Biuro prasowe

BIZNES 2013-11-17

Konferencja w klimacie SPA

Konferencje, kongresy, team building, eventy i szkolenia to dziś nieodłączne elementy prowadzenia biznesu i budowania partnerskich relacji na zewnątrz i wewnątrz firmy. Czy jednak nudne szkolenie i „dobra” zabawa są wystarczające, aby takie relacje zbudować?
czytaj więcej
Praca BIZNES 2013-11-14

Więcej kultury i sportu w polskich firmach

Rok do roku o pięć punktów procentowych wzrosła ilość pracodawców oferujących zatrudnionym bilety na imprezy kulturalne i karnety wstępu do obiektów sportowych i rekreacyjnych.
czytaj więcej
Praca BIZNES 2013-11-13

Budżetowe porządki z Sodexo „Budget Cleaning” z Kuponami i Kartami Sodexo

Koniec roku kalendarzowego to dla wielu marketerów gorący okres. Stoi bowiem przed nimi wyzwanie jak efektywnie wykorzystać pozostałe środki lub oszczędności, które udało się wygospodarować w trakcie kończącego się roku budżetowego.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-24

Ministerstwo Sprawiedliwości: deregulacja to oszczędność,ale...

Komentarz Ministerstwa Sprawiedliwości i ekspertów do wyników badania przeprowadzonego przez portal ksiegowiprzyszlosci.pl, dotyczącego m.in. deregulacji usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-27

Mają szansę udanie wkroczyć na ścieżkę kariery – stażyści w Chesapeake Białystok

Jeśli wierzyć w zapewnienia, że pierwsza praca ma istotny wpływ na dalszy przebieg kariery zawodowej młodych ludzi, to kilkoro świeżo upieczonych absolwentów i studentów ostatniego roku Politechniki Białostockiej ma szansę na całkiem obiecujący start.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-27

Awanse w Prologis CEE

WARSZAWA – 27 sierpnia 2013 r. – Prologis, Inc. (NYSE: PLD), wiodący globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował o czterech awansach w strukturach firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-27

Hałas w biurach open space nie musi być uciążliwy

Biuro open space nie szybko straci na popularności. To najbardziej efektywny sposób organizacji miejsc pracy. Jednak otwarta przestrzeń to duże wyzwanie. Na jakość pracy w znacznym stopniu wpływa bowiem natężenia hałasu w otoczeniu. Jak skutecznie poprawić akustykę w biurach?
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-24

Czy i co Polacy jedzą w pracy?

Jedna trzecia aktywnych zawodowo Polaków w ciągu ośmiu godzin pracy je zaledwie jeden posiłek. Jest nim najczęściej drugie śniadanie w postaci kanapki, owoców lub słodyczy.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-04

Wyszukiwarka najnowszych ofert pracy

JobBaloon.com to system, którego zadaniem jest agregowanie ofert pracy z kilkunastu polskich serwisów z pracą.
czytaj więcej