Biuro prasowe

BIZNES 2018-07-20

Nowa oferta dla firm w Rkantor.com

Negocjowane kursy z rabatem do 80% na spread są już widoczne na stronie głównej Rkantor.com. Co jeszcze mogą zyskać klienci?
czytaj więcej

STANOWISKO IGMNiR W SPRAWIE USTAWY O ODPADACH

Przyjęta nowelizacja ustawy o odpadach wymaga zmian, ponieważ wiele kluczowych zapisów w niej zawartych zagraża rozwojowi branży metali nieżelaznych i recyklingu. W ocenie Izby Gospodarczej Metali Nieżelaznych i Recyklingu (IGMNiR) ustawa może ograniczyć rozwój tego sektora.
czytaj więcej

Strony www instytucji państwowych bardziej dostępne dla niepełnosprawnych

Rząd planuje rozszerzenie ustawy dotyczącej dostępności cyfrowej. Największą zmianą jest poszerzenie możliwości w zakresie swobodnego przeglądania serwisów internetowych instytucji państwowych przez wszystkich niepełnosprawnym.
czytaj więcej
BIZNES 2018-07-20

Zarabiamy o 350 zł więcej, niż rok temu. Czy rzeczywiście?

GUS poinformował, że miesięczne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw, wzrosło w ciągu roku o 7,5%. Wynosi 4848 zł, czyli 3444 netto. To realnie prawie 350 zł podwyżki na umowie i 220 zł “na rękę” w ciągu roku. Co to oznacza? O ile więcej zarabiają Polacy co roku?
czytaj więcej
BIZNES 2018-07-20

Metropolitan Investment realizuje kolejną inwestycję

Metropolitan Investment uruchamia sprzedaż apartamentów z najnowszego projektu realizowanego w sercu Zakopanego. Inwestycja Antalovy Apartamenty Zakopane to kolejna nieruchomość z portfolio polskiego dewelopera.
czytaj więcej
BIZNES 2018-07-20

Warszawskie ZOO z biletami w komórce

Lista usług dostępnych w aplikacji mPay wzbogaci się o bilety do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Po ich zakupie użytkownicy będą mogli udać się od razu w kierunku bramek wejściowych, całkowicie omijając kolejki do kas.
czytaj więcej
BIZNES 2018-07-20

Jak wyróżnić swój biznes na tle konkurencji?

Powstało już tyle pomysłów i biznesów, że trudno dziś wymyślić coś nowego. Jak się wyróżnić na tle tysiąca firm w branży? Odpowiedź brzmi: odpowiednią strategią. Jak zatem do niej podejść?
czytaj więcej
Handel BIZNES 2018-07-20

4F wybiera Fashion Outlet Kraków

OTCF – właściciel marki 4F (a także 4F Junior oraz Outhorn) podpisał umowę z PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management na wynajem 275 mkw. powierzchni w nowo powstającym Fashion Outlet Kraków.
czytaj więcej
BIZNES 2018-07-20

Branża, która ma przyszłość

TSL (transport, spedycja, logistyka) – to branża, która na przestrzeni ostatnich lat mocno rozwinęła skrzydła, stawiając na doświadczonych pracowników, nowoczesne tabory transportowe i sprzęt najwyższej generacji.
czytaj więcej
BIZNES 2018-07-19

Equilis inwestuje w Polsce – pierwszy projekt w Chełmie

Jeden z największych belgijskich deweloperów komercyjnych i mieszkaniowych rozpoczyna działalność w Polsce. Pierwszą znaczącą inwestycją Equilis w Polsce będzie centrum handlowe Galeria Chełm, które powstanie w formule joint-venture z Acteeum Group.
czytaj więcej