Biuro prasowe

BIZNES 2013-10-10

HUAWEI Ascend P6 dostępny w sieci Orange

Ultrapłaski i stylowy smarfton HUAWEI Ascend P6 jest już dostępny w taryfach biznesowych dla klientów sieci Orange. Cena Ascend P6 w ofercie operatora zaczyna się od złotówki.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2013-10-09

Kolejne dofinansowania innowacyjnych projektów biznesowych podlaskich firm

Na ogłoszonej kilka dni temu przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości liście podmiotów zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach Działania 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” znalazło się łącznie 16 firm z województwa podlaskiego.
czytaj więcej
Edukacja BIZNES 2013-10-09

Coach kariery pomoże studentom

Czy można sobie wyobrazić wybudowanie domu bez szczegółowego projektu? Podobnie jest z karierą, aby była ona sumą satysfakcjonujących doświadczeń trzeba ją dobrze zaplanować i świadomie pokierować już w momencie wyboru kierunku studiów lub podejmowania pierwszej pracy. O tym jak to zrobić dowiedzą się studenci, którzy przyjdą na spotkania z coachem kariery organizowane przez Wyższe Szkoły Bankowe.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-09

10. października - Światowy Dzień Wzroku

W tym roku kampania, która towarzyszy Światowemu Dniu Wzroku w Polsce, nosi nazwę „Zobacz życie w 100%”. Organizuje ją firma Johnson & Johnson Vision Care, producent soczewek kontaktowych marki ACUVUE®. Kampania ma przekonać, aby regularnie badać wzrok.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-09

Fotolia Instant - nowa aplikacja i kolekcja zdjęć

W odpowiedzi na nowe trendy łączące mobilność, smartfony oraz social media, Fotolia – wiodąca w Europie agencja microstockowa – przedstawia nową kolekcję obrazów oraz aplikację stworzoną z myślą o zdjęciach robionych telefonem.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-09

10 tysięcy pracowników PLK przejdzie szkolenia z procedur bezpieczeństwa

PLK podwoiła ilość szkoleń oraz treningów dotyczących umiejętności pracy w warunkach stresowych. Do końca tego roku ponad 10 tysięcy pracowników przejdzie szkolenia z efektywnej komunikacji, których celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa na liniach kolejowych. Bezpieczeństwo to jeden z priorytetów PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-09

Mam biznes - więc jestem

W mediach często można usłyszeć opinię: „Przedsiębiorczość to narodowa cecha Polaków”. O tym, jak sytuacja wygląda naprawdę, czy młodzi ludzie boją się zakładać własne firmy i dlaczego, a także o korzyściach z prowadzenia własnego biznesu - mówi Krzysztof Sadecki.
czytaj więcej

Co nam zagraża w sieci – 10 najważniejszych zasad bezpieczeństwa

Jakie hasła najpierw sprawdzają hakerzy? W jaki sposób szkoleni są pracownicy w zakresie polityk bezpieczeństwa w firmie? Czy pracownicy są świadomi niebezpieczeństw płynących z korzystania z portali społecznościowych? – odpowiedzi na te pytania znajdziesz w raporcie Check Point.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-08

472 tony jedzenia – wynik Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności

35 000 wolontariuszy Banków Żywności zebrało 472 tony jedzenia podczas tegorocznej Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Podziel się Posiłkiem.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-08

Czy Twoja firma może być niezależna energetycznie?

Koszty energii i ciepła oraz obawa o niezawodność dostaw to dwa czynniki, które nierzadko spędzają sen z powiek właścicielom firm i zarządcom obiektów użyteczności publicznej. Poszukiwanie optymalnych rozwiązań przyniosło niedawno ideę niezależności energetycznej budynków.
czytaj więcej