Xylem Water Solutions integruje ofertę WTW
Xylem, wiodąca globalna firma zajmująca się technologiami wodnymi, wzmacnia obecność w Polsce poprzez rozwój lokalnych pionów wsparcia i sprzedaży. Dostarcza najwyższej klasy urządzenia kontrolno-pomiarowe online marki WTW, będącej częścią Xylem od 2011 roku. Od 1 czerwca, w ofercie Xylem znajdują się także urządzenia laboratoryjne, które uprzednio były sprzedawane przez jednego z dystrybutorów marki WTW.
WTW zostało założone w 1945 roku i specjalizuje się w opracowywaniu oraz produkcji wysokiej jakości technologii pomiarowych do analizy wody i ścieków. Od 2011 r. marka jest częścią Xylem Water Solutions, a jej szerokie portfolio obejmuje zarówno innowacyjne produkty do analiz online, jak i wysokiej klasy sprzęt laboratoryjny czy precyzyjne mierniki do analiz terenowych.
– Rozumiemy, jak ważna jest precyzyjna, niezawodna i łatwa w utrzymaniu analityka pomiarowa. Dlatego wierzymy, że rozwój struktur wsparcia i serwisu oraz pełna integracja w strukturach Xylem tak uznanej marki jak WTW, pozwoli lepiej odpowiedzieć na potrzeby rynku – podkreśla Grzegorz Bohosiewicz, BDM Lab Analytics w Xylem Water Solutions.
Szerokie doświadczenie Xylem w różnych technologiach wodnych, od ścieków przez wodę pitną po różne gałęzie przemysłu, stwarza szansę na kompleksowe rozwiązywanie problemów związanych z pomiarami i optymalizacją procesów. Działania obejmują nie tylko produkty własne i WTW, ale też dobrze znanych marek takich jak SI Analytics i Ebro.
Produkty WTW, dystrybuowane przez Xylem są wytwarzane wyłącznie w Niemczech, bezpośrednio w zakładzie w Weilheim w Oberbayern. Xylem Water Solutions Polska ma bezpośredni dostęp do zasobów producenta, w tym zespołów wsparcia technicznego, części zamiennych i materiałów szkoleniowych, minimalizując przestoje i maksymalizując wydajność oprzyrządowania.
Xylem (XYL) to wiodąca globalna firma zajmująca się technologiami wodnymi, zaangażowana w rozwiązywanie, kluczowych problemów związanych z wodą i infrastrukturą. Jest obecna w ponad 150 krajach, umożliwiając optymalizację zarządzania wodą i zasobami oraz pomagając społecznościom w zakresie bezpieczeństwa wodnego.
O firmie XYLEM
Xylem (XYL) to wiodąca globalna firma zajmująca się technologiami wodnymi, zaangażowana w rozwiązywanie, dzięki swojej innowacyjnej technologii, kluczowych problemów związanych z wodą i infrastrukturą. Zaangażowanie ponad 22 000 pracowników pozwoliło osiągnąć firmie przychody w wysokości 7,3 miliarda dolarów w 2022 roku. Tworzymy bardziej zrównoważony świat, umożliwiając naszym klientom optymalizację zarządzania wodą
i zasobami oraz pomagamy społecznościom w ponad 150 krajach w zakresie bezpieczeństwa wodnego. Odwiedź nas na www.xylem.pl.

Nowy model myjni przemysłowej NOYEN: Dlaczego warto zainwestować w kompaktowe rozwiązanie mycia detali

Nowy Prezes Związku Browary Polskie

CBAM - szansa czy zagrożenie dla polskiego przemysłu?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Jednorazowe opakowania z plastiku mają do 2030 roku zniknąć z lokali gastronomicznych. Przekonanie klientów do pojemników wielorazowych może być wyzwaniem
Unijne przepisy zobowiązują firmy z branży HoReCa do ograniczenia w perspektywie 2030 roku jednorazowych opakowań z tworzyw sztucznych i zastąpienia choć części z nich opakowaniami wielorazowymi. Choć wielu Europejczyków pozytywnie odnosi się do oferowania opakowań wielorazowych przez lokale gastronomiczne, zaangażowanie użytkowników w zwrot pojemników może się okazać wyzwaniem.
Handel
Zbliża się szczyt UE–Chiny. Głównym tematem spotkania będzie polityka handlowa, w tym cła

Unia Europejska i Chiny odpowiadają łącznie za niemal 30 proc. światowego handlu, ale Europa wciąż ma ogromny deficyt handlowy w wymianie z Państwem Środka. Ostatnio relacje między Pekinem a Brukselą były pełne napięć, choćby w kwestii europejskich ceł na elektryki, chińskich ograniczeń eksportu metali ziem rzadkich, czy braku równowagi w dostępie do rynków. Szczyt UE–Chiny odbędzie się ponad półtora roku po poprzednim.
Polityka
Dane statystyczne pomogą przyspieszyć rozwój turystyki. Posłużą również do promocji turystycznej Polski

Główny Urząd Statystyczny we współpracy z resortem turystyki buduje nowoczesny portal analityczny Turystyka+. To interaktywne narzędzie, które umożliwia śledzenie zmian i porównywanie danych. Celem projektu jest wsparcie rozwoju turystyki na wielu poziomach – nie tylko krajowym, ale również lokalnym i regionalnym. Ma on być pomocny zarówno w podejmowaniu decyzji politycznych dotyczących infrastruktury turystycznej, jak i dla przedsiębiorców, co ma się przełożyć na rozwój sektora i gospodarki.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.