Biuro prasowe

BIZNES 2014-03-17

Samochody w małej firmie – jak wybrać optymalne rozwiązanie?

Większość firm handlowych działających w Polsce nie mogłaby funkcjonować nie mając do dyspozycji określonej liczby samochodów.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-17

Jak pracować krócej i zrobić w tym czasie więcej?

Wielu pracowników w Polsce boryka się z problemem chronicznego przepracowania. Spędzają w biurze po kilkanaście godzin dziennie, zabierają pracę do domu i nawet w swoim wolnym czasie nie są w stanie zrezygnować np. z systematycznego sprawdzania służbowej poczty.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-16

Innowacje KAN na targach Instalacje 2014

Całą gamę innowacyjnych produktów pokaże spółka KAN na kwietniowych poznańskich targach Instalacje 2014. Tam też spółka ogłosi wyniki swojego konkursu promocyjnego i wręczy nagrody.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-14

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Wyrobów Metalowych w Koloni

Międzynarodowe Targi Wyrobów Metalowych, które odbyły się w dniach 9 - 12 marca w Kolonii, były ogromnym sukcesem, zarówno pod względem frekwencyjnym jak i organizacyjnym - podsumowuje Juliusz Pakuński, Project Manager usługi Dachser DIY Logistics w Polsce
czytaj więcej
Infrastruktura BIZNES 2014-03-14

Archiwum Ad Akta w SEGRO Business Park Łódź

Ad Akta, jedna z największych firm archiwizacyjnych działających na terenie środkowej Polski, rozpoczęła współpracę z SEGRO – wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą powierzchni magazynowych.
czytaj więcej
Gospodarka BIZNES 2014-03-14

Aktywa netto MLP Group wzrosły o 36%

MLP Group S.A. opublikowało skonsolidowane wyniki za 2013 r. Aktywa netto zwiększyły się r/r o blisko 36% do 508,9 mln zł. Z kolei obroty wzrosły r/r o 7% do poziomu 92,1 mln zł. Zarząd Grupy oczekuje w bieżącym roku dwucyfrowego tempa wzrostu przychodów (w ujęciu procentowym).
czytaj więcej
Firma BIZNES 2014-03-13

Sodexo motywuje na wiosnę

„Wiosna to… najlepszy czas, by zmotywować zespół” – pod takim hasłem wystartowała wielkanocna kampania reklamowa kategorii Motywacja Pracowników firmy Sodexo Benefits and Rewards Services.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-13

Rośnie potencjał rynku pośrednictwa kredytowego

Od wielu lat banki polskie wykorzystują zasoby podmiotów zewnętrznych do realizacji swojej statutowej działalności.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2014-03-13

Zwiedzamy Polskę rowerem! Trzy malownicze trasy rowerowe dla każdego

Kresy, Karpaty, a może okolice Dęblina i sławny Czarnolas Kochanowskiego? Wybraliśmy trzy trasy rowerowe, idealne nie tylko dla zaawansowanych miłośników rowerów – jedną na północy kraju, drugą na południu, trzecią w urokliwej, centralnej Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-13

II Forum Gospodarki Niskoemisyjnej

Tegoroczne II Forum Gospodarki Niskoemisyjnej zdominuje tematyka poprawy efektywności energetycznej w trzech obszarach – budownictwie, energetyce i transporcie.
czytaj więcej