News powiązane z spotkanie wigilijne

2016-12-09 | 06:36
Dziecko
Boże Narodzenie smutnym czasem dla dzieci z domów dziecka. W te dni najbardziej odczuwają brak bliskich News powiązane z spotkanie wigilijne

Boże Narodzenie smutnym czasem dla dzieci z domów dziecka. W te dni najbardziej odczuwają brak bliskich

Dla dzieci, które przebywają w domach dziecka i placówkach opiekuńczo-wychowawczych, Wigilia jest jednym ze smutniejszych dni w roku. Potęguje bowiem ich marzenia o szczęśliwej rodzinie i tęsknotę za świętami spędzonymi razem z bliskimi. By jednak choć na chwilę udało im się zapomnieć o codziennych troskach, w Warszawie organizowane jest spotkanie One Day Gwiazdka. Podczas świątecznej imprezy pełnej niespodzianek, koncertów i animacji dzieci dostają wymarzone i wybrane przez siebie prezenty zakupione przez darczyńców.
więcej
2014-12-19 | 06:10
Firma
Pracownicy nie muszą płacić podatku od firmowej wigilii

Pracownicy nie muszą płacić podatku od firmowej wigilii

Pracownicy biorąc udział w firmowych wigiliach nie uzyskują przychodu, który należałoby doliczyć do ich podstawy opodatkowania. Jak podkreśla doradca podatkowy Dominika Dragan-Berestecka, wątpliwości z tym związane rozstrzygnął wyrok Trybunału Konstytucyjnego, z którego wynika, że tego typu spotkania nie powodują powstania korzyści dla pracowników.
więcej
2013-12-23 | 06:30
Firma
Trzy czwarte firm przygotowało dla swoich pracowników wigilię lub inną atrakcję z okazji świąt

Trzy czwarte firm przygotowało dla swoich pracowników wigilię lub inną atrakcję z okazji świąt

Firmowe wigilie stały się już tradycją, a po rosnącej w tym roku liczbie takich spotkań można zaobserwować, że firmy wychodzą „z dołka”. Podczas świątecznych spotkań z pracownikami polscy pracodawcy decydują się najczęściej na serwowanie tradycyjnych potraw. Rzadkością są specjalne zamówienia jak sushi czy rozbefy.
więcej