Biuro prasowe

BIZNES 2013-12-12

Lider, menedżer i specjalista a własny biznes

W zależności od naszych wrodzonych talentów, ambicji, motywacji, ciężkiej pracy i znajomości modeli biznesowych można poprzestać na małej firmie lub stworzyć wielki koncern. Część profesjonalistów na rynku woli mieć mniej stresów i być specjalistą, wolnym strzelcem.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-12-11

Inwestowanie w sztukę sposobem na ochronę kapitału i optymalizację podatkową

Zastanawiasz się jak zbudować wartość firmy? Płacisz wysokie podatki? Szukasz skutecznej i sprawdzonej formy ochrony kapitału? Potrzebujesz sprawdzonej formy inwestycji? Zapoznaj się z nowym trendem na światowych rynkach, który okazał się być modny także wśród Polaków.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-06

Jak najlepiej dogadać się z prawnikami

Jak dobrze porozumieć się z prawnikami. Jak zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze. Recepty na to oraz na skuteczne praktyki biznesowe można znaleźć w książce Krzysztofa Sadeckiego „Własny biznes - dlaczego TAK”.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-12-05

Najlepsze prezenty wybiera się samemu!

Jakie prezenty cieszą najbardziej? Zazwyczaj te, które odpowiadają naszym aktualnym potrzebom i o wyborze których możemy sami decydować.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-11-28

Dwie trzecie pracodawców motywuje na święta

Jak pokazują wyniki badań przeprowadzonych przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia na zlecenie Sodexo Benefits and Rewards Services, Święta Bożego Narodzenia to dla 64% firm okazja do dodatkowej motywacji pracowników. Co w tym roku pracownicy znajdą pod firmową choinką?
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-28

Startuje emisja obligacji Polfa SA

Ponad 9,5% w skali roku w pierwszym okresie odsetkowym zarobią inwestorzy, którzy zdecydują się na zakup obligacji serii C w publicznej emisji prowadzonej przez Polfę SA. Zapisy trwają od 26 listopada do 10 grudnia 2013 roku. Spółka chce pozyskać z rynku 10 mln złotych.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-11-25

Zanim kupisz polisę – sprawdź ją w internecie

Ubezpieczamy swoje życie, zdrowie i majątek, by nie być przykładem, że „mądry Polak po szkodzie”. Wybór odpowiedniej polisy przy tak rozbudowanej ofercie rynkowej to duża sztuka. Jednak w dobie internetu łatwiej jest porównać dostępne rozwiązania i kupić ubezpieczenie on line.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-11-06

IV Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki

7 listopada 2013 r. w Warszawie odbędzie się IV Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki zatytułowane „Kultura Compliance w Polsce i w Niemczech. Tax Compliance, Export Compliance, nowoczesne metody i modele Compliance“. Patronat objęła Krajowa Rada Doradców Podatkowych.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-30

Ile można zyskać oszczędzając wodę?

31 października Światowy Dzień Oszczędzania. Jak skutecznie oszczędzać wodę?
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-10-30

Ewa Kadziewicz na stanowisku dyrektora departamentu marketingu EFL

Ewa Kadziewicz 16 września 2013 roku objęła stanowisko dyrektora departamentu marketingu w EFL.
czytaj więcej