Biuro prasowe

BIZNES 2014-03-20

XVI edycja konkursu "Testuj z Orange"

Tylko do 23 marca br. można zgłosić udział w szesnastej edycji konkursu “Testuj z Orange”, której bohaterami są telefony Sony Xperia Z1 Compact oraz Samsung Galaxy Note 3 Neo. Platformę konkursową oraz materiały reklamowe przygotowała agencja IMAGINE wraz z firmą DCS.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-20

Bonusy zamiast obniżek cen

Zamiast obniżać ceny, deweloperzy wolą dorzucić bonusowe wykończenie mieszkania, bony towarowe lub oferować atrakcyjny harmonogram wpłat. Promocje cenowe nie są w tej chwili częstym zjawiskiem na rynku.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-20

W ferie najczęściej parkowano w Warszawie

SkyCash, firma dostarczająca usługi płatności mobilnych zbadała, gdzie Polacy parkowali swoje samochody w okresie ferii zimowych. Jak się okazuje, najczęściej kierowcy zostawiali auta w centrum stolicy.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-20

Inwestycje PE/VC przyszłością technologii medycznych

Inwestycje PE/VC przyszłością technologii medycznych
czytaj więcej
Media i PR BIZNES 2014-03-20

Konsultant PR

Idea Expert uruchamia pierwszy w Polsce serwis biznesowy online dla małych i mikro firm, działających w branży pośrednictwa finansowego. Na platformie, dostępnej pod adresem www.partnerzy.ideaexpert.pl, mikropośrednicy znajdą wiele narzędzi wspierających ich działalność.
czytaj więcej
Prawo BIZNES 2014-03-20

Kredyt w spadku – co z nim zrobić?

Spadek najczęściej kojarzy nam się z dobrami materialnymi, jakie możemy odziedziczyć po śmierci bliskiej osoby. Pamiętajmy jednak, że wraz z mieszkaniem, pieniędzmi albo działką otrzymujemy zobowiązania zmarłego, którego nie wygasają po jego śmierci.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2014-03-20

Nowe menu w restauracjach Sodexo

Menu w restauracjach Sodexo – kompozycja doskonała
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-20

Biometria głosowa czyli dobry początek obsługi klienta

85% konsumentów jest niezadowolone z aktualnie stosowanych w call center metod uwierzytelniania, takich jak PIN, hasła dostępu. Gdyby mogli wybraliby biometrię głosową. Przecież wystarczy nasz głos, aby uzyskać dostęp do danych.
czytaj więcej
Praca BIZNES 2014-03-20

Freelancer.com przejmuje największą polską giełdę zleceń on-line

Największa na świecie giełda e-zleceń i pracy, Freelancer.com przejmuje wiodący polski portal freelancingu Zlecenia.przez.net.
czytaj więcej