Biuro prasowe

BIZNES 2014-05-20

Awanse w Sodexo

Sodexo Benefits and Rewards Services, dostawca kompleksowych usług motywacyjnych, poinformował o dwóch awansach w kategorii Lojalność i Motywacja w Biznesie.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-18

Promotech inwestuje w park maszynowy i spółkę w Łapach

Nowy zakład w Łapach, nowe maszyny i modernizacja pomieszczeń w siedzibie spółki w Białymstoku – to kolejne inwestycje Promotechu.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-13

Prezentacja powinna rozwiązywać problemy

Profesjonalna prezentacja biznesowa nie koncentruje się na sprzedaży. Sprzedaż to dopiero konsekwencja wskazania skutecznego rozwiązania problemów odbiorców.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-13

Briefing dostawcy – podstawa sukcesu programu wsparcia sprzedaży

W związku z rosnącym zainteresowaniem programami wsparcia sprzedaży, firmy coraz częściej decydują się na pełen outsourcing w zakresie przygotowania i prowadzenia projektów lojalnościowych kierowanych do partnerów biznesowych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-09

44 sklep sieci KiK otwarty w Żorach

8 maja 2014 roku w Parku Handlowym Żory przy Al. Zjednoczonej Europy 35 został otwarty 44 sklep sieci KiK.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-06

Kongresy dyrektorów finansowych

13 maja w Sopocie oraz 15 maja w Poznaniu, odbędą się kolejne kongresy dyrektorów finansowych oraz osób koordynujących finanse firm. Spotkania towarzyszą IX edycji prestiżowych nagród „Dyrektor Finansowy Roku”.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2014-04-30

Korygowanie składek ZUS w firmie – można prościej

Obsłużenie zobowiązań wobec ZUS to jeden z bardziej uciążliwych obowiązków pracowników działu płac. Rozwiązaniem tego problemu dla firm korzystających z systemu SAP jest narzędzie GAVDI Korekty ZUS.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2014-04-29

EFL przystąpił do akcji „Karty Ratownicze”

Największa firma leasingowa w Polsce przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Karty Ratownicze”. To europejski program, który został w Polsce zainicjowany przez Związek Dealerów Samochodów oraz Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. Partnerem akcji jest Państwowa Straż Pożarna.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2014-04-29

Elastyczne formy pracy inspirują przedsiębiorców

Elastyczne formy pracy sprzyjają innowacjom
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-25

Z funduszem na giełdę?

Z funduszem na giełdę? Czy współpraca z funduszem Private Equity / Venture Capital to jedyna droga na giełdę? Oczywiście nie.
czytaj więcej