Biuro prasowe

Architekci: inżynierowie budownictwa, miasta nie są dla was! Biuro prasowe
BIZNES 2014-08-11

Architekci: inżynierowie budownictwa, miasta nie są dla was!

7 sierpnia br. Izba Architektów RP wystosowała do polskich mediów komunikat prasowy, który zawierał nieprawdziwe i obraźliwe treści odnoszące się do wykonywania zawodu przez inżynierów budownictwa oraz prac nad ustawą deregulacyjną, której przepisy weszły w życie 10 sierpnia br. Podobnie nieprawdziwe stwierdzenia zawarł w swojej wypowiedzi Pan Piotr Gadomski – Wiceprezes Krajowej Rady IARP. Pragniemy podkreślić, że świadome wprowadzanie w błąd społeczeństwa oraz mediów, nie tylko, że nie przystoi przedstawicielom zawodu zaufania publicznego, ale jest wręcz karygodne!
czytaj więcej
BIZNES 2014-08-11

Dzień pracoholika – czy masz powody, żeby świętować?

W dobie coraz bardziej rozwijającej się gospodarki, zapracowanie i zaangażowanie w pracę stało się zjawiskiem tyleż popularnym, co bagatelizowanym. Tymczasem 12 sierpnia obchodzony jest Dzień Pracoholików – święto, którego idea bynajmniej nie stwarza okazji do celebrowania.
czytaj więcej
BIZNES 2014-08-11

Barter inwestuje w rozbudowę terminala w Sokółce

Barter SA rozpoczął rozbudowę swojego terminala przeładunkowego w Sokółce. Dzięki inwestycji spółka będzie w stanie świadczyć zewnętrzne usługi transportowe w kierunku wschodnim – na rynki krajów byłego WNP i Azji
czytaj więcej
BIZNES 2014-08-11

MarcPol wchodzi do Bramy Mazur

MarcPol S.A. powstał w 1988 roku. Obecnie jest największą polską siecią handlową liczącą ponad 60 placówek, zbudowaną wyłącznie w oparciu o polski kapitał.
czytaj więcej
The road to SmartCity starts at: codedive.pl
BIZNES 2014-08-11

The road to SmartCity starts at: codedive.pl

Innowacja jest w cenie od zawsze, a Nokia lubi ją wspierać. Pomysłowi programiści mają szansę na wygranie 20 000 złotych w konkursie smartCity organizowanym przez wrocławski oddział Nokii. Do 15-tego sierpnia organizator czeka na projekt innowacyjnej aplikacji, programu czy też produktu, które uczynią życie w mieście bardziej interesującym i/lub wygodniejszym. Po pozytywnym przejściu pierwszej fazy eliminacji, uczestnik będzie miał dwa miesiące na dostarczenie realizacji swojego projektu. Laureaci konkursu będą mogli zaprezentować swój pomysł na ogólnopolskiej konferencji IT z udziałem światowych gwiazd programowania – Scottem Mayersem i Venkatem Subramanianem.
czytaj więcej
BIZNES 2014-08-10

Porządek na biurku, w kalendarzu i... w głowie

Letnia aura nie sprzyja efektywności. Głowę zajmuje nam upragniony urlop lub wspomnienia z właśnie zakończonych wakacji.
czytaj więcej
BIZNES 2014-08-10

IV runda VW Castrol Cup: Emocjonujący weekend

Na czeskim torze wyścigowym odbyła się IV runda VWCC. W niedzielnym wyścigu Maciej Steinhof, kierowca ATLAS Racing Team, po wypchnięciu z toru i trudnej walce finiszował na 7. pozycji. W sobotnich zmaganiach krakowian poradził sobie lepiej, stając na 3. miejscu na podium.
czytaj więcej
BIZNES 2014-08-09

IV runda VW Castrol Cup: Maciej Steinhof na podium!

Pierwszy wyścig czwartej rundy VW Casttrol Cup na czeskim torze wyścigowym Autodrom Most kierowca ATLAS Racing Team, Maciej Steinhof, rozpoczął z 5. Miejsca. Po zaciętej walce krakowianin wyprzedził rywali i finiszował na 3. miejscu stając tym samym na podium.
czytaj więcej
BIZNES 2014-08-09

Reklama w wielkim mieście

Wielkie miasta, które na co dzień tętnią życiem, są idealnym środowiskiem do reklamowania się. Codziennie tysiące ludzi chodzi ulicami i są oni potencjalnymi odbiorcami reklam wielkoformatowych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-08-08

Rusza powakacyjna runda VW Castrol Cup

W najbliższy weekend na czeskim torze Autodrom Most odbędzie się czwarta runda VW Castrol Cup. W wyścigu udział weźmie kierowca ATLAS Racing Team, Maciej Steinhof, który na półmetku sezonu jest najwyżej sklasyfikowanym Polakiem zajmując w rankingu generalnym 4.miejsce.
czytaj więcej