Biuro prasowe

Czy to będzie rekordowy rok?

Ponad 161 tys posiłków zostanie wydanych 1612 dzieciom przez 32 lokalne organizacje do końca kwietnia 2014r! To rekordowa wielkość wsparcia w ramach Programu Dożywiania Dzieci – Danone Podziel się Posiłkiem. Właśnie zostały przyznane granty dla organizacji z całej Polski.
czytaj więcej

Najnowsze trendy serwisu urządzeń drukujących

Szybka reakcja dostawcy na pojawiające się problemy techniczne to najczęstszy aspekt na jaki zwracają uwagę przedsiębiorcy podpisując umowy na serwisowanie sprzętu drukującego. Tymczasem profesjonalny serwis poznamy po tym, że… go nie zobaczymy.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-17

Ekonomia społeczna okiem Noblisty

23 października 2013 r. o godz. 16:00 w Ministerstwie Gospodarki odbędzie się wykład otwarty Laureata Pokojowej Nagrody Nobla – prof. Muhammada Yunusa zatytułowany „Czas na przedsiębiorczość społeczną – solidarność na miarę XXI wieku”.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-16

Poprawny montaż płytek w obiektach przemysłowych

Posadzki obiektów przemysłowych, z uwagi na nieustający ruch pieszy i transport wielotonowych ładunków, winny charakteryzować się wysoką jakością wykonania, bezpośrednio przekładającą się na wytrzymałość samej podłogi.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-16

„Polska – Afryka. Gdzie szukać gospodarczych szans?”

16 października br. rozpocznie się kilkudniowa wizyta premiera Donalda Tuska w RPA i Zambii w ramach inicjatywy „Go Africa”.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-16

„SPORT – BIZNES – EFEKTYWNOŚĆ”. Raport ośrodka analitycznego THINKTANK

Wartość sponsoringu sportowego w ubiegłym roku osiągnęła 2,5 mld zł. W perspektywie dwóch lat jego wartość może ulec podwojeniu. Jak wynika z raportu THINKTANK problem przed którym stoi polski sport wymaga zdecydowanych działań politycznych.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-16

Zamień dogrzewacz na ogrzewanie – szybko i tanio

Stockdorf / Monachium – 16 października 2013 – Webasto proponuje posiadaczom VW Tourana, VW Sharana i SEATA Alhambra z silnikami Diesla zestawy rozbudowy systemów grzewczych w atrakcyjnych cenach – już od 1690 PLN brutto.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-16

Jak powstają eksportowe hity – implanty ortopedyczne – sprawdzali zagraniczni dz

Branżowi dziennikarze ze Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Niemiec, Rosji, a nawet Zjednoczonych Emiratów Arabskich – łącznie 15 osób - na własne oczy mogło przekonać się jak powstają cenione na całym świecie przez specjalistów implanty i narzędzia ortopedyczne.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-16

Nowa jakość w edukacji inwestorów

W ramach swojej misji edukacyjnej Dom Maklerski X-Trade Brokers udostępnia inwestorom dwa zupełnie nowe projekty, które mają w znaczący sposób ułatwiać podejmowanie decyzji inwestycyjnych.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-15

Polacy spożywają 3 000 ton hiszpańskich oliwek rocznie!

"Sezon na Oliwkę" oficjalnie możemy uznać za otwarty. Okres od września do połowy października to czas zbioru oliwek w krajach śródziemnomorskich. To właśnie z tego regionu owoce drzewa oliwnego najczęściej trafiają na nasze stoły.
czytaj więcej