Biuro prasowe

BIZNES 2013-08-12

Nowość w biletomatach bezgotówkowych w warszawskich autobusach

Z początkiem sierpnia w biletomatach bezgotówkowych funkcjonujących w warszawskich autobusach MZA oprócz zakupu biletu i doładowania karty miejskiej, można doładować telefony głównych operatorów sieci komórkowych działających w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-12

Budujemy zimowy domek z basenem dla pingwinów tońców

Podczas tegorocznego ECCO Walkathonu, który odbędzie się 14 września na warszawskiej Agrykoli, najmłodsi uczestnicy spaceru przekażą swoje „wychodzone” kilometry na rozbudowę zimowego domku dla stada pingwinów tońców mieszkających w warszawskim ZOO.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-12

"Cud nad Wisłą" 1920 roku w gminie Wołomin

Koncepcja rozwoju Parku Kulturowego w Ossowie na konferencji w Domu Polonii w Warszawie.
czytaj więcej

Tablet na wakacjach

Nadszedł wyczekiwany okres urlopowy. Wielu z nas planuje dalsze lub bliższe podróże. Bez względu na to, dokąd się udamy, przyzwyczajeni do bycia w stałym kontakcie ze znajomymi oraz informacjami ze świata, w świecie nowoczesnych technologii wcale nie musimy z tego rezygnować.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-12

Multimedialna seria N – rozrywka na najwyższym poziomie

Nowe multimedialne notebooki ASUS z serii N to przede wszystkim wszechstronne urządzenia, które świetnie sprawdzą się w każdym domu. N550 i N750 to pierwsze notebooki wyposażone w system czterech głośników i audio SonicMaster Premium.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-12

ASUS MeMO Pad FHD 10 – tablet z 10-calowym ekranem Full HD

ASUS MeMO Pad FHD 10 to wydajny 10-calowy tablet z ekranem Full HD. Wyświetlacz IPS świetnie sprawuje się przy odtwarzaniu filmów i gier. Urządzenie wyposażone zostało w procesor Intel® Atom™ Z2560 oraz system operacyjny Android 4.2 Jelly Bean.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2013-08-08

Elektroniczna teczka osobowa w GDF SUEZ Energia Polska

GAVDI Polska S.A. oraz it Works S.A zrealizowały projekt wdrożenia elektronicznej teczki osobowej w firmie GDF SUEZ Energia Polska, będącej największym wytwórcą energii w południowo – wschodniej Polsce
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-08

Gotowe wychodzi taniej

Chętniej wybieramy mieszkania w gotowych inwestycjach, ale takich mieszkań zaczyna ubywać. Decydując się na zakup mieszkania na gotowym osiedlu możemy sporo zyskać.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-08

Siedem parowozów w Chabówce

Parowozjada w Chabówce, którą organizuje PKP CARGO to rodzinna impreza, którą PKP CARGO przygotowuje nie tylko dla miłośników kolei, ale także dla osób które szukają dobrej zabawy w ostatni wakacyjny weekend.
czytaj więcej

Seniorzy uczą się ratować życie

Już prawie 600 seniorów wzięło udział w ogólnopolskiej akcji „Starszy Ratownik”. Uczestnicy zostali przeszkoleni przez wykwalifikowanego ratownika w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Wkrótce odbędą się kolejne szkolenia.
czytaj więcej