Biuro prasowe

BIZNES 2017-10-19

LOGICOR ZAKOŃCZYŁ BUDOWĘ PARKU LOGISTYCZNEGO W BUKARESZCIE O POWIERZCHNI 44 000

Logicor, wiodący właściciel i zarządca nieruchomości logistycznych, zakończył budowę nowego magazynu logistycznego o powierzchni 44 000 mkw. w Bukareszcie, w Rumunii
czytaj więcej
BIZNES 2017-10-19

Polak pragnie luksusu. Rośnie rynek nieruchomości ekskluzywnych

Raport KPMG „Rynek dóbr luksusowych” szacuje, że w Polsce mieszka ponad milion osób zamożnych i bogatych.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2017-10-19

Wonga partnerem wspierającym V Konferencji Nienieodpowiedzialni

Czy biznes w erze robotów będzie bardziej etyczny i odpowiedzialny niż dzisiaj? Na to i wiele innych pytań odpowiedzi będą szukać uczestnicy V konferencji Nienieodpowiedzialni. Firma finansowa Wonga została partnerem wspierającym konferencji.
czytaj więcej
BIZNES 2017-10-19

BSA: wzrasta świadomość pracowników MŚP w zakresie legalności oprogramowania

Ponad połowa (59%) pracowników biurowych polskiego sektora MŚP stwierdza jednoznacznie, że korzystanie z nielicencjonowanego oprogramowania jest nielegalne, a jedna trzecia (38%) przyznaje, że nie miałaby skrupułów, aby zgłosić przypadek nielegalnych praktyk IT w swojej firmie.
czytaj więcej
Praca BIZNES 2017-10-19

Szukasz pracy za granicą? Bądź ostrożny!

Niestety, mimo że zwiększa się świadomość zagrożeń, wielu Polaków wciąż pada ofiarą nieuczciwych pracodawców, pośredników i handlarzy ludźmi.
czytaj więcej
BIZNES 2017-10-19

Jak zarządzać finansami w firmie? – poradnik dla przedsiębiorców

Każdemu przedsiębiorcy przyświeca jeden cel. Jest nim generowanie przychodów, by móc realizować misję i wizję prowadzonej firmy. Niestety polskie przedsiębiorstwa coraz częściej dosięga problem braku płynności finansowej.
czytaj więcej
Praca BIZNES 2017-10-18

Raport ADP: Evolution of Work 2.0. Nastawienie „Ja” vs „My”

W miarę rozwoju rynku pracy oraz zaostrzonej konkurencji o największe talenty, oferowanie jasnej ścieżki rozwoju kariery może mieć kluczowe znaczenie dla utrzymania najlepszych pracowników w firmie – wskazują wyniki badania Evolution of Work 2.0.
czytaj więcej
BIZNES 2017-10-18

Cebula – daj się zaskoczyć!

Cebula to warzywo znane człowiekowi już od wieków. Z powodzeniem uprawiano ją już w starożytności. Pomimo upływu lat, nie straciła na popularności i wciąż chętnie po nią sięgamy.
czytaj więcej
BIZNES 2017-10-18

KONTEL PARTNER SUMMIT 2017

Tej jesieni odbyło się kolejne spotkanie partnerów handlowych firmy Kontel - resellerów, integratorów, operatorów telekomunikacyjnych. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 150 uczestników.
czytaj więcej