Biuro prasowe

BIZNES 2017-05-29

#akcjainspiracja dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz

Ceramika Paradyż zaprasza do konkursu na najciekawszy projekt z wykorzystaniem swoich produktów. Akcja skierowana jest do architektów, projektantów oraz dekoratorów. Wizualizacje można zgłaszać do 6 sierpnia br. Konkurs składa się z 3 etapów.
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-29

Orzeł Dizajnu oraz Orzeł Polskiego Budownictwa 2017 dla Ceramiki Paradyż

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl, po raz dziesiąty wręczyła nagrody Orły Polskiego Budownictwa oraz po raz pierwszy Orły Dizajnu 2017. Wśród laureatów znalazła się Ceramika Paradyż, która otrzymała obie statuetki.
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-29

IT-Leaders: platforma rekrutacyjna, która zmienia reguły gry w branży IT

IT-Leaders to platforma rekrutacyjna kojarząca pracodawców z pracownikami sektora IT, działająca na zasadzie odwróconego modelu portalu pracy.
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-29

Jak się przygotować do kontroli skarbowej?

Jakie uprawnienia ma kontroler? Czy jego wizyta może być niezapowiedziana? Kiedy jest czas na poprawienie błędów? O odpowiedź na najbardziej nurtujące przedsiębiorców pytania, poprosiliśmy eksperta.
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-29

Pierwsza zabudowa sklepowa Sigma Coatings stanęła w Kołobrzegu

Z Zenonem Dudkiem, właścicielem galerii kolorów Bonus w Kołobrzegu, gdzie Sigma Coatings postawiła swoją pierwszą w Polsce zabudowę sklepową, rozmawialiśmy o sile visual merchandisingu.
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-29

Jak wybrać profesjonalny monitor dotykowy do sklepu i muzeum?

Profesjonalny panel dotykowy to sposób na przyciągnięcie uwagi klientów w sklepie i gości w muzeum. Na przykładzie modelu iiyama TF4237MSC-B4AG przyjrzyjmy się cechom, którym powinien charakteryzować się wysokiej jakości monitor dotykowy dedykowany profesjonalnym zastosowaniom.
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-29

Mieszkanie od dewelopera - o czym pamiętać?

Własne cztery kąty to nie tylko łazienka, kuchnia i kilka pokoi. To cała przestrzeń, na którą się decydujemy, nabywając mieszkanie od dewelopera. Na co zwrócić uwagę? Oto kilka przydatnych wskazówek, dla tych, którzy nie chcą kupować kota w worku.
czytaj więcej

Uchwały antysmogowe w Polsce. Kiedy wejdą w życie?

Od początku roku obserwuje się w kraju wzmożone działania mające na celu ochronę polskich miast przed smogiem. Część województw zdecydowało się na opracowanie uchwał antysmogowych, które czekają już na wejście w życie. Kiedy to nastąpi?
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-29

Najlepsi finansiści z Podkarpacia poszukiwani

Już 8 czerwca 2017 r. w Rzeszowie odbędzie się prestiżowe spotkanie CFO w ramach cyklu pięciu kongresów dyrektorów finansowych. Główną ideą projektu, jest wyłonienie najlepszych finansistów w ramach prestiżowego konkursu o tytuł Dyrektora Finansowego Roku.
czytaj więcej
BIZNES 2017-05-29

Agencje pracy dla Ukrainy. Pewna praca dla naszych sąsiadów

Bezpieczna, legalna i dobrze płatna praca to cel imigrantów zarobkowych z Ukrainy. W dążeniu do jego osiągnięcia pomagają polskie agencje pracy. Którą z nich wybrać, by zadowolony był zarówno pracownik tymczasowy, jak i pracodawca użytkownik?
czytaj więcej