Biuro prasowe

BIZNES 2022-12-06

Ceny prądu rosną. Czy korzystanie z elektryka przestanie się opłacać?

W obliczu nieuchronnych podwyżek cen energii właściciele aut elektrycznych i hybryd typu plug-in stoją przed dylematem – czy eksploatacja aut nisko- i bezemisyjnych będzie się opłacać.
BIZNES 2022-12-06

Inflacja powstrzymuje Polaków przed zmianami w domu. Nowy raport VOX

Zmian w swoim domu potrzebuje aż 77% Polaków. Utrzymująca się globalna inflacja zniechęca jednak do zbędnych wydatków.
Firma BIZNES 2022-12-06

Mazowiecki Jarmark Rozmaitości

Odwiedzając 6 grudnia Blue City będzie można nie tylko zrobić „mikołajkowe zakupy” za niewielkie pieniądze czy pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem, ale również obejrzeć występ zespołu Mazowsze, wygrać oryginalne nagrody w konkursie i wziąć udział w warsztatach ze śmiechoterapii.
Źródło informacji: Communication Unlimited
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-06

Bitdefender z najwyższą ilością punktów w teście AV-Test

AV-TEST opublikował wyniki badania oprogramowania antywirusowego pod kątem ochrony domowych komputerów pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 11.
BIZNES 2022-12-06

Jak wykorzystać wyjazd firmowy do rozwijania employer brandingu?

Aż 97 proc. polskich firm w ostatnim półroczu prowadziło rekrutację – wynika z badania „Rynek pracy 2022.
BIZNES 2022-12-05

Maski w płachcie – dlaczego warto po nie sięgać?

Silne stężenie substancji aktywnych, intensywne właściwości pielęgnacyjne i wysoka skuteczność.
BIZNES 2022-12-05

Zmiany w Softline. NOVENTIQ będzie nową nazwą firmy po podziale biznesu

Softline będzie prowadzić działalność pod nazwą Noventiq
BIZNES 2022-12-05

Dom jak uzdrowisko. Poznaliśmy inwestycję GAIA PARK

Najnowsza inwestycja PROFBUD, pierwszy etap miasteczka domów o zabudowie bliźniaczej i segmentowej GAIA PARK, udowadnia, że współczesne budownictwo może być realizowane w sposób mądry i odpowiedzialny, z naciskiem na maksymalne wykorzystanie proekologicznych rozwiązań.
Źródło informacji: OKK! PR
czytaj więcej
BIZNES 2022-12-05

Skrajne ubóstwo puka do drzwi

Raport Szlachetnej Paczki ukazał skalę ubóstwa w Polsce, która jest coraz większa. W dużej mierze dotyczy seniorów.
BIZNES 2022-12-05

CEVA Logistics przedłuża kontrakt z ASOS

CEVA Logistics podpisała długoletni kontrakt przedłużający współpracę z ASOS, modową platformą sprzedażową, na świadczenie usług fulfilment w magazynie o powierzchni 80 tys. mkw. w Großbeeren w Niemczech