Biuro prasowe

BIZNES 2014-09-25

Przedsiębiorco, ruszyła małopolska Akcja: Dobry Pracodawca!

Akcja: Dobry Pracodawca jest kierowana do wszystkich firm, które zatrudniają swoich pracowników na terenie województwa małopolskiego. Wydarzenie ma na celu wyróżnienie pracodawców, którzy swoją działalnością wspierają rynek pracy w Małopolsce.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-24

Wschodni boom na smarownice Promotechu

Smarownice do szyn z elektronicznym systemem sterowania – to unikatowe urządzenie Promotechu, produkowane na rynek białoruski, rosyjski i kazachski. Nowatorskie rozwiązanie jest efektem współpracy z białoruską spółką Vektor.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-24

Grodno uruchomiło nowy punkt sprzedaży w Zielonej Górze

Spółka Grodno, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, uruchomiła nowy punkty sprzedaży w Zielonej Górze.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-22

Faktoring jest prosty i łatwo dostępny - kampania Pragma Faktoring

Sprawdź w teście swoją wiedzę i wygraj finansowanie bez opłat wstępnych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-19

Nowa odsłona Komandora

Komandor, wiodący producent systemów do zabudowy wnętrz, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wprowadza na rynek nową ofertę.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-17

Ekspansja sieci SUBWAY® nabiera tempa

Sieć SUBWAY® dąży do tego, aby zostać numerem jeden pod względem otwartych restauracji i obsługi klienta na każdym rynku na którym jest obecna, także w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-17

Nagrody za najlepszą politykę personalną

W drugiej edycji badania HR Najwyższej Jakości, prowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, statuetki otrzymały przedsiębiorstwa, których działy HR i ich sukcesy zostały ocenione najwyżej.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-15

Barter SA. Ekspansja na rynku ekogroszku

Zwiększenie sieci składów opałowych do 500, sprzedaż przez kolejne sieci handlowe i nowe centrum pakowania węgla Śląsku. Białostocki Barter chce zwiększyć roczną sprzedaż ekogroszku do 200 tys. ton.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-12

Prezentacje biznesowe - Prezi czy PowerPoint?

Wśród programów do przygotowywania prezentacji, palmę pierwszeństwa wciąż dzierży PowerPoint. Jedynym poważnym zagrożeniem jest dla niego Prezi, szczególnie popularny w zastosowaniach biznesowych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-11

Investa przenosi się do MLP Pruszków II

Investa, wiodący dystrybutor stali nierdzewnych i aluminium w Polsce, wynajął ponad 4,2 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków II należącym do MLP Group.
czytaj więcej