Biuro prasowe

BIZNES 2013-11-21

Zakończył się remont Pałacu Odrowążów w Chlewiskach

Nowe pokoje, nowe wyposażenie i nowa elewacja. Po pożarze, który zniszczył dużą część prawego skrzydła, Pałac Odrowążów w niespełna rok przeszedł gruntowny remont i już od początku listopada lśni, zachęcając do odwiedzin.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-21

Warsaw Spire – symbol warszawskiego city.

Warszawa jest bez wątpienia jedną z najszybciej rozwijających się stolic Europy, a tempo procesu przeobrażania się miasta jest zdumiewające.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-11-21

Big data. Rewolucja w bankowości

Na wykorzystaniu Big Data i nowych technologiach opiera się coraz więcej banków oraz firm z sektora szybkich pożyczek online.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-20

Nowa aplikacja do zarządzania projektami

Agencja badawcza ABR SESTA oferuje firmom aplikację PromoPlan ułatwiającą kompleksowe zarządzanie projektami oraz komunikację.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-20

Samochodu życie po życiu – Stena Recycling otwiera STENA AutoZłom

STENA AutoZłom przy ul. Chełmżyńskiej 180 w Warszawie to nowoczesna stacja recyklingu pojazdów, która stawia na komfort i profesjonalną obsługę swoich klientów. Dzięki niej można pozbyć się starego samochodu, nie wychodząc z domu!
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-20

Modułowa szkoła podstawowa w Ząbkach oddana do użytku!

Nowoczesna, przestronna, z kolorową elewacją i wybudowana przez firmę Touax w zaledwie cztery tygodnie. Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach (ul. Kościelna 2) służyć będzie grupie 150 dzieci w wieku przedszkolnym co najmniej przez dwa najbliższe lata.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-20

Mieszkania z dopłatą tylko poza centrami miast

Nowy program dopłat do kredytów nie będzie miał znaczącego wpływu na rynek deweloperski, bo obejmie zbyt małą część oferty
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-11-20

Nawet nie będąc klientem banku, można dostać kredyt w 15 minut

Czy kiedy pilnie potrzebujemy pieniędzy, możemy liczyć wyłącznie na „nasz” bank?
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-20

Uwaga na zainfekowane wiadomości na Skype

Specjaliści z Doctor Web ostrzegają przed trojanami z rodziny BackDoor.Caphaw, które wykradają m.in. hasła do logowania w systemach bankowości elektronicznej. W celu zainstalowania złośliwego oprogramowania, cyberprzestępcy posłużyli się wiadomościami wysyłanymi przez Skype.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-20

Efektywne zarządzanie energią z baramundi Energy Management

Zdaniem specjalistów z TÜV Rheinland, oprogramowanie firmy baramundi software AG przyczynia się do bardziej efektywnego zarządzania zużyciem energii w porównaniu ze standardowymi ustawieniami systemu Windows.
czytaj więcej