Biuro prasowe

Infrastruktura BIZNES 2014-01-17

Branża budowlana: 2014 rokiem dalszego rozwoju rozwiązań modułowych

Jaki będzie 2014 rok dla dostawców rozwiązań modułowych?
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-17

Dwóch niezależnych członków w nadzorze MLP Group S.A.

Maciej Matusiak oraz Jacek Tucharz zostali powołani przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy do Rady Nadzorczej dewelopera powierzchni magazynowych. Organ kontrolny MLP Group S.A. został poszerzony do sześciu osób.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-17

„Duchy poetów”

20 stycznia 2014 roku o godz. 19:00 w Klubie Kultury Saska Kępa odbędzie się koncert promujący książkę Ernesta Brylla i Marcina Stycznia zatytułowaną „Duchy poetów”. Podczas koncertu wykonane zostaną kompozycje powstałe w wyniku współpracy obu panów.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-17

Łóżko dla prawdziwego kinomaniaka!

Ulubiony film, popcorn, napój i … pilot do telewizora! Nie tylko w kinie można stworzyć prawdziwą oazę dla miłośnika filmów czy seriali. Dzięki marce „Śnimisie” oglądanie telewizji w domu może być równie przyjemne, co wizyta w kinie.
czytaj więcej
Media i PR BIZNES 2014-01-17

VIP w bezpiecznym i komfortowym foteliku - reklama fotelików RECARO

14 stycznia br. na antenach dwóch stacji tematycznych z portfolio grupy TVN zostanie wyemitowana pierwsza reklama telewizyjna dziecięcych fotelików samochodowych RECARO. Za zakup mediów odpowiada Universal McCann.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-16

Deweloperzy: Nie ma gotowych mieszkań dla Funduszu Mieszkań na Wynajem

Planuje się, że już pod koniec tego roku taniej o 20-30 proc. od stawek rynkowych rząd zacznie wynajmować mieszkania w ramach swojego nowego programu. Problem w tym, że aby Fundusz Mieszkań na Wynajem mógł kupić całe budynki gotowe do wynajmu trzeba je najpierw wybudować
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-16

Moda czy realna potrzeba. Czym tak naprawdę jest Eco-Driving?

Coraz częściej mówi się w Polsce o eco-drivingu. Niestety wiele firm z branży transportowej niechętnie podchodzi do tego zagadnienia, co w większości przypadków wynika z braku wiedzy na temat korzyści, jakie daje ekologiczna jazda.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-16

Pierwsza dostawa poliwęglanowych paneli Webasto do Chin

Webasto zainwestowało 45 milinów Euro w lekkie systemy dachowe
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-16

Konkurs „WiFi w szkole” rozstrzygnięty

Znamy już rozstrzygnięcia konkursu „WiFi w szkole”, skierowanego do wszystkich prywatnych i publicznych placówek oświatowych na terenie kraju.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-16

Bank wapnia na całe życie

Dieta bogata w wapń jest jak dobra lokata długoterminowa − odpowiednia ilość tego pierwiastka, dostarczona organizmowi w młodości, będzie wysoko procentować w kolejnych latach.
czytaj więcej