Biuro prasowe

BIZNES 2016-04-26

Kancelaria DFJ w IV Kongresie Regulacji Prawnych Zarządzania Wierzytelnościami

Mecenas Kazimierz Jeleński, radca prawny, partner w kancelarii Dubiński Fabrycki Jeleński i Wspólnicy, uczestniczył w dyskusji dotyczącej nowych przepisów z zakresu restrukturyzacji, podczas IV Kongresu Regulacji Prawnych z Obszaru Zarządzania Wierzytelnościami.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-18

Półmetek darmowych porad dla poszkodowanych!

Społeczna akcja „Twoje Zdrowie, Twój Bliski, Twoje Odszkodowanie – Ty Decydujesz” na półmetku! Jeszcze tylko do końca kwietnia można w Gdańsku skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w zakresie odszkodowań.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-14

Kolejność spłacania zaległości – pozycja dłużników może być lepsza

Sejmowa komisja ds. petycji uchwaliła pod koniec marca br. skierowany do rządu dezyderat, w którym postuluje zmianę przepisów dotyczących kolejności spłaty długów. W efekcie odsetki nie byłyby niemal zawsze ściągane przed główną sumą zadłużenia.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-11

Trzecia edycja „Investment Funds”, Sweet & Maxwell International Series z udział

Prawnicy Kancelarii Prawnej Dubiński Fabrycki Jeleński i Wspólnicy zostali wybrani jako współautor trzeciej edycji międzynarodowej serii publikacji „Investment Funds” wydawanej przez Sweet & Maxwell.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-11

Zmiana ustawy o funduszach inwestycyjnych na finiszu

Prace legislacyjne nad projektem ustawy o zmianie ustawy o funduszach inwestycyjnych zmierzają ku końcowi. Zmiany przepisów prawa są związane implementacją do polskiego porządku prawnego będą miały wpływ na organizację i funkcjonowania towarzystw funduszy inwestycyjnych.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-01

Rusza akcja: Twoje Zdrowie, Twój Bliski, Twoje Odszkodowanie – Ty Decydujesz!

Kwartalnik „Wypadki i Odszkodowania” zaprasza na społeczną akcję pomocy poszkodowanym, która w kwietniu zostanie przeprowadzona w 10 miastach woj. pomorskiego.
czytaj więcej
BIZNES 2016-03-30

Roczne zebranie wspólnoty – co warto wiedzieć?

Pierwszy kwartał roku kalendarzowego to moment podsumowania działalności wspólnot mieszkaniowych w roku ubiegłym.
czytaj więcej
BIZNES 2016-03-18

VI edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy już za nami !

W imieniu organizatorów chcielibyśmy podziękować wszystkim za pomoc oraz wysoką frekwencję, jaką cieszyła się tegoroczna edycja. Specjalne podziękowania kierujemy oczywiście do Wystawców, których rekordowa liczba i zaangażowanie przerosły nasze oczekiwanie.
czytaj więcej
BIZNES 2016-03-16

Sławomir Lisiecki w Radzie Nadzorczej Spółki LOT Aircraft Maintenance Services

Partner warszawskiej kancelarii prawnej Galt, Sławomir Lisiecki 8 marca br. został powołany do Rady Nadzorczej spółki LOT AMS.
czytaj więcej
Prawo BIZNES 2016-03-08

Kolejna edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy już za tydzień !

Już za tydzień odbędzie się VI edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. Dla studentów i absolwentów prawa oraz kierunków pokrewnych będzie to niezwykła okazja, aby w jednym miejscu móc poznać największych i najbardziej cenionych pracodawców z branży prawnej w Polsce.
czytaj więcej