Biuro prasowe

BIZNES 2014-05-19

Czas sprzedaży mieszkania w Warszawie wydłuża się

Dane dotyczące IV kwartału 2013 wskazują na wzrost czasu sprzedaży mieszkań na rynku wtórnym w Warszawie do blisko 240 dni. Jest to najdłuższy czas sprzedaży z 6 analizowanych miast.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-19

HUAEWI TE50: Profesjonalny terminal wideokonferencyjny

Nowy terminal wideokonferencyjny Huawei TE50 dostarcza obraz w rozdzielczości 1080p60, który w połączeniu z dźwiękiem AAC-LD zapewnia najwyższą jakość wideokonferencji.
czytaj więcej
Nieruchomości BIZNES 2014-05-19

MLP Group poszerza współpracę z MarcPol

MLP Group wynajęła firmie MarcPol S.A. około 1 230 m2 powierzchni magazynowej w centrum logistycznym MLP Pruszków I. Jest to już kolejna umowa z operatorem sieci sklepów detalicznych, który korzysta obecnie już z około 7 300 m2 powierzchni magazynowo-biurowej
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-19

CERANOVA antybakteryjny żel do mycia twarzy

Normalna i sucha skóra zwykle nie sprawiają problemów. Za to skóra tłusta produkuje za dużo sebum oraz nadmiernie rogowacieje, prowadząc do powstawania zaskórników - pożywki dla bakterii typu Propionibacterium acnes i Staphylococcus aureus - odpowiedzialnych za trądzik.
czytaj więcej

Przedsiębiorcy krytycznie o nowej usatwie opakowniowej

Przepisy dotyczące przedsiębiorców, którzy wprowadzają do obrotu mniej niż tonę opakowań rocznie oraz wprowadzanych opakowań wielomateriałowych budzą wiele kontrowersji wśród prowadzących firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-18

Promotech inwestuje w park maszynowy i spółkę w Łapach

Nowy zakład w Łapach, nowe maszyny i modernizacja pomieszczeń w siedzibie spółki w Białymstoku – to kolejne inwestycje Promotechu.
czytaj więcej

Seminarium naukowe: Polska-Turcja - historia i współczesność

Seminarium naukowe Polska-Turcja - historia i współczesność
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-18

Promostal ma kontrakt na konstrukcję stalową białostockiej spalarni

Promostal z Czarnej Białostockiej wykona i zmontuje stalową konstrukcję wsporczą urządzeń technologicznych Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku. Waga konstrukcji to blisko 600 ton.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-16

Miasteczko Rubikon – inteligentne rozwiązanie skrojone dla młodych

Firma Dolcan rozpoczęła realizację wyjątkowej inwestycji –funkcjonalnych miniapartamentów, wypełniających lukę na rynku nieruchomości i ułatwiających młodym start w samodzielne życie. Przeważająca część lokali będzie miała powierzchnię ok. 25 mkw., z balkonem lub tarasem.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-16

Getin Holding kupi VB Leasing w Polsce i w Rumunii

15 maja br. roku Getin Holding i VB Leasing International Holding zawarły warunkową umowę nabycia przez Getin Holding 100% akcji VB Leasing Polska oraz VB Leasing Rumunia Strony szacują wartość transakcji na 111 mln PLN - VB Leasing Polska i 52 mln PLN - VB Leasing Rumunia.
czytaj więcej