Biuro prasowe

BIZNES 2013-12-20

Czy mieszkania będą droższe

Czy w 2014 roku ceny budowanych mieszkań wzrosną? Co będzie miało wpływ na poziom stawek? Serwis Dompress.pl zapytał o to przedstawicieli wiodących spółek deweloperskich.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-20

Podłoga dwuwarstwowa – elegancko i funkcjonalnie przez lata

Podłogi drewniane to wyjątkowo szlachetne i eleganckie rozwiązanie. Wybór podłogi to jednak decyzja na lata. Warto więc wybrać produkt nie tylko piękny, ale także nowoczesny i praktyczny.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-12-20

Świąteczne sposoby na dobrą zabawę i oszczędności

Zbliżające się Święta to dla wielu coroczny okres większych wydatków. By nie były one udręką dla naszego portfela, warto wykorzystać kilka sprawdzonych sposobów na oszczędzanie.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-20

Strefy wolnocłowe w Polsce – udane zakupy w stylowym otoczeniu

Okres przedświąteczny to również czas zakupów i poszukiwania prezentów. To także odwiedziny najbliższych. Dla wielu wizyta u rodziny to obecnie podróż samolotem. A jeśli lotniska, to strefy bezcłowe pełne pomysłów na prezenty.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-20

Dobry rok dla międzynarodowej logistyki kontraktowej Dachser

W mijającym już 2013 roku, dzięki realizacji nowych projektów oraz otwarciu oddziałów w Chinach, Niemczech, we Francji oraz Hiszpanii, Dachser znacznie rozszerzył swoją światową sieć dla logistyki kontraktowej.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-20

Hicron i Rhino razem jako Hicron Group

Hicron sfinalizował zakup kontrolnego pakietu udziałów Rhino, dostawcy inteligentnych rozwiązań telemetrycznych. Tym samym powołano do życia Hicron Group: podmiot, który łączy doświadczenie we wdrożeniach ERP oraz lidera zdalnego odczytu oraz monitorowania pracy obiektów.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-12-20

Świąteczna promocja Meritum Banku: 6-miesięczna lokata o oprocentowaniu 3,7 proc

Meritum Bank wprowadza specjalną ofertę 6-miesięcznej lokaty o oprocentowaniu 3,7 proc. w skali roku. Depozyt można założyć tylko w dniach 20-23 grudnia na stronie internetowej Banku oraz w systemie bankowości elektronicznej.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-20

Networking i sprzedaż przez relacje a własny biznes

Termin „networking” można spotkać wielokrotnie. Najlepiej zacząć od definicji. Networking to przede wszystkim sztuka bycia z ludźmi i promowania ich dokonań, to także osiąganie wartościowych celów, a wreszcie proces zbierania, przechowywania i dystrybucji informacji.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-19

KAN przeprowadził się do nowej siedziby

Spółka KAN ma nową siedzibę. Trzypiętrowy biurowiec o wysokim standardzie został wyposażony w nowatorskie rozwiązania techniczne, w tym elementy systemu KAN-therm.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-19

1871 nowych seniorów-ratowników w Polsce

Blisko 2 tys. osób wzięło udział w akcji „Starszy Ratownik”. Uczestnicy pod okiem wykwalifikowanych ratowników poznawali zasady udzielania pierwszej pomocy.
czytaj więcej