Biuro prasowe

Transport BIZNES 2013-08-02

DB Schenker Logistics ma już 37 lokalizacji w Indiach

Nowy oddział w stanie Kerala  Rozwiązania logistyczne dla handlu detalicznego, branży chemicznej, produkcyjnej i innych
czytaj więcej
Media i PR BIZNES 2013-08-02

U2 Media uhonorowane Diamentem Forbesa 2013

Jedna z najbardziej prestiżowych nagród świata biznesu w Polsce – Diament Forbesa 2013 powędrowała do U2 Media. Dom mediowy znalazł się w zaszczytnym gronie firm, które odnotowały największy rozwój na przestrzeni lat 2009-2011.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-01

Tynki zewnętrzne – odświeżone i zadbane

Śmiało można stwierdzić, że elewacja, oprócz swojej tradycyjnej roli, pełni też poniekąd wizytówkę naszego domu. Warto zatem zadbać o taki wygląd tynków zewnętrznych, który sprawiać będzie przyjemność zarówno mieszkańcom, jak i wszystkim gościom.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-01

Błędów nie warto zamiatać pod dywan

Niedawne awarie systemu komputerowego zarządzającego bramkami na stacjach stołecznego metra czy eWUŚa – to tylko pierwsze z brzegu przykłady awarii aplikacji, o których donosiły w ostatnim czasie media.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-01

Symulator szpitala – jedyny taki w Europie – powstał w suwalskim Parku Naukowo -

Nie tylko pierwsze w Polsce ale i jedyne takie w Europie - Laboratorium Ratownictwa Medycznego i Procedur Medycznych działa już w suwalskim Parku Naukowo – Technologicznym Polska – Wschód w Suwałkach.
czytaj więcej

Trendy w druku biurowym

Drukowanie przestaje być stacjonarne, musi ewoluować i dostosowywać się do zmian stylu pracy. W rozwoju nowoczesnych urządzeń drukujących kluczowymi słowami będą kompatybilność, konsumeryzacja i konwergencja.
czytaj więcej

Konkurs GAVDI „Wdrożenie na życzenie” rozstrzygnięty

Firma arvato Polska zwyciężyła w konkursie GAVDI Polska „Wdrożenie na życzenie”, którego celem było opracowanie nowatorskiego rozwiązania zbudowanego w środowisku SAP.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-01

Biletomat bezgotówkowy – nowoczesne rozwiązanie w komunikacji miejskiej

Bezgotówkowe biletomaty to pomocne i nowoczesne narzędzie zakupu biletu w komunikacji miejskiej, które zyskuje coraz większą popularność wśród mieszkańców stolicy.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-01

Wiedźmińskie ebooki na czytnikach Lark

We wspólnej akcji producenta sprzętu elektronicznego Lark Europe oraz spółki CDP.pl z grupy CD PROJEKT do sklepów trafiła właśnie „wiedźmińska” edycja czytników Lark.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-01

ECCO Walkathon - chodźmy pomóc wcześniakom ze Szpitala Dzieciątka Jezus!

Dla dziecka, które przychodzi na świat za wcześnie najważniejsze jest pierwsze 5 minut życia.
czytaj więcej