Biuro prasowe

BIZNES 2013-08-08

Siedem parowozów w Chabówce

Parowozjada w Chabówce, którą organizuje PKP CARGO to rodzinna impreza, którą PKP CARGO przygotowuje nie tylko dla miłośników kolei, ale także dla osób które szukają dobrej zabawy w ostatni wakacyjny weekend.
czytaj więcej

Seniorzy uczą się ratować życie

Już prawie 600 seniorów wzięło udział w ogólnopolskiej akcji „Starszy Ratownik”. Uczestnicy zostali przeszkoleni przez wykwalifikowanego ratownika w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Wkrótce odbędą się kolejne szkolenia.
czytaj więcej
Edukacja BIZNES 2013-08-08

„Tornister pełen Uśmiechów”

„Tornister pełen Uśmiechów” kampania Caritas Polska pomaga dzieciom wejść z uśmiechem w nowy rok szkolny dzięki zebranie funduszy na zakup i wyposażenie wyprawek szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-06

Kolejny powód, by czytać tylko legalne e-booki

Każdy, kto korzysta z e-książek potrafi podać przynajmniej kilka powodów, dla których warto wybierać legalne e-booki. By zachęcić Polaków do podzielenia się tą wiedzą z innymi, portal UpolujEbooka.pl zorganizował konkurs, którego zwycięzca otrzyma czytnik e-książek.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-06

Rozwiązania logistyczne Dachser dla branży energii odnawialnych

Działający globalnie operator logistyczny, firma Dachser, oferuje specjalistyczne rozwiązania dla branży energii odnawialnych. Eksperci w specjalnej komórce Dachser Renewable Energies łączą wiedzę logistyczną z doświadczeniem branżowym.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-05

Gry z serii „Star Wars” trafiają do oferty CDP.pl

Spółka CDP.pl z grupy CD PROJEKT rozszerzyła swój katalog wydawniczy o gry z serii „Star Wars”. CDP.pl jest oficjalnym partnerem firmy Disney, która posiada prawa do tej marki.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-08-05

6 proc. na Lokacie z funduszem w Meritum Banku

Meritum Bank po raz pierwszy wprowadza do oferty produkt oszczędnościowo inwestycyjny: lokatę połączoną z inwestycją w wyselekcjonowane subfundusze QUERCUS Parasolowy SFIO oraz EQUES SFIO. Oprocentowanie części depozytowej sięga aż 6 proc. w skali roku na 3-miesięcznej lokacie.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-05

3..2..1.. start odliczanie do ECCO Walkathonu rozpoczęte –bilety w sklepach ECCO

Trwa sprzedaż biletów na ECCO Walkathon - jedną z największych międzynarodowych imprez charytatywnych na świecie.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2013-08-02

Wolontariusze DB Schenker Logistics po raz 10. w akcji

Wg danych GUS ponad trzy miliony Polaków angażuje się w wolontariat. Wśród nich są pracownicy DB Schenker Logistics, którzy zrealizowali w tym roku 24 projekty wolontariackie w całej Polsce.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2013-08-02

DB Schenker Logistics ma już 37 lokalizacji w Indiach

Nowy oddział w stanie Kerala  Rozwiązania logistyczne dla handlu detalicznego, branży chemicznej, produkcyjnej i innych
czytaj więcej