Biuro prasowe

BIZNES 2013-09-23

Dachser zachęca klientów do e-faktury

Dachser, działający globalnie operator logistyczny, zachęca do korzystania z e-faktury. Firma rozpoczyna właśnie wśród swoich klientów kampanię informacyjną, w której przedstawia zalety tego nowoczesnego i ekonomicznego sposobu przesyłania dokumentów.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-20

W poszukiwaniu inspiracji i wiedzy

Coraz lepsze dane makro, które napływają z różnych stron świata wzbudzają narastający optymizm w świecie biznesu. Czy jednak można już mówić o trwałym odwróceniu trendu i końcu kryzysu? Odpowiedzi m.in. na to pytanie spróbują udzielić uczestnicy CFO European Summit.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-09-13

Nie musisz iść do oddziału swojego banku żeby spotkać eksperta

Od dawna nikogo już nie dziwi, że coraz więcej dziedzin naszego życia przenosi się do Internetu. Tak jest również z usługami bankowymi. Jedyne czego brakowało niektórym klientom korzystającym z usług banku online, to osobisty kontakt z doradcą.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-13

Currency One - nowy gracz na rynku walutowym

InternetowyKantor.pl SA oraz Revelco Sp. z o.o., operator Walutomat.pl, oficjalnie stały się jedną firmą – Currency One SA. Nowa spółka ma według szacunków właścicieli 50-procentowy udział w wartym ok. 20 mld zł rocznie rynku wymiany walut online.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-09-12

Remont raz na 3 lata. Jak go finansujemy?

Jesień to dobra pora na remont czy choćby odświeżenie najbliższego otoczenia. Jednak po wakacjach niekiedy brakuje nam na to pieniędzy. By nie musieć czekać do wiosny, warto zastanowić się, jak mądrze sfinansować remont z kredytu.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-04

Bezpieczeństwo płatności bezgotówkowych

Polacy powoli przekonują się do płatności bezgotówkowych – z roku na rok wzrasta liczba użytkowników kart płatniczych i coraz większy procent kart stanowią te z funkcją płatności za pomocą zbliżenia.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-09-04

System SAP rozlicza listę płac w Polfie Rzeszów S.A.

GAVDI Polska S.A. zrealizowało wdrożenie modułu rozliczenia listy płac (PY)w systemie SAP w ICN Polfa Rzeszów S.A.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-09-02

Wyprawka szkolna, wesele, nowy sprzęt RTV – jak mądrze pożyczać pieniądze?

Sierpień i wrzesień to zwykle jeden z tych momentów w roku, kiedy najsilniej odczuwamy presję wydatków.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-29

Liderzy Zrównoważonego Rozwoju

28 sierpnia Forbes i PwC, organizatorzy konkursu Liderzy Zrównoważonego Rozwoju wyłonili jego zwycięzców. Kapituła Konkursu wybrała 3 zwycięzców oraz 12 wyróżnień.
czytaj więcej