Biuro prasowe

BIZNES 2017-03-28

Pięć powodów, dla których warto zainwestować w mieszkanie we Wrocławiu

Jakie konkretnie powody przemawiają za tym, aby kupić we Wrocławiu mieszkanie pod wynajem?
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-28

Backup na czasie

Użytkowników komputerów można podzielić na tych, którzy regularnie wykonują kopie zapasowe swoich danych oraz na tych, którzy... dopiero będą to robić.
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-28

Odwołany pogrzeb bankomatu

W dobie rosnącej popularności bankowości mobilnej, gdy niemal każda instytucja finansowa oferuje własną aplikację, a karty płatnicze stopniowo wypierają obrót gotówkowy, rola bankomatów może wydawać się mniejsza. Czy tak jest w rzeczywistości?
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-28

Za dziurę w jezdni zapłaci zarządca drogi

Wraz z nadejściem wiosny pogarsza się stan dróg – po zimie pojawiają się dziury i pęknięcia, które mogą być powodem uszkodzenia samochodu. Ponad 8000 km dróg krajowych w Polsce wymaga naprawy. Za uszkodzenia spowodowane złym stanem nawierzchni można ubiegać się o odszkodowanie.
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-28

Miliardy długów polskich firm – sprawdź gdzie jest najgorzej

W Krajowym Rejestrze Długów widnieje już około 226 tys. firm, które mają do oddania swoim wierzycielom około 885 tys. zobowiązań na kwotę blisko 7 mld zł.
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-28

CCMS w jury konkursu Złota Słuchawka

Konkurs Złota Słuchawka, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB promuje najlepsze praktyki w obsłudze klienta związane z zarządzaniem call i contact center. Sylwester Kućmierowski, CCMS, zasiada w jury tegorocznej edycji Konkursu.
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-28

Brexit: wygórowane żądania groźne dla euro

– Nie ma wielkiej różnicy między twardym i miękkim Brexitem – twierdzi Francesco Bragadin, ekspert CIX Markets w wywiadzie opublikowanym na łamach „Gazety Bankowej”. – Trzeba było kilku dekad usilnych starań i negocjacji między krajami, aby...
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-28

Auta na minuty już dostępne dla klientów Pasaży Tesco

Firma 4Mobility jako pierwsza w Warszawie i jedna z pierwszych w Polsce, wprowadziła innowacyjną usługę car sharingu, czyli wynajmu aut na minuty. Pasaże Tesco to pierwszy sieciowy partner, z którym firma współpracuje przy kilku lokalizacjach.
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-28

Tydzień dla Brexitu

Show w tym tygodniu należy do Theresy May. Premier brytyjskiego rządu w najbliższych dniach nie będzie miała większej konkurencji.
czytaj więcej
BIZNES 2017-03-28

Najemcy biurowi doceniają Kupca Poznańskiego

W pierwszym kwartale 2017 r. dwie powierzchnie biurowe w Kupcu Poznańskim zyskały najemców. COMPO Polska Sp. z o.o. przeniosła się do innego lokalu podpisując nowy kontrakt. Budynek zyskał też nowego najemcę, którym jest Curulis Sp. z o.o. Obie firmy podpisały wieloletnie umowy.
czytaj więcej