Biuro prasowe

BIZNES 2013-10-14

VIII Aukcja Charytatywna „ziarno Sztuki – ogród Nadziei”

23 października w Muzeum Narodowym w Warszawie odbędzie się aukcja charytatywna „ziarno Sztuki – ogród Nadziei”. Przyświeca jej szlachetny cel - wsparcie osób z chorobami nowotworowymi.
czytaj więcej

Co się psuje? Zobacz sam!

Ruszył nowy portal, dzięki któremu każdy z nas będzie mógł sprawdzić rzetelne opinie o wybranym produkcie.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-14

Luksus przede wszystkim - wanny Kaldewei w Hotelu Waldorf Astoria

Nowy, luksusowy 5-gwiazdkowy hotel w stolicy Niemiec został wyposażony w wanny wykonane ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm
czytaj więcej
Sport BIZNES 2013-10-11

PKP CARGO z gwiazdami speedwaya na lubelskim torze

W sobotę, 12 października na lubelskiej arenie żużlowej odbędzie się test-mecz Polska – Mistrzowie Świata. Sponsorem wydarzenia jest PKP CARGO.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-11

Albo dopłata, albo wkład własny

Od przyszłego roku nie dostaniemy kredytu na całość mieszkania. Trzeba będzie mieć własne oszczędności lub skorzystać z rządowej dopłaty do wkładu własnego
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-11

Promocja EVELINE COSMETICS w ramach rządowego programu wspierającego eksporterów

27 września br. w Warszawie, w ramach Branżowego Programu Promocji branży kosmetycznej na zagranicznych rynkach, gościli zagraniczni dziennikarze i dystrybutorzy branży kosmetycznej. Organizatorem akcji jest SPC House of Media na zlecenie Ministerstwa Gospodarki.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-11

Nie stój w kolejce – doładuj konto Orange na kartę w autobusie

Orange, jeden z największych operatorów komórkowych w Polsce, poleca swoim klientom kupno doładowań telefonów na kartę w biletomatach bezgotówkowych w autobusach.
czytaj więcej

Firewall ma już 20 lat!

Rozwiązanie firewall, chroniące nasze komputery przed atakami cyberprzestępców, ma już 20 lat (od momentu wymyślenia przez firmę Check Point w 1993 roku technologii stateful packet inspection). W tym czasie, ewolucja infrastruktury sieci wymusiła zmiany technologii aplikacji.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-11

Premiera książki „Własny biznes - dlaczego TAK”

W dniu 8 października 2013 w klubie biznesowym Pure Sky Club w Warszawie odbyła się uroczysta premiera książki Krzysztofa Sadeckiego „Własny biznes – dlaczego TAK”.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-10

Inwestycja w różnorodność

Nowoczesne przedsiębiorstwa stawiają na różnorodność oferowanych pracownikom świadczeń. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez niezależny Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia na zlecenie Sodexo Benefits and Rewards Services w 2013 r.
czytaj więcej