Biuro prasowe

Finanse BIZNES 2013-07-04

„Studio” Stanisława Młodożeńca pozwoliło zarobić blisko 40% rocznie

Sprzedany ponownie po dwóch latach i siedmiu miesiącach duży olej Stanisława Młodożeńca „Studio” jest już dwukrotnie droższy. Roczna stopa zwrotu z inwestycji pokazuje rosnącą pozycję tego twórcy na rynku i duży potencjał wzrostu cen jego obrazów.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-04

Globalny dostawca rozwiązań mobilnych wchodzi na polski rynek

Międzynarodowa spółka InfoGin zaoferuje w Polsce swoją usługę GinWiz - platformę służącą do automatycznego konwertowania stron www na przyjazne dla urządzeń mobilnych.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-04

Polska – Tajlandia - ASEAN. Raport ośrodka analitycznego THINKTANK

Dziś odwiedzi Polskę premier Tajlandii, Yingluck Shinawatra. Będzie to pierwsza w historii wizyta tajskiego szefa rządu w naszym kraju, której znaczenie dla wzajemnych relacji może być przełomowe.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-07-03

Jak zaoszczędzić na racie kredytu?

Dane NBP wskazują, że Polacy mają coraz mniej pieniędzy. Powoduje to, że niejedna osoba musi nie tylko zaciskać pasa, ale czasem poratować domowy budżet pożyczką. Jak znaleźć korzystny i tani kredyt lub obniżyć wysokość spłacanych obecnie rat?
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-03

Magazyn „National Geographic ODKRYWCA” na iPada dla najmłodszych

Dzieci, które czytają w czasie wakacji, na początku nowego roku szkolnego radzą sobie lepiej z wyzwaniami edukacyjnymi Z pomocą przychodzi pierwszy w Polsce multimagazyn na iPady dla dzieci, młodzieży i rodziców – „National Geographic ODKRYWCA”
czytaj więcej

Stary malware w nowej odsłonie

Analitycy z firmy Trend Micro odkryli powrót malware’u ZBOT
czytaj więcej
Media i PR BIZNES 2013-07-02

Znamy pułapki na każdej drodze. Kampania reklamowa Coyote Polska.

Polska jest kolejnym rynkiem, na którym rozpoczęła swoją działalność firma Coyote. Zakup mediów został powierzony Universal McCann.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-01

Motoryzacja szansą rozwoju inwestycji zagranicznych w Polsce

Wydłużenie czasu działania Specjalnych Stref Ekonomicznych, wsparcie inwestycji produkcyjnych w okresie 2014-2020, nacisk na efektywne wsparcie Badań, Rozwoju i Innowacyjności - to główne wnioski z debaty dialogu społecznego zorganizowanej przez THINKTANK.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-01

Dwa polskie think tanki: ośrodek analityczny THINKTANK oraz CSM łączą siły

Istniejący od czterech lat ośrodek analityczny THINKTANK oraz działające od 1997 r. Centrum Stosunków Międzynarodowych zdecydowały o połączeniu sił. Oba podmioty będą działać w jednej strukturze operacyjnej, zachowując jednak odrębność prawną i swoje marki.
czytaj więcej

Konica Minolta umacnia pozycję w południowo – wschodniej Polsce

Konica Minolta Business Solutions Polska i Xerrex z Rzeszowa podpisały umowę autoryzacyjną. Xerrex jest liderem w branży cyfrowych systemów druku w regionie południowo – wschodniej Polski. Obecnie w ofercie firmy znajduje się całe portfolio urządzeń drukujących Konica Minolta.
czytaj więcej