Biuro prasowe

Przemysł BIZNES 2014-05-05

Kolejny kontrakt Watson-Marlow z Zakładami Górniczo-Hutniczymi „Bolesław”

Firma Watson-Marlow, międzynarodowy producent pomp wyporowych, poinformowała o podpisaniu kolejnego kontraktu z Zakładami Górniczo-Hutniczymi „Bolesław”.
czytaj więcej
Gospodarka BIZNES 2014-05-05

Kwiecień: słabość dystrybutorów hurtowych

Analiza Euler Hermes – firmy ubezpieczającej transakcje, dostarczającej raporty handlowe i odzyskującej należności.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-04

Watch Dogs, czy warto czekać?

Do premiery gry Watch Dogs nie pozostało wiele czasu, o ile producent nie przełoży jej po raz kolejny to będziemy mogli zagrywać się w grę już 27 maja.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-02

Pracy nie ma ponad 2 mln Polaków. Pracowników jednak brakuje…

Od wielu miesięcy liczba bezrobotnych Polaków przekracza 2 mln, a stopa bezrobocia rejestrowanego oscyluje wokół 13-14 proc.
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-30

Dwa nowe, gitarowe Git-serwisy

GitGitara.pl to nowy serwis dla miłośników gitary, poszerzający klasyczną formułę forum dyskusyjnego o działy i usługi typowe dla portalu gitarowego. Równolegle startuje GitLink.pl - katalog stron internetowych poświęconych gitarze.
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-30

Renowacja parkietu – krok po kroku

Jak mawiają zwolennicy podłóg drewnianych – one się nie niszczą, one dojrzewają. Piękno naturalnej podłogi wykonanej z drewna, polega na tym, że wraz z upływem czasu zmienia się jej kolor i struktura.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2014-04-30

Korygowanie składek ZUS w firmie – można prościej

Obsłużenie zobowiązań wobec ZUS to jeden z bardziej uciążliwych obowiązków pracowników działu płac. Rozwiązaniem tego problemu dla firm korzystających z systemu SAP jest narzędzie GAVDI Korekty ZUS.
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-30

Pozbądź się elektrośmieci po weekendzie majowym!

Jak mieszkańcy Białej Podlaskiej mogą pozbyć się zużytej pralki, przestarzałej lodówki, czy też zepsutego odkurzacza? W dedykowanych punktach, czynnych 5 dni w tygodniu!
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-30

Ponad 80% sprzedanych mieszkań na osiedlu City Park

Trójmiejski deweloper Inpro znalazł nabywców na ponad 80% mieszkań w ramach inwestycji City Park w Gdańsku. Całość osiedla obejmie sześć budynków z 516 mieszkaniami. W aktualnej ofercie pozostało już tylko 93 lokale o powierzchniach od 33,6 mkw. do 112,4 mkw.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2014-04-30

Rusza kampania reklamowa „Meritum Bank. Same konkrety”

„Meritum Bank. Same konkrety” to hasło przewodnie telewizyjno-internetowej kampanii marketingowej, która rozpocznie się 1 maja br. Kampania ma na celu zaprezentowanie odświeżonej oferty i jednocześnie wyeksponowanie idei zawartej w nazwie Banku oraz filozofii jego działania.
czytaj więcej