Biuro prasowe

BIZNES 2017-04-25

swipx - duński startup

swipx to platforma internetowa, która umożliwia firmom różnej wielkości znalezienie rozwiązań IT, których potrzebują.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-24

Liczy się nie tylko biznes

Społeczna odpowiedzialność biznesu już dawno przestała być tylko modnym sloganem odmienianym przez możliwe przypadki w środowisku managerów czy ekspertów.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-24

E-mail marketing w startupie – jak robić to dobrze?

Startupy, szczególnie w momencie wejścia na rynek, z uwagą liczą wydatki w niemal każdym obszarze działalności. Cięcie kosztów nie omija również marketingu, który w początkowej fazie najczęściej prowadzony jest przez samego szefa spółki.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-24

The Word – to, co w słowach najpiękniejsze

Narodowe Centrum Słowa Pisanego - The Word, to charakterystyczne miejsce w samym sercu brytyjskiego South Shields. Budynek w kształcie nowoczesnej rotundy oferuje innowacyjne udogodnienia, które inspirują do twórczych pomysłów i pielęgnowania miłości do nauki.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-24

Osiedle przy Arkadii – 284 mieszkania czwartego etapu już w sprzedaży!

Dantex wprowadził do swojej oferty sprzedaży lokale realizowane w ramach nowego etapu Osiedla przy Arkadii. W czwartej fazie nowoczesnego projektu, powstaną 284 funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25 do 105 m kw.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2017-04-24

Pracownik zamiast headhuntera.

Według najnowszego międzynarodowego raportu LinkedIn „Global Recruiting Trends 2017”, polecenia pracownicze stanowią najlepsze źródło jakościowych rekrutacji dla aż 48% pracodawców. Jak dodaje Glassdoor, aż 70% takich kandydatur kończy się zatrudnieniem.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-24

Geodeta pilotem drona, czyli jak Budimex i YouNick Mint szukają innowacji

W największej polskiej firmie budowlanej geodeci za pomocą dronów w ciągu czterech godzin mierzą teren, nad którym wcześniej pracowaliby dwa dni. Ale to nie koniec innowacji Budimeksu - teraz potentat wraz z funduszem YouNick Mint otwiera swoje drzwi dla start-upów.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-24

Jak marketing predykcyjny wpływa na performance marketing?

Marketing predykcyjny jako element działań reklamowych w sieci.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-24

BOSS pożyczka – nowa oferta dla przedsiębiorców

Na rynku usług finansowych dla przedsiębiorców pojawił się nowy podmiot – BOSS pożyczka. Platforma pozwala na szybkie uzyskanie pożyczki całkowicie online. O kwotę nawet do 10tys. złotych może ubiegać się każda osoba prowadząca działalność gospodarczą.
czytaj więcej
BIZNES 2017-04-24

Rynek szaleje po wyborach we Francji. Euro w dół, złoty…

Wybory prezydenckie we Francji miały być wydarzeniem roku jeśli chodzi o potencjał do zdestabilizowania rynku walutowego i… nie zawiodły. Po tym, jak francuskie MSW podało wstępne wyniki wyborów złotówka umocniła się o 11 gr! Jakich ruchów możemy się jeszcze spodziewać?
czytaj więcej