Biuro prasowe

Firma BIZNES 2014-01-29

Elastyczne formy pracy powstrzymują kosztowną fluktuację kadr

Polscy przedsiębiorcy przyznają, że elastyczna praca to często kluczowy argument w rękach pracodawcy składającego propozycję zatrudnienia.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2014-01-28

Kompleksowe wsparcie IT w zarządzaniu szkoleniami coraz ważniejsze dla firm

Silna zależność między sukcesem biznesowym firmy a rozwojem kompetencji pracowników powoduje, że o konieczności inwestowania w szkolenia nie trzeba przekonywać żadnej nowoczesnej i dojrzałej organizacji.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-24

Schneider Electric na liście 2014 Global 100 Most Sustainable Corporations

Już trzeci rok z rzędu Schneider Electric został wyróżniony w rankingu Corporate Knights, jako jedno ze 100 najbardziej zaawansowanych przedsiębiorstw w obszarze zrównoważonego rozwoju.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-22

Uroczysta Gala Outsourcing Stars

W miniony czwartkowy wieczór, gmach budynku Ufficio Primo tętnił życiem. Na wielką Galę Liderów Outsourcing Stars przybyli przedstawiciele rządu, samorządów, firm i organizacji otoczenia branży outsousingowej z całej Polski.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-20

APS S.A. Gazelą Biznesu 2013

Białostocka spółka Automatyka Pomiary Sterowanie S.A. po raz kolejny znalazła się w gronie najbardziej dynamicznych firm w rankingu Pulsu Biznesu – Gazele Biznesu 2013.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2014-01-17

Exact wprowadza nowy produkt do oferty narzędzi raportujących

Exact nawiązał współpracę z firmą QlikTech. W wyniku tej współpracy Exact wprowadza nowy produkt do swojej oferty narzędzi raportujących, który kompleksowo zaspokaja potrzeby pracowników wszystkich szczebli w zakresie sprawozdawczości.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-17

Dachser buduje nowy oddział w Szwajcarii

Międzynarodowy operator logistyczny – firma Dachser, tworząc nowy oddział w Lyss w regionie Berna, umacnia swoją pozycję w Szwajcarii. Włączenie do sieci nowego, dziewiątego oddziału firmy w Szwajcarii wpłynie znacząco na usprawnienie globalnych operacji całej organizacji.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2014-01-09

Onninen motywuje z Sodexo

Program lojalnościowy „Vivat”, skierowany do partnerów biznesowych firmy Onninen w Polsce, od listopada realizowany jest we współpracy z Sodexo Benefits and Rewards Services.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-09

Operator logistyczny Dachser podsumowuje rok 2013

Dla firmy Dachser w Polsce rok 2013 był wyjątkowo udany. Operator pozyskał szereg nowych klientów oraz przewiózł rekordowo dużą liczbę przesyłek.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-20

Dobry rok dla międzynarodowej logistyki kontraktowej Dachser

W mijającym już 2013 roku, dzięki realizacji nowych projektów oraz otwarciu oddziałów w Chinach, Niemczech, we Francji oraz Hiszpanii, Dachser znacznie rozszerzył swoją światową sieć dla logistyki kontraktowej.
czytaj więcej