Biuro prasowe

Media i PR BIZNES 2013-07-02

Znamy pułapki na każdej drodze. Kampania reklamowa Coyote Polska.

Polska jest kolejnym rynkiem, na którym rozpoczęła swoją działalność firma Coyote. Zakup mediów został powierzony Universal McCann.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-01

Motoryzacja szansą rozwoju inwestycji zagranicznych w Polsce

Wydłużenie czasu działania Specjalnych Stref Ekonomicznych, wsparcie inwestycji produkcyjnych w okresie 2014-2020, nacisk na efektywne wsparcie Badań, Rozwoju i Innowacyjności - to główne wnioski z debaty dialogu społecznego zorganizowanej przez THINKTANK.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-01

Dwa polskie think tanki: ośrodek analityczny THINKTANK oraz CSM łączą siły

Istniejący od czterech lat ośrodek analityczny THINKTANK oraz działające od 1997 r. Centrum Stosunków Międzynarodowych zdecydowały o połączeniu sił. Oba podmioty będą działać w jednej strukturze operacyjnej, zachowując jednak odrębność prawną i swoje marki.
czytaj więcej

Konica Minolta umacnia pozycję w południowo – wschodniej Polsce

Konica Minolta Business Solutions Polska i Xerrex z Rzeszowa podpisały umowę autoryzacyjną. Xerrex jest liderem w branży cyfrowych systemów druku w regionie południowo – wschodniej Polski. Obecnie w ofercie firmy znajduje się całe portfolio urządzeń drukujących Konica Minolta.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-01

Zmiany w zarządzie Dachser

Od 1 lipca 2013 roku stanowisko Dyrektora Departamentu Finansów, Prawa i Podatków w firmie Dachser, działającego globalnie dostawcy rozwiązań logistycznych, obejmie Burkhard Eling. Zastąpi on prof. Dietera Triuxusa, który do końca roku pozostanie członkiem zarządu spółki.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-28

Nowoczesne dekoracyjne tynki kwarcowe marki Francesco Guardi

Tynki kwarcowe z kolekcji Francesco Guardi, firmy LAKMA, to linia mas dekoracyjnych, produkowanych na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz ściśle wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych o grubości ziarna od 0,1 do 1,2 mm.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-28

Wspólny sukces Dachser i Uniwersytetu Łódzkiego

Współpraca firmy Dachser z Uniwersytetem Łódzkim przyczyniła się do uruchomienia nowego kierunku studiów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2013-06-27

Wakacyjne gadżety – niezbędnik żeglarza

Mazury to piękne miejsce na spędzenie wakacji w Polsce. Urlop pod żaglami będzie fantastyczną przygodą zarówno dla grupy przyjaciół, jak i rodziny z dziećmi.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-06-27

Stopy procentowe w dół, raty kredytów gotówkowych bez zmian

Im niższe stopy procentowe, tym niższe raty – to zdanie w ciągu ostatnich miesięcy słyszał już prawie każdy. Jednak nie wszyscy klienci banków to odczuli. Zobowiązania osób, które spłacają kredyty gotówkowe prawie się nie zmieniły.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-06-27

Porównuj i kupuj ubezpieczenia na stronie Meritum Banku!

Meritum Bank uruchamia na swojej stronie internetowej Market Ubezpieczeń, w którym można szybko i wygodnie porównać oraz kupić szeroką gamę ubezpieczeń oferowanych przez 10 towarzystw ubezpieczeniowych.
czytaj więcej