Biuro prasowe

BIZNES 2014-01-17

Dachser buduje nowy oddział w Szwajcarii

Międzynarodowy operator logistyczny – firma Dachser, tworząc nowy oddział w Lyss w regionie Berna, umacnia swoją pozycję w Szwajcarii. Włączenie do sieci nowego, dziewiątego oddziału firmy w Szwajcarii wpłynie znacząco na usprawnienie globalnych operacji całej organizacji.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2014-01-09

Onninen motywuje z Sodexo

Program lojalnościowy „Vivat”, skierowany do partnerów biznesowych firmy Onninen w Polsce, od listopada realizowany jest we współpracy z Sodexo Benefits and Rewards Services.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-09

Operator logistyczny Dachser podsumowuje rok 2013

Dla firmy Dachser w Polsce rok 2013 był wyjątkowo udany. Operator pozyskał szereg nowych klientów oraz przewiózł rekordowo dużą liczbę przesyłek.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-20

Dobry rok dla międzynarodowej logistyki kontraktowej Dachser

W mijającym już 2013 roku, dzięki realizacji nowych projektów oraz otwarciu oddziałów w Chinach, Niemczech, we Francji oraz Hiszpanii, Dachser znacznie rozszerzył swoją światową sieć dla logistyki kontraktowej.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-18

Polski Związek Narciarski z Sixt Polska

Sixt Rent a Car, wiodąca na polskim rynku firma specjalizująca się w wynajmie samochodów, została oficjalnym Partnerem Transportowym Polskiego Związku Narciarskiego.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-16

ABR SESTA już 17 lat na polskim rynku!

Agencja badawcza ABR SESTA w tym roku obchodzi 17-lecie istnienia swojej działalności.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-16

Transunion zmienia się w Dachser

Po nieco ponad dziesięciu miesiącach od przejęcia przez Dachser hiszpańskiego spedytora morskiego i lotniczego Transunion, kończy się ich integracja. Od 1 stycznia 2014 roku spółka będzie funkcjonować jako Dachser Spain Air & Sea Logistics, S.A.U.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-13

Śniadanie z lokalizacja.info - jak rozmawiać z operatorem

Kto w wirze pracy pamięta, by w spokoju zjeść śniadanie i w tak zwanym między czasie porozmawiać o biznesie? Czy jest to wykonalne? Niemożliwe staje się możliwe dzięki branżowemu portalowi lokalizacja.info.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-12

Dekada współpracy Dachser z AXRO

Mająca siedzibę w Hamburgu firma AXRO, zajmująca się dystrybucją urządzeń biurowych, korzysta z europejskiej sieci połączeń drobnicowych Dachser już od 10 lat.
czytaj więcej