Biuro prasowe

BIZNES 2013-12-06

Aplikacja Getin Mobile z opcją przechowywania paragonów

Getin Bank planuje poszerzyć obecną ofertę bankowości mobilnej o nową funkcję, umożliwiającą rejestrowanie i przechowywanie paragonów. Zapisane w ten sposób potwierdzenia zakupu mogą być następnie przypisane do wykonanej transakcji.
czytaj więcej
Energetyka BIZNES 2013-12-06

Huragan Ksawery odciął 400 tys. gospodarstw w Polsce od prądu

Bardzo silny wiatr, zamiecie śnieżne, ale także wyładowania atmosferyczne, co do tej pory było rzadko spotykane, przyniósł dziś w nocy do Polski huragan Ksawery. Odciętych od prądu jest ok. 400 tys. gospodarstw.
czytaj więcej
Gospodarka BIZNES 2013-12-06

Konsorcjum realizujące projekt MiCROSOL przedstawiło pierwsze rozwiązania

Warszawa, 5 grudnia 2013 r. – Konsorcjum realizujące projekt MiCROSOL zainaugurowało pierwsze pokazy rozwiązań z zakresu pozyskiwania energii dla mikro-zakładów przemysłowych znajdujących się na dole piramidy ekonomicznej.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-06

Pod Słońcem II - rusza budowa II etapu osiedla na warszawskim Bemowie

Budimex Nieruchomości rozpoczyna budowę II etapu osiedla przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkania z I etapu osiedla zostały wyprzedane na pół roku przed zakończeniem budowy.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-06

Siemens z Sixt Polska

Sixt Rent a Car, jedna z najprężniej działających na polskim rynku firm w sektorze wynajmu samochodów, podpisała kontrakt z Siemens Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-06

Agnieszka Porębska-Burczyn w zarządzie Meritum Banku

Rada Nadzorcza Meritum Banku powołała Panią Agnieszkę Porębską-Burczyn na członka zarządu Meritum Banku.
czytaj więcej
Motoryzacja BIZNES 2013-12-06

Shell w Świecku największą stacją w Europie Środkowo-Wschodniej

Shell Polska uruchomił w Świecku największą w Europie Środkowo – Wschodniej stację benzynową dedykowaną pojazdom ciężarowym.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-06

Audioteka w urządzeniach Parrot dzięki MakoLab SA

MakoLab – spółka specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań internetowych dla biznesu – zaprojektowała aplikację na samochodowe komputery pokładowe Parrot, umożliwiającą ściąganie i odsłuchiwanie audiobooków.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-06

Jak najlepiej dogadać się z prawnikami

Jak dobrze porozumieć się z prawnikami. Jak zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze. Recepty na to oraz na skuteczne praktyki biznesowe można znaleźć w książce Krzysztofa Sadeckiego „Własny biznes - dlaczego TAK”.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-05

Jak pogodzić ze sobą życie prywatne i zawodowe?

Presja stale zmieniającego się świata, nieograniczone wręcz możliwości rozwoju i kolejne wyzwania zawodowe w większości przypadków sprawiają, że prędzej czy później w naszym życiu zaczyna brakować równowagi.
czytaj więcej