Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-20

Panattoni prowadzi w rankingu BREEAM w Polsce

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, stawia na koncepcję zrównoważonego rozwoju. Wszystkie parki dewelopera realizowane od 2020 roku są certyfikowane metodą BREEAM New Construction International na poziomie VERY GOOD.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Teraz słuchawki, smartwatche i opaski sportowe Huawei dostępne w nowych cenach

Smartwatche, słuchawki i opaski sportowe od Huawei dostępne są w nowych, atrakcyjnych cenach. Oferta dotyczy między innymi innowacyjnych słuchawek bezprzewodowych Huawei FreeBuds 3 z aktywną redukcją szumów – można je teraz kupić w rekomendowanej cenie detalicznej 549 zł.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Centrum Medyczne CMP wspiera zatrudnionych rodziców podczas epidemii

Od poniedziałku wszystkie szkoły w Polsce są zamknięte, a pracownikom, którzy mogą pracować zdalnie, zaleca się pozostanie w domach. Centrum Medyczne CMP wychodzi naprzeciw potrzebom zatrudnionych rodziców i przekazuje im tygodniowy plan aktywności dla dzieci.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Huawei MatePad Pro, tablet do wymagających zadań, trafia do sprzedaży

Najnowszy, flagowy tablet Huawei MatePad Pro, wyposażony w najpotężniejszy procesor marki – Kirin 990 oraz ekran FullView 2K QHD, wchodzi do sprzedaży w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Currency One włącza się w walkę z koronawirusem

Poznańska Spółka Currency One SA operator serwisów Internetowykantor.pl i Walutomat przekazuje 100 000 zł na Szpital Zakaźny im. J. Strusia w Poznaniu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Klabater uzyskał blisko 6 mln zł przychodu ze sprzedaży gier w 2019 roku

Blisko 6 mln zł przychodów netto ze sprzedaży wypracował w 2019 roku Klabater, notowany na NewConnect producent i wydawca gier wideo.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Wspólne działanie w sieci metodą na przetrwanie! Rusza inicjatywa #Moliera2iPrzy

Sklep internetowy Moliera2.com przychodzi z pomocą dotychczasowej konkurencji. Chce zaoferować na swojej platformie możliwość internetowej sprzedaży zamkniętym butikom. Wszystko po to, aby utrzymać miejsca pracy w zamkniętych dziś sklepach!
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2020-03-20

Raty rekordowo wysokie. Czy koronawirus „zaraził” kredyty?

Kurs franka szwajcarskiego (CHF) jest obecnie o blisko 15% wyższy niż w kwietniu 2019 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Jak dziś radzą sobie deweloperzy z zakupem działek pod budowę mieszkań

Czy ze względu na trudności ze znalezieniem gruntów w atrakcyjnych lokalizacjach deweloperzy biorą pod uwagę zakup bardziej wymagających działek, np. parceli z budynkami do wyburzenia, czy terenów pofabrycznych z zabudowaniami do rewitalizacji.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-19

Drogerie i apteki Super-Pharm są otwarte dla Klientów.

Wszystkie stacjonarne placówki Super-Pharm pozostają otwarte oraz działają zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, zostały wprowadzone specjalne prewencyjne procedury i zabezpieczenia.
czytaj więcej