o wsparcie inwestycji w kraju, lecz również w ekspansji zagranicznej.

Farmacja

E. Kopacz: Róbmy wszystko, by dzieci przyjeżdżające do Polski wchodziły w cykl kalendarza szczepień. Wiele zależy od świadomości matek

Według danych UNICEF poziom wyszczepialności dzieci w Ukrainie wynosi 70 proc. i jest znacząco niższy niż w przypadku dzieci w Polsce. – Róbmy wszystko, żeby dzieci, które do nas przyjeżdżają, wchodziły w cykl kalendarza szczepień i pobierały szczepionki – mówi Ewa Kopacz. Jednocześnie dane Ministerstwa Zdrowia wskazują, że noworodki, które przychodzą na świat w Polsce, są szczepione w prawie 100 proc. Wciąż jest jednak pewien odsetek mam, które mimo obowiązku szczepień dla dzieci nie zamierzają tego robić. Duża w tym wina mitów krążących wokół szczepionek, podsycanych przez ruchy antyszczepionkowe.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.