Biuro prasowe

BIZNES 2013-09-03

Ile wody potrzeba do umycia auta?

Samochód co pewien czas trzeba w końcu umyć. Ani to odkrywcze, ani specjalnie błyskotliwe. Zwłaszcza po powrocie z wakacyjnych wojaży.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-03

Webasto na targach IAA: prezentacja Eko Innowacji

Redukcja emisji dwutlenku węgla / Panoramiczne okna dachowe stają się coraz większe / Inteligentne systemy grzewcze dla wszystkich typów pojazdów
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-27

Prawidłowo ustawiona geometria to oszczędności i bezpieczeństwo

Polskie drogi nie należą do ścisłej, europejskiej czołówki w zakresie jakości ich wykonania.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-16

Eco Driving? To prostsze, niż myślisz

Nie ma chyba kierowców, którzy nie narzekaliby na wysokie, i co najgorsze stale rosnące, ceny paliw. Paradoksalnie jednak, choć nie mamy na nie żadnego wpływu, możemy sprawić, że kolejna wizyta na stacji benzynowej będzie trochę mniej bolesna dla naszego portfela.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-24

Sprytne rozwiązanie problemu z przebitą oponą

Niezależnie od tego, czy nasza wakacyjna podróż będzie planowaną już od kilku miesięcy wyprawą, czy też spontanicznym, weekendowym wypadem, są rzeczy, o które powinniśmy zadbać zanim jeszcze spakujemy całą rodzinę do auta.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-11

Wielkie zmiany w popularnym sklepie AlejaOpon.pl

Decydując się na zakup opon samochodowych, warto dziś swoją uwagę skierować głównie w stronę sklepów internetowych, które w przeciwieństwie do swoich tradycyjnych odpowiedników pochwalić się mogą szerszą ofertą, lepszą dostępnością poszczególnych modeli czy niższymi cenami.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-09

Ulga w podróży latem, czyli sprawna klimatyzacja

Zbawienną rolę samochodowej klimatyzacji docenia każdy, komu choć raz zdarzyło się latem, w pełnym słońcu, utknąć na długie minuty w drogowym korku.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-01

Motoryzacja szansą rozwoju inwestycji zagranicznych w Polsce

Wydłużenie czasu działania Specjalnych Stref Ekonomicznych, wsparcie inwestycji produkcyjnych w okresie 2014-2020, nacisk na efektywne wsparcie Badań, Rozwoju i Innowacyjności - to główne wnioski z debaty dialogu społecznego zorganizowanej przez THINKTANK.
czytaj więcej
Motoryzacja BIZNES 2013-06-24

Best Brand po raz dziewiąty z rzędu dla Webasto!

Warszawa, 24 czerwca 2013 – Z ponad 71% oddanych głosów Webasto zajęło pierwsze miejsce w ranking Best Brand (Najlepsza Marka).
czytaj więcej
Motoryzacja BIZNES 2013-06-17

Bezpieczne wakacje – wszystko, o czym trzeba pamiętać zanim ruszymy na wakacje

Jak wydać mniej na paliwo jeżdżąc wg zasad „eco drivingu”, jak zaplanować bezpieczny wyjazd, o czym należy pamiętać przygotowując się do wakacyjnej podróży samochodem. Na te i szereg innych pytań odpowiedzą eksperci podczas eventu „Bezpieczne wakacje z Martomem”.
czytaj więcej