Biuro prasowe

BIZNES 2013-12-23

Duchy Poetów w Galerii Delfiny

16 grudnia 2013 roku w Galerii Delfiny na warszawskim Powiślu odbył się wieczór autorski Ernesta Brylla i Marcina Stycznia poświęcony ich wspólnej książce pt. „Duchy poetów”.
czytaj więcej
Edukacja BIZNES 2013-12-23

W zamian za elektrośmieci dostaną tablicę multimedialną!

Szkoła Podstawowa w Małdytach, biorąca udział w ogólnopolskim programie „Moje miasto bez elektrośmieci”, otrzymała tablicę multimedialną. Jest to nagroda za wysiłek włożony w aktywne prowadzenie działań edukacyjnych wśród społeczności lokalnej.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-23

Wesprzyj Zimowisko Wyjątkowego Serca. Pomóż nam zrobić krok ku samodzielności

Większość podopiecznych stowarzyszenia Wyjątkowe Serce ze względu na swoją niepełnosprawność nie miało jeszcze nigdy okazji wyjechać na zimowisko. Dzięki kampanii „Wesprzyj Zimowisko Wyjątkowego Serca. Pomóż nam zrobić krok ku samodzielności" może się to zmienić.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-12-23

Amerykański Fed kończy 100 lat

Fed to instytucja, która odgrywała decydującą rolę w kształtowaniu światowej go-spodarki. Na decyzje legendarnego Alana Greenspana czekali najwięksi światowi przywódcy. Fed to 100 lat fascynującej historii.
czytaj więcej
Gospodarka BIZNES 2013-12-23

Znaki zapytania odnośnie polskiej gospodarki

Zbliża się koniec roku, nadchodzi czas podsumowań. Co było dobre w minionych miesiącach, czego nie udało się osiągnąć, jak będzie wyglądał kolejny rok - to pytania, które stawiamy sobie w tym okresie.
czytaj więcej
Konsument BIZNES 2013-12-23

Pierwsze wspólne Święta

Tradycyjne Święta zazwyczaj co roku odbywają się podobnie – jest to czas by spotkać się z rodziną, porozmawiać, pokolędować. Jednak ten czas wygląda zupełnie inaczej gdy w rodzinie pojawi się nowa, malutka osoba.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-23

Nowy standard szansą na większą transparentność branży finansowej

Do opisu poszczególnych produktów banki używają własnego zasobu pojęć, co sprawia że ich oferty nie zawsze są zrozumiałe dla klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-23

Winda z panelem dotykowym czy klasycznymi przyciskami mechanicznymi?

Kabiny dźwigów można dowolnie zaprojektować – tak, aby winda przypominała statek kosmiczny albo zabytkowe XIX-wieczne urządzenie. Możemy wybrać także klasyczny panel z przyciskami mechanicznymi, albo zdecydować się na nowoczesny panel dotykowy.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-23

Winda powinna kusić nowoczesnym designem

Windy osobowe coraz częściej wyposaża się w nowoczesne technologie, zwiększające płynność komunikacji i zapewniające komfort oraz bezpieczeństwo ich użytkownikom.
czytaj więcej

Polacy boją się hakerów, podatków i utraty klientów

Przedsiębiorcy coraz bardziej obawiają się hakerskich ataków jako realnego zagrożenia.Strach przed utratą tajnych danych, haseł dostępu do sieci firmowej lub konta bankowego rośnie i sprawia, że Polacy uważają cyberprzestępczość za jedno z najważniejszych współczesnych zagrożeń.
czytaj więcej